999 rezultate për

gjakosur

Pamje tmerri nga Bejrut: Makina e shtëpi të shkatërruara, njerëz të gjakosur nëpër rrugë Kryeqyteti i Liban, Bejrut është kthyer në një fushë lufte pas shpërthimit të një fabrike fishekzjarresh duke shkaktuar
"Pashë njerëz që vraponin të gjakosur", dëshmitarët tregojnë momentin e shpërthimit (VIDEO) Dëshmitarët në Bejrut e kanë përshkruar momentin e shpërthimit në qytet si dhe pasojat e zjarrit. Sipas medieve të hu
Rrëfimi tronditës: Amber Heard qëndronte shtrirë në dysheme, lakuriq dhe e gjakosur Mikesha e aktores Amber Heard tha sot në gjykatë se kjo e fundit ishte lënë lakuriq dhe e gjakosur në dysheme, ndërsa is
Goditja e frikshme, portieri i Napolit përfundon në barelë i gjakosur në kokë (FOTO LAJM) Atalanta fitoi 2-0 ndaj Napolit në ndeshjen e vlefshme për Serie A dhe në këtë mënyrë ka “blinduar” kualifikimin sezonin
Me fytyrën e gjakosur dhe të fashuar, këngëtarja poston fotot pas aksidentit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Sophie Ellis Bextor, ka pësuar së fundmi një aksident me biçikletë. Nga ky aksident, 41-vjeçarja ka
Me sy të enjtur e vesh të gjakosur, policia dhunoi djalin e shkrimtares sepse protestoi Eshtë dhunuar për shkak të protestës për Teatrin, djali i gazetares dhe shkrimtares të njohur shqiptare, Kozeta Zavalani
I gjakosur dhe i frikësuar, qytetari tregon tmerrin nga tërmeti Një banor nga Lezha ka treguar tmerrin që ka përjetuar nga lëkundjet e forta të tërmetit. I gjakosur dhe i shtrirë në
Shkopi i gomës s’kursen as të moshuarin, fraktura në kokë (FOTO LAJM) Disa me fraktura të rënda e thyerje, e të tjerë të gjakosur, shkopi i gomës nuk kurseu sot askënd… Banorë e policë ja
Delfini i vogël del në breg më vrima në trup dhe gojën e gjakosur (FOTO LAJM) Ngordhja e një delfini të vogël në Australinë e Jugut është rrethuar nga misteri. Kjo pasi gjitari i vogël i detit ka
Me duart e gjakosura duke thyer xhamin sipër kofanos: Del videoja e sulmit ndaj turistëve spanjollë (VIDEO) Kanë dalë pamjet e dhunës së Mihal Kokëdhimës ndaj turistëve spanjollë në Porto Palermo. Pamjet tregojnë momentin kur
TRONDITËSE/ Vajza del e gjakosur nga argjendaria (VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në orët e mesditës së sotme në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, pranë rrugës ‘Vaso Pas
Momente frike, i riu goditet me thikë në festën e birrës dhe shtrihet i gjakosur (VIDEO) Festivali i Birrës që ka filluar nga dita e premte në Prishtinë, do të zgjasë deri të martën. Incidentet nuk kanë mun
I publikuan fotot nudo, reperja shfaqet e gjakosur në albumin e ri Iggy Azalea ju rikthye përdorimit të rrjeteve sociale dhe me anë të një posteri të veçantë, zbuloi se do sjellë shumë sh
Rama nxjerr foton e policit të gjakosur, mesazhi për Bashën (FOTO LAJM) Teksa kreu i PD-së, Lulzim Basha mblodhi protestuesit para selisë së Partisë Demokratike ku deklaroi se kjo ishte protes
Gazetarë të gjakosur dhe protestues të shtrirë, pamjet e rënda nga protesta (FOTO LAJM) Sulmi i paprecedentë i policisë me ga lotsjellës ndaj protestuesve tek parlamenti ka sjellë edhe të plagosurit e parë.
Flet taksisti që u plagos në kokë: Më shpëtoi një i moshuar, vrapoja i gjakosur (FOTO LAJM) Një taksist që i shpëtoi masakrës në xhaminë e Christchurch, ka treguar historinë e pabesueshme të shpëtimit – dhe se si
"O Xhevo, hape derën...erdhi i gjakosur", fqinji i biznesmenit në Durrës rrëfen grabitjen Një natë pas ngjarjes ku familja e një biznesmeni u dhunua dhe u grabit nga tre persona të armatosur e maskuar në banesë
Deputeti i PS-së shpërndan dhunë në rrjetet sociale, Basha shfaqet i gjakosur (VIDEO) Politikanët shqiptar, të gjithë përplasjet që kanë në jetën reale i kanë transferuar edhe në rrjetet sociale. Pas Ra
Detaje tronditëse nga makina e gjakosur në Shkodër, kush është Artan Koçeku? (FOTO LAJM) Policia e Shkodrës në fshatin Shtoj i Vjetër në afërsi të shinave të trenit ka gjetur një fouristradë të bërë "shosh" ng
Hidhe armën dhe dorëzohu! Si u kap i gjakosur dhe i lodhur autori i masakrës së Selenicës (FOTO LAJM) Ritvan Zykaj, autori i masakrës me 8 të vdekur në Selenicë të Vlorës u ka nga policia në orët e para të ditës së sotme.