999 rezultate për

gjatĂ

Zbulohet misteri, ja çfarë po “kurdis” Elvana Gjata në SHBA (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Elvana Gjata prej disa kohësh është shkëputur nga Shqipëria dhe po jeton në ShBA ku po punon për të
Alarm për drogë në Durrës? I gjithë porti kalon në skaner Pas kapjes së 8 tonëve me drogë të cilët kaluan me kamion nga porti i Durrësit me destinacion Italinë, masat e sigurisë
Si të kombinoni fustanet e gjata që janë tendencë e kësaj pranvere (FOTO LAJM) Kohët e fundit janë bërë trend fustanet e gjata, dhe jo vetëm në mbrëmje por edhe për përditshmëri. Fustanet e gjata
Elvana Gjata shfaqet ndryshe (FOTO LAJM) Artistët shqiptarë së fundmi duken tepër të fokusuar në debutimin në tregun botëror. Disa tashmë kanë nënshkruar kontrat
INTERVISTA/ PD ka humbur shansin për të marr pjesë në zgjedhje, por ekziston një mënyrë që... Djegia e afatit të 10 prillit nga partitë e opozitës për të mos u regjistruar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve ka eli
Femrat e gjata, më të rrezikuara nga goditja në tru Femrat me trup të gjatë janë më të rrezikuara nga goditja në tru ose ndonjë problem me zemrën. Gjatësia mbi 160 cm trefi
PD përgatitet për protesta të gjata, merr masa për... Që opozita nuk do të ndalet me protestat, sepse shkarkimi i ministrit Saimir Tahiri nga posti i Ministrit të Brendshëm p
Motra e Elvanës prezanton nënën, ja si e uron! (FOTO LAJM) Motra e këngëtares së njohur Elvana Gjata, Migena ka prezantuar nënën e tyre në rrjetet sociale duke i uruar festën e g
Elvana Gjata shet biznesin e saj, pak javë pas promovimit madhështor (FOTO LAJM) A ju kujtohet buja e madhe me të cilën inaguroi pak javë më parë dyqanin e saj “Altar”? Sipas dokumentave të depozitu
Elvana Gjata feston ditëlindjen në super-hotelin luksoz ku ka qenë Beyonce (FOTO LAJM) Së fundmi emri i Elvana Gjatës ishte më i përmenduri në rrjete sociale e media. Arsyeja është sepse artistja feston 3
Elvana feston ditëlindjen, Ermali i nxjerr "sekretet" (FOTO LAJM) Elvana Gjata sot feston 30 vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar as urimet e veçanta nga të af
Tragjike / Radhët e gjata në kufi, ndërron jetë i riu nga Kosova Një i ri nga Kosova ka ndërruar jetë në kufirin mes Hungarisë dhe Serbisë. Viktima është një 26 vjeçar nga Prishtina
Mijëra shqiptarë të Kosovës bllokohen në kufirin Kroaci-Serbi Mijëra shqiptarë të Kosovës janë bllokuar në vendkalimin kufitar Kroaci-Serbi Lipovac-Batrovci. Shumë shqiptarë, qyt
Detajet/ Flori Mumajesit i dogjën makinën 50 mijë euro pas ndarjes nga Elvana Gjata Një muaj pas prishjes së lidhjes më të përfolur të showbiz- it, Flori Mumajesit dhe Elvana Gjatës, kantautori i njohur u
Dikur tallej për shkak të vetullave të trasha, sot është modele (FOTO LAJM) Natalia Castellar-in kur ishte në shkollë e tallnin të gjithë për shkak të vetullave të saj të trasha dhe të gjata.
Radhë të gjata mjetesh në pikën kufitare të Bllatës, shkak sistemi TIMS Për shkak të mos funksionimit të sistemit TIMS, radhë të gjata mjetesh janë krijuar sot në pikën kufitare të Bllatës.
Dermatologët ndalojnë dushet e gjata! Ja arsyet Sipas një studimi të fundit dushet e nxehta në dimër nuk duhet të zgjasin për shumë kohë. Koha e kaluar nën ujin e n
Binjaket më jetëgjata në histori festojnë 100 vjetorin Binjaket më jetëgjata në histori quhen Irene Crum dhe Phyllis Jones dhe kanë lindur më 20 nëntor të vitit 1916. Para
Studim/ Gratë më të gjata kanë probleme shëndetësore kur plaken Femrat me gjatësi mbi mesataren kanë një rrezik të madh për të pasur probleme fizike sapo të kenë kaluar të 70-at, por e
Elvana Gjata rrëfehet për "ndarjen" me Flori Mumajesin Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi në intervistat e tyre kanë folur gjithmonë për ekzistencën e një dashurie artistike më s
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.