999 rezultate për

gjejne

I gjejnë filmin e famshëm në shtëpi, ku u frymëzua Admir Murataj për grabitjen? (FOTO LAJM) Vijojnë hetimet në lidhje me grabitjen e miliona eurove në Rinas ditë më parë. Hetimet për të rënë në gjurmët e grup
Frosinone ngushton rezultatin përballë Interit (VIDEO) Pjesa e parë u mbyll me avantazhin e dy golave nga Inter ku praktikisht u duk gjithçka e mbyllur. Vendasit kanë arrit
Nga dorezat te plumbat, gjërat më të çmendura që mjekët gjejnë brenda pacientëve (FOTO LAJM) Mjekët dhe profesionistët mjekësorë kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura, që ata gjejnë në trupat e njerëzve.
Haradinaj tregon fajtorin për të rinjtë që gjejnë të ardhmen në BE Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj dhe deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, ka debatuar në kuvend lidhur me largimet e qyteta
Makth i vërtetë! Mjekët gjejnë 4 bletë brenda syve të 20-vjeçares Katër bletë janë gjetur brenda syve të një të reje në Tajvan. “Ky mund të jetë rasti i parë në botë”, mësohet se kenë th
Pse personat e bukur e kanë të vështirë të gjejnë dashurinë? Një studim i kryer në Universitetin e Harvardit zbulon se njerëzit që janë më tërheqës fizikisht kanë më pak shanse për
Ndodh mrekullia? Studiuesit gjermanë gjejnë substancën që vret kancerin Substanca përdor një mekanizëm në sipërfaqen e qelizave të kancerit që i bën ato më pas të shuhen. Tani do të hulumtohet
Anika dhe Shivai nuk flasin dot bashkë, çfarë do të ndodhë nesër? Në vilë vjen një përson i quajtur Abej. Cila është lidhja që ai ka me familjen Oberoi? Anika dhe Shivai kryejnë betim
Serbët gjejnë simbolikën, pse Serbia nënshkroi kapitullimin në Kumanovë Njëzet vite pas nënshkrimit të Marrëveshjes së Kumanovës, serbët kanë “zbuluar” simbolikën e vendit të nënshkrimit të sa
Manchester City shënon dy gola të shpejtë përballë Watford (VIDEO) Manchester City ka arritur të shënojë dy gola brenda dy minutave, shkruan Albeu.com I pari u shënua në minutën e 48’
Policia arreston 50-vjeçarin që rrahu gruan, çfarë i gjejnë në banesë Policia e Tiranës, raporton se ka arrestuar nj shtetas 50-vjeçar i cili kishte ushtruar dhun ndaj bashkshortes s tij.
U kap me 128 kg drogë, policia greke habitet me atë që i gjejnë shqiptarit Policia greke ka ushtruar kontroll në banesën e 49-vjeçarit Artan Meleqi nga Delvina. Kontrolli është bërë në banesën
Forcat Speciale i gjejnë mijëra euro gjyqtarit që "shpëtoi" Dajtin Mëngjesin e sotëm Forcat Speciale kanë kryer një operacion blic në shtëpitë e tre gjyqtarëve që votuan për të ulur dënim
Mjekët i gjejnë një gjë të tmerrshme gruas në kokë Një ngjarje e neveritshme ka ndodhur në Indi, kur një doktor i ka hequr një gruaje nga kafka e kokës një kacabu të rritu
Parajsa gjermane, si shqiptarët po gjejnë punë në Gjermani Shumë infermierë nga Shqipëria janë të punësuar nëpër shtëpi të moshuarish në Hamburg të Gjermanisë. Vitin e kaluar n
"Më ler ta vras këtë bir k...", pesë shqiptarët gjejnë belanë në Gjermani Nën akuzën “vrasje në tentativë”, pesë shqiptarë duhet të përgjigjen para gjykatës së rrethit të Trier, Gjermani. Fyerje
Çudit Kryemadhi: Do më gjejnë të vdekur në shtëpi duke u qelbur erë Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka habitur jo pak me deklaratën e bërë në emisionin e mbrëmshëm "Java" në RTSH. Tek
Zhegrova pothuajse i larguar nga Genk, belgët gjejnë zëvendësuesin Edon Zhegrova është pothuajse i larguar nga skuadra e Genk. Ekipi belg tashmë ka zyrtarizuar blerjen e japonezit J
Vetëm një përqind e njerëzve në botë mund ta gjejnë harpën në këtë foto Në rrjetet sociale është postuar një ilustrim enigmatik, në të cilin duhet të gjendet një harpë që është vizatuar diku.
Sfidoni veten, vetëm pak persona në botë e gjejnë gabimin në foto Imazhi është publikuar në disa media evropiane dhe një kërkim i bërë ka evidentuar se vetëm 15 për qind e lexuesve që ka