999 rezultate për

gjebreas

Merlin Haxhiymeri i bën dedikim emocionues Jon Gjebreas (FOTO LAJM) Fejesa e Jon Gjebreas me bukuroshen Merlin Haxhiymeri u përfol shumë nëpër media. Pas fejese çifti u nis për të bashkëje
Çfarë i ka ngelur peng Ardit Gjebreas? ''Një mesazh për ty'' është rubrika më e ndjekur tek Ardit Gjebrea dhe i bën shqiptarët të qajnë, por edhe të gjejnë një
Udhëtime e lajme të reja, si i doli filxhani Ardit Gjebreas (VIDEO) StërgjysheTahireja e ftuar në "E diela Shqiptare" nuk nguroi t'i shihte filxhanin Ardit Gjebreas. Edhe pse qëndroi st
Zbulohet miqësia mes Jon Gjebreas dhe këngëtares së njohur (FOTO LAJM) Fifi është një këngëtare shumë e talentuar me një vokal të jashtëzakonshëm dhe është shumë e dashur nga publiku. Ajo
Të gjithë po e prisnin, si e uroi nusja e Jon Gjebreas vjehrrën për ditëlindje (FOTO LAJM) Anila Beko, bashkëshortja e moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, feston sot ditëlindjen. Djali i saj Jon Gjebrea, k
Eni Çobani, Getoar Selimi i bashkohen urimeve të bashkëshortes së Gjebreas (FOTO LAJM) Eni Çobani është një nga mikeshat më të ngushta të Ardit Gjebreas. Ajo është bashkëpunëtore e tij prej disa vitesh, për
Djali i Gjebreas nis bashkëjetesën? (FOTO LAJM) Djali i moderatorit Ardit Gjebrea, Joni e ka marrë seriozisht fejesën. Ai na ka habitur me surprizat dhe përkushtimin q
Nga Karaibet në Xhamajkë, nusja e Jon Gjebreas liston udhëtimet magjike (FOTO LAJM) Jon Gjebrea, vetëm pak ditë më parë, zyrtarizoi me fejesë dashurinë e tij me Merlin Haxhymerin. Gjtihcka ndodhi në n
Krushku i Ardit Gjebreas feston ditëlindjen, ja urimet ( FOTO LAJM) Jon Gjebrea, vetëm pak ditë më parë, zyrtarizoi me fejesë dashurinë e tij me Merlin Haxhymerin. Gjtihcka ndodhi në n
Nusja e Ardit Gjebreas bën urimin unik për Anën e vogël (FOTO LAJM) Pas fejesës së djalit të tyre Jonit, një festë tjetër e veçantë është sot në familjen e tyre. E vogla e shtëpisë, An
Fifi publikon këtë foto, komenti i djalit të Ardit Gjebreas të lë pa fjalë (FOTO LAJM) Fifi është një këngëtare shumë e talentuar me një vokal të jashtëzakonshëm dhe është shumë e dashur nga publiku. Ajo
Cili person i rëndësishëm i shkoi në zyrë Ardit Gjebreas? (FOTO LAJM) Ardit Gjebra është padyshim një nga moderatorët dhe fytyrat më të dashura për publikun. Madje tashmë e gjithë familja
Mamaja dhe e fejuara e Jon Gjebreas paskan një të përbashkët (FOTO LAJM) Lajmi i fejesës së Jon Gjebreas dhe Merlin Haxhiymerit pushtoi mediat shqiptare. Si u organizua ceremonia, si ishte unaz
Festa e vërtetë! Shihni si djali i Ardit Gjebreas djeg shaminë e beqarit (FOTO LAJM) Nëse menduat se fejesa e djalit të Ardit Gjebreas përfundoi me një darkë familjare, e keni menduar gabim. Çifti i ri
Jon Gjebrea pas fejesës zyrtare e “djeg” me shoqërinë Ditë më parë djali i Ardit Gjebreas formalizoi lidhjen e tij të dashurisë me Merlin Haxhiymerin. Ceremonia u zhvillua
E talentuar si babai, vajza e Ardit Gjebreas se lëshon mikrofonin në fejesën e vëllait (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar djali i vetëm i moderatorit Ardit Gjebrea ka kurorëzuar në fejesë dashurinë e tij me Merlin Haxhiymeri
Tashmë zyrtare, djali i Gjebreas bëri propozimin e madh dhe ajo tha po (FOTO LAJM) Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Joni, e ka treguar se tashmë është shumë i dashuruar dhe i lumtur. Përv
Fejohet djali i Ardit Gjebreas, e fejuara tregon unazën magjepsëse (FOTO LAJM) Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Joni, e ka treguar se tashmë është shumë i dashuruar dhe i lumtur. Përv
Pas Anës së Gjebreas, zbulojmë se djali i tij ka talent në muzikë (FOTO LAJM) Kur Anna Gjebrea u ngjit në skenën e spektaklit “Kënga Magjike” ishte momenti kulmor, që mori të gjithë vëmendjen e publ
Krishtlindjet në familjen e Ardit Gjebreas, Joni kthehet në shtëpi (FOTO LAJM) “Shtëpi e e ëmbla shtëpi”. Kështu shkruan në një postim në instastory, Jong Gjebrea, djali i kantautorit Ardit Gjebrea.