999 rezultate për

gjej

Trim apo frikacak? Figura e parë që sheh, tregon shumë për karakterin tënd Njeriu është i aftë të përftojë informacione të shkurtra nga një imazh që shikon, por në disa raste është e rëndësishme
Gjëja e parë që shikoni në këtë foto zbulon një të vërtete të madhe për ju Imazhi i parë që ju dalloni në këtë foto, tregon një të vërtetë të madhe për ju. Provojeni! Çifti Ju jeni një pers
Gjëja e parë që shikon në foto, zbulon një të vërtetë të madhe për ty Nëse besoni në testet që bëjnë psikologët dhe që kanë një saktësi gati maksimale, atëherë sfidojeni veten! Ky është mome
Enrique zbulon prapaskenat para finales me Juven në 2015 Sot katër pesë vite më parë, Barcelona fitonte Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 3:1 Juventusin në finale. Katalanë
Jonida Maliqi tregon momentin e rëndësishëm: Gjeja letra poshtë derës Artistet shumë të dashura për publikun, Jonida Maliqi, Eneda Tarifa, Juliana Pasha dhe Kejsi Tola ishin të ftuara sot te
Futbollisti i infektuar me COVID-19: Është një ferr, gjëja më e frikshme në jetë Kemal Mustafa, një futbollist 28 vjeçar i prekur nga COVID-19, ka ndarë historinë e tij me këtë virus, i cili ka marrë m
Fatma ndan momentet e ëmbla të Alfios krah të birit: Gjëja më e bukur që kam parë (FOTO LAJM) Tashmë që është bërë mami, moderatorja Fatma Methasani po shijon ditët më të bukura të saj. Djali i saj Noah duket se i
Alves më fjalë të mira për Guardiolën Dani Alves ka dhënë disa komente interesante lidhur me trajnerin Pep Guardiola. Mbrojtësi brazilian ka kaluar kohën m
Çani zbulon ç'bëri kur ra tërmeti i madh: Lëkundej ai, lëkundesha dhe unë Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” janë të ftuar Pastor Akili dhe Arjan Çuri, të cilët kanë folur për tërmetin
E zëvendësoi pas 29 minutash lojë, Mourinho tregon arsyen e "injorimit" Jose Mourinho e ka zëvëndësuar Erik Dierin dje pas vetëm 29 minutash lojë. Në ndeshjen ndaj Olimpiakos, trajneri port
Testi që ju tregon çfarë ju bën të lumtur, çfarë patë në fillim? Ndonjëherë na ndodh të ndihemi të pakënaqur, por nuk e kuptojmë arsyen e mërzitjes sonë. Nëse gjendeni në një situatë të
Rrëfimet bëjnë xhiron e rrjetit: Gjëja më e çmendur që kam bërë në punë Ndonjëherë ndodh që njeriu të mos jetë në gjendjene tij më të mirë, ose më keq të mos ketë dëshirën për t6ë punuar punë
Grida Duma sfidon Bashën, pranon ambicien për kryeministre të Shqipërisë Demokratja Grida Duma mund të kandidojë për kryeministre të Shqipërisë. Gjatë një interviste për mediat, ajo e ka lënë t
Nga më të pabesueshmet, gjëja e parë që bënë njerëzit kur fituan lotarinë Cila është gjëja e parë që do të bëje nëse një ditë fiton një lotari me shifra të frikshme?! Pvarësisht sa hipotetike
Ushtari 21-vjeçar humbi këmbën për të ndihmuar shokët: Gjëja më e mirë! Ushtari amerikan, 21 vjeç, humbi këmbën për të shpëtuar nga rrënojat e një tanku jetën e shokëve të ekuipazhit të tij, p
Gjëja e parë që shihni në foto tregon çfarë ju mundon për momentin Pavarësisht nëse e kuptoni ose jo, mendja jonë në nënndërgjegjjen e saj, e kupton saktësisht se kush jemi dhe atë nuk mu
Test psikologjik, gjëja e parë që shikoni në foto tregon çfarë ju mundon për momentin Pavarësisht nëse e kuptoni ose jo, mendja jonë në nënndërgjegjjen e saj, e kupton saktësisht se kush jemi dhe atë nuk mu
“Më detyronte të flija lakuriq, në mëngjes e gjeja mbi vete”, dëshmia rrëqethëse e shqiptarit që vrau babain Më 27 Maj 2018, në Zakyntho të Greqisë u shënua një ngjarje e rëndë, ku djali shqiptar vrau babain e tij 70-vjeçar. Prej
Kujdes, është stina e gjarpërinjve! Si t'i mbijetoni një sulmi vdekjeprurës Shumica e gjarpërinjve do t'ju sulmojnë vetëm nëse i ngacmoni. Gjarpërinjtë mund t’ju kafshojnë dhe helmi i tyre mund t
Të udhëtoni me shokë është gjëja më e mirë që mund ta bëni për shëndetin Mblidhni shokët! Sipas hulumtimeve të reja, udhëtimi me shokët është gjë shumë e mirë për shëndetin mendor dhe fizik.