999 rezultate për

gjakrat

Tifozët e Juventusit e vërshëllejnë, ky është reagimi epik i Mourinhos (VIDEO) Tensioni dhe nervat ishin të mëdha në një përbllaje si ajo mes Juventusit dhe Manchester United sidomos kur në Itali rik
Telenovela vazhdon! Mourinho qetëson "gjakrat" me Pogba Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho prej disa javësh është në mosmarrëveshje me Paul Pogba. Së fundmi një vi
Partizani "nxeh gjakrat" me Tiranën: Hëngrëm dru…(VIDEO) Ditën e premte Partizani do të ballafaqohet me rivalët e "përjetshëm" Tiranën në orën 19:45 në stadium "Selman Stërmasi"
Nxehen gjakrat Mourinho-Pogba, francezi nuk pranon të kthehet në stërvitje Ylli franncez i mesfushës se Manchester United, Paul Pogba ndodhet ende me pushime në "Los Angelos" dhe nuk është kthyer
Nxehen gjakrat mes Mc Gregor dhe Khabib,"lufta" duket shumë pranë Conor McGregor me shumë mundësi do ti rikthehet ndeshjeve në kafaz. Irlandezi dhe Khabib Nurmagomedov kanë filluar n
Erdogan nxeh gjakrat pas largimit të Ozil nga Gjermania: Dua ti puth sytë për veprimin që bëri Vazhdon të ndezi akoma debat largimi i Mesut Ozilit nga kombëtarja gjermane e futbollit. Tashmë duket se ai është kthyer
Ky ishte gjesti i turpshëm që "ndezi" gjakrat te stoli i Suedisë (VIDEO) Gjermania arriti të marrë një fitore në minutat e fundit të ndeshjes kundër Suedisë por kjo sfidë ka pasur shumë tension
Enca nxeh sërish gjakrat, ia plas Noizyt në fytyrë (FOTO LAJM) Midis Encës dhe Noizyt pati një përplasje publike pak kohë më parë, për shkak se Enca tha publikisht se për gjithçka ki
Nxehen gjakrat, Erdogan dërgon anijet në ujërat e Qipros Turqia duket se do të ndërmarrë një tjetër hap, i cili pritet të tensionojë situatën në Egjeun Lindor ku tani ndodhen nj
Sulm i paprecedent, nxehen gjakrat mes Anglise dhe Rusisë Anglia ka marrë rreth vetes SHBA, Gjermaninë dhe Francën duke ushtruar një presion të madh ndaj Rusisë pas sulmit me gaz
Qetësohen ''gjakrat'', Noizy darkon me menaxherin e Babastars Krasniqi ishte ai që e plagosi një vit më parë Noizy-n, në Hotelin Swiss Diamond, në qendër të Prishtinës, ku përfundoi
Si e quajti Rama Berishën që nxehu gjakrat në Kuvend Seanca e sotme që po mbahet në Kuvend është shoqëruar me debate të nxehta mes Ramës, Berishës e Flamur Nokës. Pas f
Nxhehen gjakrat Ronaldo vs Alex Vidal për biletën e finales Cristiano Ronaldo është gati, Alex Vidal gjithashtu. Ronaldo ka fituar 3 ndeshje rradhazi cmimin lohtari i ndeshjes dhe
Nxehen gjakrat, plas sherri mes militantëve në Dibër Vetëm 4 ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 25 qershorit ndërkohë partitë politike vazhdojnë fushatën e ashpër nëpër Shqipëri
Nxehen gjakrat mes tifozëve, shpërthen kapiteni i Tiranës: Mbytni “Vllaznit” (VIDEO) Tifozët e Tiranës kishin mbushur shkallët e pallatit të sportit “Asllan Rusi” jo vetëm për të mbështetur skuadrën e bask
Nxehen gjakrat, 5 shqiptarë bëjnë për spital një maqedonas në Shkup Katër-pesë të rinj shqiptarë kanë rrahur rëndë një 16-vjeçar maqedonas paraditen e sotme. Gazeta "Koha" raporton sul
“Nxehen gjakrat”/ Romeo Kara i përgjigjet Nuel Kalajt: Mos u fshih, trego rolin e sekserit Përfaqësuesi ligjor i OSHEE-së në Arbitrazhin Ndërkombëtar, Romeo Kara, ka refuzuar të merret personalisht me dëshmitari
"Klement Balili" ndez gjakrat brenda së majtës, zv.ministri socialist: Meta po shkel Kushtetutën Ccështja e mos arrestimit të Klement Balilit është rikthyer si një mollë sherri mes aleatëve të majtë në qeverisje.
"Ndizen gjakrat"/ Çili: Nuk kthehen më komunistët e tu. Bushati: Do ekzekutohesh Analisti Andi Bushati dhe botuesi Henri Çili kanë patur një konflikt mbrëmjen e djeshme. Të ftuar në emisionin ‘Të Pa Ek
Nxehen gjakrat mes aleatëve të PS-së, Dervishaj: Dalim vetëm në zgjedhje, Idrizi i përgjigjet Manjanit Pavarësisht ftesave publike të kryeministrit Rama ndaj LSI-së për një koalicion parazgjedhor, janë shtuar zërat për të d