999 rezultate për

gjej

Basha: 28 nëntori tjetër do na gjejë me një Shqipëri më të shëndetshme Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar sot homazhe në Varrezat e Dëshmorëve në nderim të ditës së Pavarësisë dhe Festës së
E dogjën të gjallë në hotel, gjendet i vdekur biznesmeni i famshëm Një ndër biznesmenët më të njohur në Greqi është gjetur i vdekur ditën e sotme, pas një alarmi për zjarr. Bëhet fjalë
Pirlo: Mendoj për treshen e sulmit që kur kam ardhur, do e gjejmë mënyrën Juventus pret nesër në shtëpi Ferencvaroshin e Myrto Uzunit. Bardhezinjtë kërkojnë tre pikët e radhës në Ligën e Kam
Haziri: Po vazhdojmë të gjejmë zgjidhje për presidentin, Opozita nuk i ka votat ta rrëzojë Qeverinë Hoti Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka konfirmuar se janë duke u zhvilluar negociatat për zgjedh
Njihuni me 10 njerëzit më të çuditshëm në botë (FOTO LAJM) Bota është një vend i çuditshëm dhe i mrekullueshëm dhe ka edhe njerëz të pazakontë në të. Nga më të gjatit tek më t
Gjejini dhe mbajini afër! Këto shenja horoskopi japin dashuri pa kushte Astrologët rendisin shenjat e Horoskopit me të cilët mund të dhurojnë dashuri pa kushte. Demi Shenja që nuk e humb
Pas Van Dijk edhe Fabinho, reagon Klopp: Kjo është gjëja e fundit që na duhej Liverpool fitoi tri pikë në Ligën e Kampionëve në shtëpi kundër danezëve të Midtjylland, por Jurgen Klopp ka dhimbje kok
Interi zhgënjen sërish në Champions (VIDEO) Interi nuk ka arritur të marr më shumë se një pikë në udhëtim në Ukrainë. Zikaltërit kanë barazuar pa gola ndaj Shakh
50-vjeçari qan me lot dyqanin e rrënuar në Astir: Ku të mbytem, ku ta gjej të drejtën?! IKMT rrafshoi 20 objekte në zonën e Unazës së Re në Tiranë mëngjesin e së martës. 50-vjeçari, Ylli Kllezi, banor i zonës
Basha i përgjigjet Ramës: Ku do e gjejë maskën ai që s’ka lekë për bukë Pas pas konferencës për shtyp të kryeministrit Edi Rama, ka folur në një komunikim me gazetarët edhe kryedemokrati Lulzi
Nëse kjo është gjëja e parë që bëni çdo mëngjes, do të duhej të shkoni te mjeku Nëse vononi alarmin në mëngjes, ekspertët mjekësorë sugjerojnë që diçka tjetër ndoshta nuk është në rregull me ju Rap
Nuk po gjejmë karar, sa "pike" të COVID-19 ka kaluar Shqipëria?! Oliverda Allmuça Që kur nisi pandemia, "piku" në Shqipëri ka kaluar disa herë (!) Ekspertët nuk ranë kur
​Pse burrat gjejnë një të dashur të re menjëherë pas ndarjes Burrat nuk vuajnë shumë pas një shkatërrimi dashurie, por ata shpejt gjejnë një zëvendësim. Sapo prishët një marrëd
Diego Costa pranë kalimit në Francë, spanjollët gjejnë menjëherë pasuesin Paris Saint-Germain ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit Diego Costa gjatë këtij afati kalimtar, kanë njof
Si në filma: Çifti shqiptar që u njohën në fëmijëri, gjejnë njëri-tjetrin pas 13 vitesh Marigonë Berisha, ishte vetëm 5 vjeçare kur njohu bashkëshortin e saj. Ajo jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Mediat greke nuk gjejnë rehat, jehonë deklaratës së Ramës për marrëveshjen e detit Grekët nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga zgjerimi detar dhe këtë herë kanë përfituar nga deklarata e Kryeministrit shq
Bayerni nuk shpenzon për Perisic, Interi do duhet të gjejë zgjidhje Bayern Munich nuk do të blejë kartonin e Ivan Perisic. Një lajm i keq ky për Interin që është konfirmuar nga trajneri
Gjej veten në "5 gjuhët e dashurisë" dhe kupto si dashuron ti Dëgjojmë shumë njerëz që përmendin gjuhën e tyre të dashurisë. Po, po, gjuha e dashurisë ekziston vërtet - është mënyra
Moldavi-Kosovë, Dardanët gjejnë golin (VIDEO) Kosova ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Moldavisë. Për Dardanët ka shënuar Kololli në minutën e 71./albeu.com/
Është i gjatë 2,18 m dhe ka 155 kg, holandezi nuk po mund të gjejë një veturë të rehatshme (VIDEO) Lartësia është padyshim një nga faktorët e rëndësishëm që ndikon në përzgjedhjen e makinës, të paktën midis atyre për të