999 rezultate për

gjejne

Nuk del tre ditë nga shtëpia, e gjejnë të vdekur Sot me date 05.09.2019 rreth orës 14:30, Policia është informuar, nga një dëshmitar se në rrugën “Bill Klinton” në Pejë
Pitoni gjigand gllabëron dhinë, fshatarët e gjejnë dhe ia nxjerrin nga stomaku (VIDEO) Gjarpërinjtë janë ndër krijesat më dinake dhe më të rrezikshme që jetojnë në planetin tonë. Vlen të theksohet se pjes
Çifti britanik shkoi në Francë për pushime, por kur kthehen gjejnë një surprizë (FOTO LAJM) Një çift britanik udhëtuan për në shtëpi nga Franca, ku po i kryenin pushimet, por me të mbërritur zbuluar se një emigra
Dy persona humbën jetën nga shembja e skelës në Tiranë, reagon Braçe Zv. kryeministri Erion Braçe ka reaguar për dy viktimat që humbën jetën nga shembja e skelës tek pallati ku ai banon. 48
Motrat gjejnë portofolin plot me para në Sarandë, gjejnë pronarin dhe ia kthejnë Nje rast tjetër qytetarie dhe fisnikërie është shënuar ditën e djeshme në qytetin e Sarandës. Dy motrat Mimoza dhe Ma
Mediat serbe gjejnë "provokacija" edhe në Angli: Rashford do Shqipërinë Etnike? (VIDEO) Mediat serbe tërbohen dhe e quajnë skandal në Premier League mënyrën e festimit të golit nga Marcus Rashford. E kemi
E gjejnë të vdekur në përrua, policia e ka të pamundur të nxjerrë trupin Një trup i pajetë është gjendur këtë të shtunë në një përrua pranë zonës së DunaPolicia është njoftuar nga banorët e zon
7-vjeçarit i gjejnë 526 dhëmbë në gojë Një 7 vjeçar po ankohej për dhimbje në nofull dhe vendosi të vizitonte mjekun. Por ajo çka u gjet ishte tmerruese. Në
U hodh nga avioni, shokët kanë frikë se nuk do ti gjejnë as trupin 19-vjeçares Alana Cutland, një studente 19 vjeçare e Universitetit të Kembrixhit ka vdekur pasi që rënë nga një lartësi prej 1500 me
"Të gjejnë vrimë dhe të futen" , Rama prezanton një forcë speciale për të fortit e rrugëve Kryeministri Edi Rama në daljen e tij të sotme me gazetarët, ka zgjedhur që të komentojë disa drejtime të qeverisjes, me
Shqipëria si të ishte perfekte, spiunët nuk gjejnë asnjë shkelje në 11 ministri Një ligj i miratuar tri vite më parë dhe që ka sjellë ngritjen e njësive të posaçme brenda institucioneve publike dhe ko
Shkon me dhimbje veshi, mjekët i gjejnë gjallesën e frikshme në vesh Një i ri kinez kishte kohë që kishte dhimbje veshi dhe shkoi të vizitohej te mjeku. Por surpriza që gjeti 19-vjeçari
Soreca: Koha që partitë politike të gjejnë një kompromis Në bisedë për Deutsche Welle, Ambasadori i BE në Shqipëri, Luigi Soreca flet për fokusin e Javës Evropiane, procesin e r
Dëgjonin zhurma të çuditshme nga muri, nuk u besojnë syve çfarë gjejnë brenda (VIDEO) Një familje britanike dëgjonte vazhdimisht zhurma të çuditshme prej murit të dhomës së ndjenjes. Pasi nuk po kuptoni
Fshati në Zvicër në hall me vjedhjet, gjejnë një zgjidhje Fshati zviceran ndodhet në kufi me Francën, i cili do të përfitojë subvencione për të vendosur pajisjet e alarmit për të
Zbuluesit mahniten nga ajo që gjejnë brenda arkës së shekullit të XIV (FOTO LAJM) Një arkë e shekullit të 14-të që përmbante më shumë se 550 monedha ari të rralla dhe argjendi që potencialisht ka vlerë
I gjejnë filmin e famshëm në shtëpi, ku u frymëzua Admir Murataj për grabitjen? (FOTO LAJM) Vijojnë hetimet në lidhje me grabitjen e miliona eurove në Rinas ditë më parë. Hetimet për të rënë në gjurmët e grup
Frosinone ngushton rezultatin përballë Interit (VIDEO) Pjesa e parë u mbyll me avantazhin e dy golave nga Inter ku praktikisht u duk gjithçka e mbyllur. Vendasit kanë arrit
Nga dorezat te plumbat, gjërat më të çmendura që mjekët gjejnë brenda pacientëve (FOTO LAJM) Mjekët dhe profesionistët mjekësorë kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura, që ata gjejnë në trupat e njerëzve.
Haradinaj tregon fajtorin për të rinjtë që gjejnë të ardhmen në BE Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj dhe deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, ka debatuar në kuvend lidhur me largimet e qyteta