999 rezultate për

gjashtĂ

Linda Halimi e gjashta si më e veshura keq në eurovizion Nga një renditje që behet gjithmonë në përfundim të eurovizion për artistët e veshur më keq LindaHalimi është renditur
Rivotimi tek "gjashta" / Gjithçka në duart e shqiptarëve Rivotimi në njesinë e gjashtë zgjedhore, ka mundësi që të çojë në balotazh LSDM-në dhe VMRO-PDMNE-në. Kjo njësi zgjedhor
Arrestohet për vrasje një 33-vjeçar në Tiranë Një 33-vjeçar i akuzuar për vrasje është arrestuar ditën e sotme nga blutë e kryeqytetit. I arrestuari është Tatjan Gjas
Reagimi i Prefekturës: PD fabrikoi sot shpifjen e radhës (FOTO-LAJM) Prefekti i Qarkut Tiranë reagoi pasditen e sotme ndaj akuzave të Partise Demokratike lidhur me emërimin e Drejtorit të
Luiza Gega, e gjashta në botë Luiza Gega përcjell emocione edhe në finalen e 1500 metrave të kampionatit botëror të sallave të mbyllura, i zhvilluar n
Dorina Podrimja, e gjashta në Mis Zvicra Në një spektakël që ka zgjatur rreth katër orë, e mbajtur në Hallenstadion të Cyrihut, kurorën e Mis Zvicrës e ka fituar
"Qafë Gjashta", jepet pretenca për 10 të arrestuarit Dhjetë të akuzuarit si autorë të masakrës së Qafë Gjashtës janë njohur në seancën e rradhës me kërkesën e prokurorisë pë