999 rezultate për

gjejme

Hajdari për Kushtetuesen: Po i bëjmë hile njëri-tjetri, të gjejmë gjuhën Rudina Hajdari ka mbajtur fjalën e saj në Kuvend në lidhje me kandidaturat për gjykatën kushtetuese. Sipas saj palë
Zaev: Shpresoj se do të gjejmë zgjidhje për rritjen e pagave në arsim Kryeministri Zoran Zaev deklaroi se nesër, së bashku me ministrin e Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi do të takohen me p
Si dy pika uji, Elita pozon me motrën dhe nuk po e gjejmë kush është moderatorja (FOTO LAJM) Jeta private e Elita Rudit vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së medias dhe sidomos pas lidhjes me Gjikon dhe krijim
Basha nga Shkodra: Do e gjejmë një rrugë dalje nga kjo krizë Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ditën e sotme ndodhet në një vizitë zyrtare në qytetin e Shkodrës. Gjatë fja
Basha "fiksohet" me personin që arrestoi Dollapin: Do ta gjejmë Rreth orës 02 të mëngjesit të së dielës, lideri demokrat Lulzim Basha, ish deputetët e tij, dhe kryetarja e LSI-së Monik
Fjalët e para të Merkel dhe Macron: Sontë mund të gjejmë një zgjidhje për Kosovën dhe Serbinë Kancelarja gjermane, Angela Merkel, nga Berlini, gjatë një konference të përbashkët me presidentin francez, ka thënë se
Familjarët e Admir Muratajt presin në dyert e morgut për të tërhequr trupin (FOTO LAJM) Admir Murataj një nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit mbeti i vrarë pas një shkëmbimi zjarri me FNSH
Admirin e tradhtuan shokët? Kërcënon hapur vëllai i grabitësit Vëllai i Admir Muratajt të vrarë gjatë grabitjes së djeshme në Rinas, bëri një seri deklaratash të forta gjatë ditës së
Flet vëllai i Admir Murataj: Do i gjejmë shokët që e lanë në rrugë Vëllai i grabitësit të vrarë në Rinas në një prononcim për mediat nuk pranon se Admir Murataj është organizatori i grabi
Shkëmbi: Duhet të gjejmë zgjidhjen, ecuri zhgënjyese Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, ishte natyrisht i dëshpëruar nga humbja e thellë pësuar sot në Laç, në një ndeshje që
Kapiteni i Partizanit: Do ja gjejmë pikën e dobët Tiranës Në konferencën për shtyp për derbin me Tiranën, përpara gazetarëve ka qenë i pranishëm portieri dhe njëkohësisht kapiten
Avokado parandalon kancerin e lëkurës dhe prostatës Që të keni një trup të shëndetshëm, duhet dhe të keni një orar të ngrënjes së ushqimit. Megjithatë, asgjë s’mund të j
Butaris: Të mos i quajmë ciganë të Shkupit, të gjejmë zgjidhje Në një deklaratë për mediat lokale nga Selaniku, Janis Butaris komentoi nëse dhe çka humb Greqia, nëse vendi ynë nuk int
Vulin: Nëse Prishtina nuk është në gjendje të gjejë vrasësit, do i gjejmë vet Vulin gjatë ditës së sotme është pyetur nga gazetarët se në çfarë gjendje sigurie është vendkalimi administrativ mes Ser
Mustafa urim për Vitin e Ri: Ta gjejmë rrugën për të mirën e përbashkët Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, që më 2017 iu desh të lë në gjysmë mandatin e kryeministrit të vendit, ka uruar për vitin e
Zaev: Nuk dëshiroj t'i komentoj veprimet e Gjykatës Kryeministri Zoran Zaev ka thënë se nuk dëshiron t’i komentoj vendimet e gjykatës. Ai tha se përkushtimi i tij është që
Lajm i fundit nga NASA: Brenda 20 viteve do të gjejmë ku ndodhen UFO-t Jeta e huaj mund të gjendet brenda dekadave të ardhshme, sipas shkencëtarëve të NASA-s që udhëheqin kërkimin e jashtokso
Vucic: Shtetet e mëdha përkrahin Kosovën, të gjejmë zgjidhje “Le të gjejmë një zgjidhje për Kosovën nëse ka. Ne gjithë kohën po e mashtrojmë veten”, kështu deklaroi presidenti i Ser
Inzaghi e pranon: Na duhet të gjejmë zëvendësuesin e Keitas Inter është gjithnjë e më pranë nënshkrimit me Keita Balden të Lazios. Trajneri i Lazios, Inzaghi ishte i qartë për t
21-vjeçari ka humbur prej 2 javësh, familja: Na ndihmoni t’a gjejmë Djali që shikoni në foto quhet Eniel Dokaj dhe ka gjysmë muaji që është larguar nga shtëpia në drejtim të paditur. F