Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

gjakoven

Tranjeri i Majlindës urim të veçantë për pavarësi, "Lotët e Medaljes së Artë" Trajneri Driton Kuka përmes një postimi në Facebook, ka falënderuar nxënësit e tij, Majlinda Kelmendin, Nora Gjakovën, D
Ky është ofendimi i radhës i Gjuriqit për Gjakovën Drejtori i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka reaguar lidhur me protestën që bën
Pas humbjes Mimoza ka një kërkesë për Gjinin dhe Gjakovën Kryetarja në shkuarje e Gjakovës, Mimoza Kusari- Lila ka falënderuar të gjithë qytetarët e Gjakovës për zgjedhjet e së d
Mimoza Kusari humb pa lavdi Gjakovën Ardian Gjini ka fituar bindshëm kundrejt Mimoza Kusari Lilës në komunën e Gjakovës pas përfundimit të plotë të numërimit
Ia mori Gjakovën Mimoza Kusarit, Gjini heziton të festojë që tani Ardian Gjini ia mori në raundin e dytë komunën e Gjakovës Mimoza Kusari Lilës. "Duhet të presim rezultatin final për
Mimoza Kusari-Lila ka humbur Gjakovën Gjatë ditës së sotme janë mbajtur zgjedhjet lokale të balotazhit në Kosovës. Kutitë e votimit janë hapur në orën 07:00 t
Ja kur janë zgjedhjet e balotazhit në Kosovë Pas procesit zgjedhor për pushtet lokal, të mbajtur më 22 tetor në Kosovë, rezultatet preliminare tregojnë se disa nga k
Ky është rezultati për Gjakovën, Mimoza Kusari thotë se ka fituar pa balotazh Dalin rezultatet e Exit Poll për Gjakovën për asamblenë. Mësohet se renditja e partive për këtë komunë do të jetë: -
DALIN REZULTATET/ Mimoza Kusari nuk e fiton Gjakovën Ka përfundur procesi i votimit në zgjedhjet lokale të Kosovës. Në orën 19:00 kutitë e votimit janë mbyllur dhe menjëherë
Lista e Alterantivës në Gjakovë dominohet nga gratë (FOTO) Kryetarja aktuale e Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila është kujdesur që në listën e partisë së saj për këtë komunë t’u jap mu
17 vjet nga çlirimi i Gjakovës Dita e 14 Qershorit shënon një ditë shumë të rëndësishme për Komunën e Gjakovës, si një nga zonat më të prekura nga luft
Kusari-Lila jep gjak në ditën e atyre që derdhën gjak për Gjakovën (FOTO LAJM) Kryetarja e komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila, ka dhuruar gjak për nder të kësaj ditë dhe për ditën e çlirimit të
Ja kushti shtesë i Listës Serbe për Gjakovën Lista Serbe gjatë dhjetë ditëve të fundit ka pasur disa takime dhe kontakte me partnerët e koalicionit qeverisës në Koso
Fyerjet për Gjakovën, Kusari-Lila: Të merren masa ndaj Jabllanoviç Kryetarja e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila, ka kërkuar nga kryeministri Isa Mustafa të marrë masa ndaj ministri
Vulin krahason Gjakovën me Rakën e Sirisë, reagon Kusari-Lila Aleksandër Vulin në një deklaratë të tij ka krahasuar Gjakovën me Rakën e Sirisë. Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar
Mall për Gjakovën, ja çfarë dëgjon në makinë Lorik Cana (VIDEO) Edhe pse është rritur dhe ka jetuar në metropolet më të mëdha të Europës Lorik Cana nuk është nga ata djem që harrojnë v
Mimoza Kusari: E lë Gjakovën për tu bërë kryeministre Kryetarja aktuale e komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari - Lila ka thënë se do ta linte punën si kryetare komune, në rast
Arrestohet i dyshuari për vrasjen qe tronditi Gjakoven Policia e Kosovës ka vënë në pranga Rexhep Sh (1986), nga fshati Sedllar i komunës Lipjan pasi dyshohet se ka vrarë djal
AAK: Mimozë, mos fluturo por ec për tokë AAK, dega e Gjakovës ka reaguar sot për punën e kryetares së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila. Në një komunikatë për media,
Flori 'ndez' Gjakovën Flori Mumajesi, njihet për performancat e tij të suksesshme dhe këngët po ashtu shumë të suksesshme, por si duket kjo ve