999 rezultate për

gjakove

​Sulmon qytetarët me thikë në qendër të Gjakovës, arrestohet nga policia (VIDEO) Një person ka sulmuar sonte me thikë qytetarët e policët në qendër të qytetit të Gjakovës, e i cili më pas është arrestu
Akuzohet për vrasjen e gruas dhe vajzës, psikiatri tregon ekspertizën ndaj autorit të krimit Të martën, në Gjykatën Themelore në Gjakovë, është dëgjuar eksperti i psikiatrisë forenzike, Arsim Gashi, në rigjykimin
Koronavirusi i merr jetën punonjësit në spitalin e Gjakovës Një punonjës i Spitalit të Përgjithshëm në Gjakovë ka humbur betejën me koronavirusin. Lajmin e dhënë spitali, përmes
Mblodhi 30 persona për festë, arrestohet një person Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person në rrugën “Gjergj Fishta” në Gjakovë, pasi që kishte organizuar aheng, rap
​"5 vdekje nga COVID-19 brenda 2 orësh në Spitalin e Gjakovës" Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Agon Batusha, përmes një statusi në Facebook ka thënë se në Spitalin e Gjakovës kanë n
Një i vdekur e dy të plagosur në Bardhaniq të Gjakovës Një shtetas i Shqipërisë dyshohet se e ka vrarë duke e therur me thikë burrin e kushërirës së tij. Ndërkaq, janë sulmuar
E infektuara me koronavirus arratiset nga spitali Një paciente që kishte rezultuar pozitive për koronavirusin është larguar nga Spitali i Gjakovës. Siç raportojnë medi
Ngjarje e rëndë në Gjakovë, vajza vret prindin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gjakovës. Vajza me të meta mentale dyshohet se ka mbytur prindin e saj.
E rëndë, vritet 22 vjeçari në Gjakovë Një vrasje ka ndodhur mbrëmë në fshatin Nec të Gjakovës. Atje ka mbetur i vdekur një 22-vjeçar me inicialet D.Gj. Për kë
Një person në Gjakovë dyshohet se bëri aksidentalisht vetëvrasje Një person në Gjakovë, më saktësisht në fshatin Nec, dyshohet se e ka vrarë veten. Lajmin për KOHËN e ka konfirmuar z
''Tani nanë e foshnje jeni engjëj në qiell'', dedikimi rrëqethës i burrit që humbi gruan shtatzënë nga COVID 19 Ditën e sotme ka humbur jetën në Gjakovë një grua shtatzënë e cila ishte e infektuar me COVID-19. Por, nuk ka munguar ed
I bëri vizitë motrës në Gjakovë, infketohet me koronavis qytetari nga Klina Kryetari i Klinës, Zenun Elezaj përmes një postimi në Facebook, tha se personi i prekur nga ky virus u infektua nga motr
Arrestuan dy të prekur nga COVID 19, karantinohen katër policë Katër efektivë policie në Gjakovë janë vetëizioluar, pasi patën kontakt me dy të arrestuar me Covid 19 pasi kishin thyer
Spitali i Gjakovës-qeveritarëve: Spitali ka nevojë për maska e pajisje tjera, jo për fotografi Spitali rajonal “Isa Grezda” në Gjakovë përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se Spitali ka nevojë për maska e
Haradinaj akuzon Kurtin: Qeveria e Mashtrimit mbrëmë votoi buxhetin e mjerimit Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Albin Kurtin, se mbrëmë ka votuar buxhetin, i cili shkurton dhe
Abuzoi seksualisht me mbesën 18-vjeçare, flet avokati i 55-vjeçarit: Kreu marrëdhënie por me dëshirën e saj (VIDEO) Vëllai i vajzës kërkon që dikush ta marr motrën e tij në mbikëqyrje, të dyshuarit i caktohen 30 ditë paraburgim. Rrug
Shkrumbohet nga flakët një shtëpi në qendër të Gjakovës Një shtëpi është kapluar nga flakët në qendër të Gjakovës. Shtëpia në fjalë është e pabanuar dhe në momentin që është
Plas keq sherri mes të rinjve në gjimnazin e Gjakovës Një rrahje masive me të rinjsh ka ndodhur në Gjakovë. Gazeta Sinjali mëson se kjo ngjarje ka ndodhur tek shkollat e m
Konfiskohen armë dhe municion, në Gjakovë Njësia e Hetimeve të Drejtorisë Rajonale të Policisë Kufitare- Perëndimi në Gjakovë, në bashkëpunim me njësitë tjera t
Pas Prishtinës edhe Vetëvendosja në Gjakovë ka një Albin Kurt Lëvizja Vetëvendosje në zgjedhjet e 6 tetorit nga rezultatet e KQZ doli partia e parë me 25,49% të votave. E pas këti