Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
999 rezultate për

gjata

Arben Gjata: Nëse ndizet drita e kuqe e kolapsit të shëndetësisë, rikthehet izolimi total! Arben Gjata, rektor i Universitetit të Mjekësisë thotë se vendi është në prag të një situatë kritike dhe se periudha e t
Izolimi i Prishtinës largon qytetarët, radhë të gjata për hyrje në Maqedoninë e Veriut Sot, Ministria e Shëndetësisë ka marrë vendim për masat e reja anti-Covid. Në këto masa bën pjesë edhe izolimi i Prishti
Rikthehet Elvana Gjata, si rrallëherë ndan foto me familjen e saj (FOTO LAJM) Përveçse nuk ka qenë aktive në muzikë, Elvana Gjata na ka munguar edhe në rrjete sociale, nga të cilat u shkëput për dy
PD padit Ramën, Ahmetajn dhe Veliajn në SPAK për inceneratoret: Kush është pronari i vërtetë? Partia Demokratike ka ngitur një padi në SPAK ku kërkon të dijë pronarin e vërtetë të inceneratorëve. Në një deklara
Elvana Gjata uron si asnjëherë publikisht mikun e saj të zemrës (FOTO LAJM) Miqësia e ngushtë e këngëtares Elvana Gjata dhe stilistit Valdin Sahiti është tashmë e njohur për të gjithë. Valdrin
Punoni me orë të gjata ulur?! Disa këshilla për t'ua bërë ditën më pak të lodhshme Shumë prej nesh janë të detyruar që të rrinë me orë të tëra duke qëndruar në një karrige, përpara kompjuterit. Por edhe
Kjo është 17-vjeçarja me këmbët më të gjata në botë (FOTO LAJM) Me këmbët 121 centimetra të gjata, Mai Currin vendosi të kandidojë në librin e rekordeve Guiness si femra me këmbët më
Njihuni me 17-vjeçaren me këmbët më të gjata në botë (FOTO LAJM) Me këmbët 121 centimetra të gjata, Mai Currin vendosi të kandidojë në librin e rekordeve Guiness si femra me këmbët më
I dha fund fejesës me biznesmenin, si u rikthye fuqishëm Elvana Gjata Elvana Gjata është shkëputur nga muzika për pak kohë, ndërkohë që kohët e fundit këngëtaren e kemi parë shumë të distanc
Konflikti në Mesdheun Lindor, kryeministri grek: I zgjata dorën e miqësisë Erdoganit Konflikti në Mesdheun Lindor mes Greqisë dhe Turqisë vazhdon të jetë ende i ndezur. Kryeministri grek, Kyriakos Mitso
Elvana Gjata vs Tayna, cilës i shkojnë më shumë bikinit? Elvana dhe Tayna kanë bërë të njëjtën veshje. Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, njihet për stilin e veçant
Në det dhe në super formë! Elvana Gjata bëhet e gjallë e surprizon fansat (FOTO LAJM) Elvana Gjata është bërë e gjallë. Dhe pse pa prurje të reja në muzikë, Elvana ka mahnitur fansat e saj me setin e fu
Vajzat e njohura përdorin këtë truk që këmbët të duken më të gjata (FOTO LAJM) E keni pyetur ndonjëherë veten çfarë bëjnë vajzat e njohura që duken sikur kanë këmbë kilometrike? Me siguri keni ndër m
"Na bëre krenarë", Besa Kokëdhima zbulon hapin e rëndësishëm të motrës së Elvanës (FOTO LAJM) Teksa këngëtarja e njohur, Elvana Gjata ka vendosur të bëjë një pauzë nga muzika, për të marrë kohën e saj të krijimit,
Elvana Gjata na tregoi më në fund se ku ndodhet! (VIDEO) Elvana Gjata na ka munguar të gjithëve këtë verë. Përtej faktit që nuk ka qenë aktive në muzikë, ajo u shkëput për dy mu
Pas "zhdukjes", Elvana Gjata rikthehet me fjalë zemre për mikun e saj (FOTO LAJM) Është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Elvana Gjata numëron një sërë këngësh që janë kthyer menj
Aksident i rëndë në aksin Fier - Vlorë, furgoni kthehet përmbys dhe bllokon qarkullimin Një aksident është shënuar mëngjesin e së hënës në autostradën Fier-Vlorë, pranë rrethrrotullimit të Panajasë. Një fu
Shqiptarët prej ditësh të bllokuar në pikat doganore, por Rama nuk "çan kokë" Prej ditësh shqiptarët po përballën me radhë të gjata në pikat doganore që bëjnë të mundur kalimin në kufirin grek, por
Jo vetëm në Kakavijë, radhë kilometrike edhe në doganën e Kapshticës Prej tre ditësh, pika doganore e Kakavijës është bllokuar dhe shqiptarët po presin në radhë kilometrike për të kaluar në
Radha kilometrike në Kakavijë, reagon Sandër Lleshaj Ministrit i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reguar në lidhje me situatën kaotike që është shkaktuar në pikën kufitare të Kak