999 rezultate për

gjashte

Manchester City "ngec" sërish në kampionat, këtë herë nga West Ham (VIDEO) Manchester City nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim në udhëtim te West Ham, në kuadër të xhiros së gjashtë t
Koronavirusi prek edhe Parmën, gjashtë të infektuar Serie A po vazhdon të rrezikohet seriozisht nga virusi Covid-19. Koronavirusi po vazhdon të shpërndahet me të madhe n
Pesë humbje në gjashtë ndeshjet e fundit, Kosova synon "rindezjen" ndaj Sllovenisë Nuk është një periudhë e mirë kjo e cila po kalon Kosova së fundmi. Dardanët nuk fitojnë prej gjashtë ndeshjesh zyrtare,
Fluturon kurba e infeksionit në Maqedoni, gjashtë viktima dhe 386 raste të reja Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut informon se në 24 orët e fundit janë bërë 2.267 testime prej të cilave 3
FBI zbulon komplotin: Do rrëmbehej guvernatorja në SHBA FBI-ja amerikane arriti të zbulojë në kohë një komplot për rrëmbimin e guvernatores demokrate të Miçiganit Gretchen Whit
Rënditja: Oliver Giroud kalon Michel Platinin në renditjen e golashënuesve (FOTO LAJM) Oliver Giroud ka kaluar Michel Platinin në renditjen e golashënuessve më të mirë në historinë e kombëtares franceze.
"Tapë" në timon dhe dhunë në familje, gjashtë të arrestuar në Tiranë Gjashtë persona në kryeqytet janë arrestuar pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Nga Seksioni për Hetimin e Na
Gjashtë të arrestuar në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona dhe procedohen penalisht 2 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale. N
Gjashtë të arrestuar në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave Gjashtë persona kanë rënë në duart e policsë së Tiranës, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Nga Seksioni për
PSG siguron fitoren e dytë në kampionat, mposht Nice (VIDEO) Paris Saint Germain ka marrë fitoren e radhës në Ligue 1. Skuadra e Thomas Tuchel, Paris Saint Germain, ka mposhtur N
Gana në zi, autobusi më futbollistët e të rinjve përfundon në lumë, konfirmohen 6 viktima Gana është zgjuar me lajme të hidhura. Një autobus që po transportonte lojtarët e rinj të Ganës është aksidentuar duk
Gjashtë muaj përballje me koronavirus, 596 persona të vdekur dhe 14 mijë e 637 të infektuar në Kosovë Janë bërë gjashtë muaj që kur në Kosovë janë regjistruar rastet e para me virusin COVID-19. Më 13 mars të këtij viti,
Rrëshqitjet e dheut vrasin gjashtë persona në Nepal, dhjetra të zhdukur Një rrëshqitje masive dheu i ka marrë jetën gjashtë personave në Nepal teksa 26 të tjerë rezultojnë të zhdukur. Mësoh
Gjashtë të arrestuar në Durrës, çfarë zbuloi policia Policia e Durrësit ka arrestuar gjashtë persona si dhe janë proceduar 3 të tjerë, për vepra të ndryshme penale. Sipas
Shifa të frikshme, ç'po ndodh 6 muaj pasi OBSH shpalli pandeminë e COVID-19 Sot bëhen gjashtë muaj që kur COVID-19, sëmundja që e shkakton koronavirusi, është shpallur pandemi nga Organizata Botër
Gjashtë të vdekur e 76 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Gjashtë persona kanë vdekur e 76 raste të reja me koronavirus u raportuan në 24 orët e fundit në Kosovë. 144 persona jan
Gjashtë viktima të tjera në vend, si paraqitet situata në spitalet COVID Ministria e Shëndetësisë njofton se 6 pacientë kanë humbur betejën me COVID në 24 orë, duke e çuar kështu numrin e vikti
"Porosia" çon pas hekurave gjashtë dibranët, çfarë zbuloi policia Policia e Dibrës ka finalizuar operacionin policor "POROSIA", për goditjen e veprimtraisë kriminale në fushën e narkotik
Gjashtë gjëra që kemi mësuar për dashurinë pas ndarjes Ndoshta mendoni se nuk ka ‘dashuri’ në artin e shërimit dhe rifillimit pas ndarjes, por në fakt ka shumë mësime dashurie
Gjashtë viktima e 141 raste të reja, ndryshon bilanci në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR dhe në laboratoret pri