999 rezultate për

gjakun

Maja u përball me incidentin e frikshëm: Pashë gjakun dhe nuk mund ta ndihmoja! Maja është një prej zërave më të spikatur, një prej këngëtareve më të mira të muzikës popullore. Edhe pse tani festa
Disa fakte interesante rreth gjakut që nuk i dini Të gjithë e dimë që sistemi ynë i gjakut është me të vërtetë i komplikuar, prandaj është e rëndësishme të kujdeseni për
​Pamja që të ngrin gjakun, kurthi i merimangës në të cilin mund të bjerë edhe njeriu Natyra është e mahnitshme dhe gjithmonë na bën përshtypje pa pushim, dhe një nga rastet më të fundit është një rrjetë e
Vrau dy shtetas për "gjakun" e vëllait, kush është Erion Alibej i arrestuar sot Ditën e sotme është vënë në pranga 34-vjeçari Erion Alibej si organizator dhe porositës i vrasjeve të Emiljano Ramazanit
Artan Hoxha i kthehet Vangjel Dules: O qirje Vangjelis, nuk e zhbëni dot gjakun e çamëve Vangjel Dule, kreu i PBDNJ, mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë”, u pyet nga paneli i të ftuarve, lidhur me min
5 ushqimet më të mira që pastrojnë natyralisht gjakun tonë Gjaku ynë është përgjegjës për transportimin e të gjitha llojeve të substancave në të gjithë trupin tuaj, nga oksigjeni
"Shita gjakun për të ndihmuar familjen", historia rrëqethëse e vajzës nga Tirana Familja është baza themelore e çdo shoqërie, është shtylla kryesore ku ne formësohemi, ku marrim dashurinë dhe ngrohtësi
"Vampiri" Fury, ky është momenti kur ai shijon gjakun e Wilder (VIDEO) Tyson Fury ka regjistruar një prej ndeshjeve më të mira në karrierën e tij. Ylli britanik i boksit ka gjunjëzuar Deon
9 vite nga "21 janari", Artan Hoxha: Kostumet janë spërkatur me gjakun e shqiptarëve Ditën e sotme bëhen 9 vite që nga demontrata e 2011 në Bulevard. Në 21 janar humbën jetën 4 persona të cilët u qëllua
Serbi dhuroi 100 mijë euro, Naçi: Nuk i pranova për gjakun e shqiptarëve në Kosovë Elvis Naçi ka bërë një rrëfim në minutat e para të emisionit të sotëm “Shqiptarët për shqiptarët” në Neës24. Ai tha
"Më prishët gjakun", burri i zv.ministres Voda shan me "libër shpie" gazetarët: Iu shkër*ej tan ropt, gratë e motrat ku t’i keni (FOTO LAJM) Bashkëshorti i zv/ministres Rovena Voda, Aureli nuk ndalet pas idinjimit të tij që shfaqi në rrjetet sociale, teksa shkr
Ku e ke gjakun e gjyshit? Plas sherri me ballistëve në Gjirokastër (VIDEO) Plas sherri gjate ceremonise përkujtimore te luftës së Gërhotit në Gjirokastër. Britma, sharje dhe deri perplasje fizike
Ky është fruti që pastron gjakun Përveç përdorimit në kuzhinë për përgatitjen e ëmbëlsirave të ndryshme, nektarina renditet edhe si një frutë kuruese. Në
U la me gjakun e tij, 61-vjeçari akuzon policinë e Korçës (FOTO LAJM) Policia ka kërkuar që ai ta shoqërojë, por nuk ka pranuar me pretendimin se ishte pasagjer dhe jo në drejtimin e mjetit.
Gjendet tani në treg: Fruti që pastron gjakun Përveç përdorimit në kuzhinë për përgatitjen e ëmbëlsirave të ndryshme, kajsia renditet edhe si një frut kurues. Në
PREKËSE/ Babai dëshmorit shpërthen ndaj komandantëve: Shkelët mbi gjakun e djemve tanë Sot në Kosovë u përkujtua 20 vjetori i çlirimit të vendit ku gjatë homazheve në varrezat e dëshmorëve në Landovicë me ra
Matadori spanjoll fshin gjakun nga fytyra e demit të plagosur (FOTO LAJM) Një matador spanjoll fshiu gjakun nga fytyra e një demi para se të vriste kafshën e plagosur rëndë. Ky gjest mund të
PD i reagon menjëherë Ramës: Kur kapesh në krim përdor gjakun e 21 janarit Nënkryetari demokrat Edi Paloka ka reaguar menjëherë pas konferencës për shtyp të Ramës, një ditë pas dhunës barbare të
"Do marr hak për gjakun", pranga shqiptarit në SHBA Një shqiptar është arrestuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës pas dyshimeve për terrorizëm. Fabjan Alameti 21 vjeç kis
“Kardashianët janë përlyer me gjakun e mijëra të rinjve”, aktorja trondit me deklaratën Aktorja e "The Good Place", Jameela 33 vjeç ka reaguar ashpër ndaj familjes së famshme së Kardashianëve. Më një posti