999 rezultate për

gjasat

Faton Topalli: Gjasat për qeveri teknike janë zero Deputeti i Kuvendit të Koso0vës nga radhët e PSD-së, Faton Topalli është shprehur i bindur se Kuvendi do të shpërndahet
Ky frut i shton gjasat për të lindur djalë Që nga kohët më të lashta gratë janë përpjekur të ndikojnë në seksin e fëmijës së tyre. Nuk është diçka e re nëse don
Firmino e Coutinho festojnë së bashku në clab, po rikthehet braziliani te Liverpooli? (FOTO LAJM) Philippe Coutinho ka qenë i ftuari special mbrëmë në një festë të organizuar nga Roberto Firmino. Sulmuesi i Liverpooli
Frutat dhe perimet ulin gjasat për astmë deri në 30% Personat që konsumojnë sasi të mëdha të frutave dhe perimeve kanë më pak gjasë të preken nga astma, përderisa ata të cil
Shtohen edhe më shumë gjasat që Valverde ta braktisë Barcelonën në fund të sezonit Sipas “AS” trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde po mendon dorëheqjen nga Barcelona në përfundim të sezonit. Valver
Gripi rrit gjasat për sulm në tru dhe zemër Një grip rrit për gjashtë herë më shumë gjasat tek njerëzit të vuajnë nga një atak në zemër apo ndonjë goditje në tru br
Arrat ndihmojnë kundër kancerit të zorrëve Pacientët me kancer të zorrëve mund të shtojën gjasat për mbijetesë duke konsumuar arra, thotë një studim i ri. Konsu
Ambasadori gjerman: Gjasat e kosovarëve për azil në Gjermani janë zero Ambasadori gjerman në Kosovë Christian Heldt, gjatë një interviste ka folur për numrin e madh të kosovarëve që kanë kërk
Zidane e shikon finalen të barabartë Real Madridi do të përballet me Gremion në finalen e Kupës së Botës për klube. Zizou ka thënë se nuk ka favorit në fi
Xhelal Neziri: Gjasat që Sela të fitojë Strugën janë minimale Në emisionin “360 gradë” analisti Xhelal Neziri, u shpreh se koalicioni i Aleancës për Shqiptarët (ASH) me Lëvizjen BESA
Nitaj: Gjasat që PAN-i ta krijojë qeverinë janë absolute Anëtari i Kryesisë së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Muharrem Nitaj, është shprehur i bindur se koalicioni PDK
Me fishekzjarre dhe kartona, Italia është shumë e fortë për Shqipërinë (VIDEO) Kombëtarja shqiptare ka pësuar humbjen e tretë më radhë, pasi është mposhtur nga Italia me rezultat të pastër 2:0. G
Mosmiratimi i projektligjit për investime strategjike, dëmton Kosovën Mosmiratimi i projektligjit për investime strategjike për shkak se nuk kishte kuorum të mjaftueshëm gjatë seancës së kal
Gjimshiti shitet shtrenjtë Berat Gjimshiti do të jetë futbollisti më i ri shqiptar që do të zbarkojë në Serie A. Mbrojtësi i Kombëtares ka arrit
Grabovci: PDK parti e parë nëse shkojmë në zgjedhje Nënkryetari i PDK-së, Adem Grabovci ka thënë se për të dalë nga situata aktuale duhet vullnet i dyanshëm politik. Ai
Blloku drejt shkatërrimit! Blloku si duket po shkon drejt shkatërrimit dhe shkaku kryesor është se LDK-ja dhe AAK-ja nuk po gjejnë dot konsensus se
Xavi mund të largohet Drejtuesit e Barcelonës ia kanë bërë të qartë Xavit se nuk do ta pengojnë nëse ai dëshiron të largohet nga Camp Nou. Tra
Arsenal ndjek talentin e PSG Zbuluesi i talentëve të Topçinjve, Gilles Grimandi, e ka ndjekur ndeshjen ndërmjet PSG dhe Lyonit për të vëzhguar të riu
Kujdes me kripën, rrezikoni të prekeni nga kanceri në stomak Ushqimet që kanë shumë kripë, shtojnë gjasat që të prekeni nga kancerin i stomakut. Studiuesit nga Koreja Jugore kan
KEK i turqve Dy kompanitë turke, Limak dhe Çalik, që ishin të ndara në garë për KEK’un, ofertuan si konzorcium. Burime të Expressit t