999 rezultate për

gjasula

Zbulohet enigma, pse Gjasula luajti me maskë kundër Islandës Kombëtarja shqiptare ka pësuar një formatim për sa i përket skuadrës dhe lojtarët, krahasuar me europianin e 2016. Në
Mungonte në autobus, Reja kthehet dhe merr Gjasulën nga intervista (VIDEO) Një moment i cili mund të konsiderohet qesharak është regjistruar gjatë intervistës së Klaus Gjasulës. Mesfushori, i cil
Gjasula akuza të rënda: Në kombëtare thirren sipas interesit Jurgen Gjasula edhe pse veshi në miqësore bluzën kuqezi, u harrua shpejt e ja tani tek rikthehet në skenë por me disa ak
Gjasula synon skuadrën e njohur gjermane Mesfushori shqiptar, Jurgen Gjasula nuk do të mund të inkuadrohet në Bundesligë me skuadrën e tij aktuale dhe po shikon
Shpërthen Jurgen Gjasula në Gjermani Jurgen Gjasula ishte protagonisti absolut në triumfin që Grojter Furthi arriti në takimin e javës së shtatë të Bundeslig
"Trofeu" i Gjasulës pas fitores me Francën (FOTO LAJM) Nuk ishte në fushë gjatë fitores historike 1-0 kundër Francës, por Jurgen Gjasula nuk ka arsye për tu mërzitur. Bash
Gjasula prezantohet në ekipin e ri Jurgen Gjasula do të të luajë në Bundesligën 2 edhe sezonin e ardhshëm. Mesfushori shqiptar ka nënshkruar mëngjesin e so
Rama te Munchen 1860, edhe Gjasula në Bundesliga II Pas shumë "stacionesh" të përfolura nga mediat, pas tratativash me disa klube, tashmë është zyrtare: Futbollisti i kombë
Eurogola, Vajushi e Gjasula vijojnë të mahnisin (VIDEO) Vazhdojnë të mahnisin Jurgen Gjasula dhe Armando Vajushi në Bullgari. Dy shqiptarët e Litex-it kanë qenë protagonistë në
Vajushi dopietë e Gjasula gol, De Biasi nuk i thërret Armando Vajushi e Jurgen Gjasula kanë qenë sërish protagonistë dje të fitores së thellë të Liteksit. Dyshja shqiptare e
Gjasula gol, Sadiku dopietë Armando Sadiku vazhdon të shkëlqejë te Lugano, pavarësisht faktit se lihet jashtë nga trajneri i Kombëtares shqiptare, G
De Biasi: Ja lista anti-Armeni Kombëtarja shqiptare luan ditën e mërkurë miqësoren kundër Armenisë në vigjilje të ndeshjeve të rëndësishme për Eleminat
Palermo interesohet për Vajushin dhe Gjasulën (FOTO-LAJM) Skuadra e Palermos ka shfaqur interes për dy lojtarët shqiptare Armando Vajushi dhe Jurgen Gjasula. Sipas palermo24.net,
Emocione kuqezi, Gjasula dhe Llullaku puthin fanellën Azdren Llullaku dhe Jurgen Gjasula, prurjet e reja në Kombëtaren shqiptare, kanë bërë dje prezantimin si lojtarë kuqezin
De Biasi publikon listën provizore anti-Norvegji Giani De Biasi ka nisur zyrtarisht përgatitjet për ndeshjen kualifikuese të 7 qershorit me Norvegjinë në Tiranë. Nëse nd
Jurgen Gjasula vishet kuqezi Jurgen Gjasula, mesfushori 27-vjeçar i Duisburgut, është afrimi i radhës në Kombëtaren shqiptare. Ai është bindur përfun