999 rezultate për

gjelber

Ja çfarë ka ndodh me telefonin tënd nëse e ke të ndezur pikën jeshile te kamera Nëse tashmë e keni azhurnuar iPhone tuaj në iOS 14, mund të keni vërejtur një pikë të gjelbër në pjesën e sipërme të ekr
Miratimi i buxhetit, reagon Hoti: Do të nisim zbatimin e masave për rimëkëmbje ekonomike Përmes një postimi në Facebook, Hoti ka falënderuar deputetët, që siç tha ai, me votën e tyre sot ia dhanë dritën e gjel
Përfshihet nga flakët Kurora e Gjelbër në Milot, në rrezik jetët e banorëve Mesditën e kësaj të diele është përfshirë nga flakët Kurora e gjelbër në Milot. Flakët janë përhapur me shpejtësi duk
Ia solli djali nga Italia, shënohet rasti i parë me COVID-19 në këtë qytet të "gjelbër" Shqipëria gjendet në ditë të vështira për shkak të COVID-19. Pavarësisht se deri më sot nuk kishte asnjë të infektua
Si mjekët mbrojnë veten nga COVID-19 përmes ushqimit dhe stilit të jetesës Ne e dimë se çfarë hapash duhet të ndërmarrim për të zvogëluar mundësinë e infektimit nga virusi, por si duhet të ndërto
Qëndroi zonë e gjelbër për shumë kohë, si u skuq sërish Librazhdi Qëndroi për shumë kohë i pastër, por Librazhdi është infektuar sot sërish. Kjo pasi një tregtar këpucësh ka rezultuar
Berati nga zonë e gjelbër në të kuqe, si ndryshoi sot harta Sipas ISHP-së, në vend ka pasur vetëm 4 raste të reja të infektuara me COVID-19 duke e ccuar kështu numrin në 880. T
Rezistoi për ditë me radhë si "zonë e gjelbër", infektohet sërish Berati Ashtu si ditën e djeshme janë sërish 4 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në vend. Ndërsa numri total
Shtohen zonat e gjelbra, nga nesër këto 14 bashki marrin dritën jeshile Nga dita e hënë (11 maj) listës së zonave të gjelbra do t’i shtohen edhe 14 bashki në vendin tonë, çka do të thotë se qy
Çfarë është kozmetika e gjelbër për të cilën po flasin të gjithë? Bota e kozmetikës së gjelbër po lulëzon bindshëm, kjo për shkak edhe të kërkesave të konsumatorëve gjithnjë e më në rrit
Qeveria e Gjermanisë i jep dritën e gjelbërt Bundesligës Pasi fillimisht morën leje për nisjen e stërvitjeve, tashmë kampionati gjerman është i gatshëm të rifillojë edhe edicion
Zgjerohet harta jeshile, si do bëhet lëvizja në bashkitë që mposhtën koronavirusin Nga dita e sotme, në listën e zonave të gjelbërta hyjnë bashkitë: Tropojë,Rrogozhinë, Peqin, Belsh, Cërrik, Gramsh, Ura
Këto bashki nga nesër marrin dritën jeshile, rifillon lëvizja lirshëm Nesër, e hënë 4 maj një ditë e shumëpritur për rifllimin e jetës, hapjen e bizneseve të tjera dhe lëvizja lirshëm në të
Keni ankth nga COVID-19 kur jeni të mbyllur në shtëpi? Telefononi në këtë numër Në linjën e gjelbër 0800 40 40 është shtuar edhe një shërbim tjetër për këshillim psikologjik falas për çdo qytetar që k
VENDIMI/ Nga e hëna, në zonat e gjelbërta përfshihen edhe 18 bashki Ministrja e Shëndetësisë ka njoftuar përfshirjen në “zona të gjelbërta” edhe të 18 bashkive të tjera në vend që konsider
Zyrtarisht "Zonë e Gjelbër", qytetet në të cilat do të merren masat lehtësuese Në një komunikatë të publikuar në faqen zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, ministrja Ogerta Ma
Nga nesër më shumë kohë për të dalë, nis lehtësimi i masave në vend (FOTO LAJM) Nga e hëna qytetarët do të kenë në dispozicion 2 orë për të dalë në pazar! ” Nisur nga zhvillimet e javes se fundit,
Si funksionon kodi dixhital që po përdor Kina kundër Covid-19? Duke u mbështetur në teknologjinë celulare dhe të dhënat e mëdha, qeveria kineze ka përdorur një sistem "kodi shëndetëso
Kapet shqiptari nga Maqedonia, udhëtonte me Mercedes AMG mbi 200 km Kadir U. (35) është vozitësi i shpejtë nga Spreitenbachi i Zvicrës Si duket, ata kurr nuk mund të mësohen! Policia
Diell vere, Eranda Libohova zhvishet dhe merr rreze në oborrin e shtëpisë (FOTO LAJM) Këngëtarja, Eranda Libohova po përpiqet t’i marrë më të mirat këtyre ditëve, dhe këtë e ka treguar me një postim në rrje