999 rezultate për

gjahu

Me armë gjahu dhe mes malit, si e festoi Putin ditëlindjen e 67 Me rastin e ditëlindjes së tij të 67, presidenti rus, Vladimir Putin ka publikuar imazhe të tij në Siberi ndërsa i lejon
Vetëplagoset me armë gjahu, dërgohet me urgjencë në spital i moshuari Një 79 vjeçar nga Gramshi është vetëplagosur me armë zjarri, ndërsa raportohet se ndodhet në gjendje të rendë. Kane q
34 vjeçari i merr jetën aksidentalisht babait me armë gjahu Policia italiane e ka arrestuar një burrë. Ai akuzohet për vrasje pasi e qëlloi me armë zjarri dhe e vrau babanë e vet g
Plagosi me armë gjahu 60 vjeçarin, arrestohet autori Zbardhet ngjarja e ndodhur në mbrëmje në fshatin Baz të Burrelit, ku u plagos me armë zjarri një shtetas Eshte arrest
Grabitet biznesmeni në Pogradec, maskat i marrin miliona Një biznesmen është grabitu gjatë orëve të para të ditës së sotme në Pogradec. Mësohet se bëhet fjalë për Valter Gor
Arrestohet 39-vjeçari në Korçë, qëlloi me çifte drejt banesës Qëllon me armë gjahu të cilën e mbante pa leje në drejtim të banesës së një shtetasi, arrestohet në flagrancë një 39-vje
Tenton të vrasë me armë gjahu kushëririn, arrestohet 44 vjeçari Një 44 vjeçar ka tentuar të vrasë më armë kushëririn e tij. A.S tentoi të qëllojë me armë gjau L.S arsye për të cilë
Ronaldo ndëshkon përsëri gjahun e preferuar, Ajax (VIDEO) Juventusi ka arritur të kalojë në avantazh përballë Ajax në "Alliaz Stadium". Është I përhershmi C,Ronaldo ai që ka
Shpendi hyri dhe dialogu mori formë, por zbuloni "gjahun" e radhës të Hashim Thaçit Opinion nga Ervin Shkulaku Dialogu me Serbinë, edhe pse dukej sikur kishte ngecur tashmë ka përparuar dhe ka m
Tragjike në Kamëz, 13 vjeçari vetëvritet me armën e babait Në lagjen “Laknas” në Kamëz, dyshohet që shtetasi i mitur E.D. 13 vjeç, është vetvrarë me armën e gjahut të babait tij,
Si arrestua vrasësi i kreut të njësisë administrative në Selenicë (VIDEO) Policia njoftoi se kishte arrestuar autorin e vrasjes së kreut të njësisë administrative në Selenicë duke publikuar sëfu
Policia zbardh shkaqet e vdekjes së 13-vjeçares në Tiranë Zbardhet ngjarja e ndodhur mbasditen e djeshme ku e mitura K. B., 13 vjeçe ndërroi jetë në spital. Në përfundim të ve
Vlorë, 80 vjeçari plagos me çifte një 15 vjeçar Një pakujdesi e vogël, fatmirësisht ka përfunduar me plagosje në Vlorë. Ka qenë një 80-vjeçar, i cili në rrethana të paz
Ky është 38-vjeçari që ekzekutoi me armë gjahu 5 gazetarë (FOTO LAJM) Shtetasi në fotot më sipër është autori i sulmit në redaksinë e gazetës "Caputal Gazette" në Maryland të Shteteve të Bas
55-vjeçari vrau veten me armë gjahu, flet i vëllai me lot në sy Pas ngjarjes së rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit, ku një 55-vjeçar vrau veten me armë gjahu, ka rea
E FUNDIT/ Tragjike, fieraku vret veten me armë gjahu Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier. Mësohet se një shtetas ka vrarë veten me armë gjahu në fshatin Kallm i Vogël
GRAMSH/ Nuk përballoi dot vdekjen e gruas, i moshuari vret veten me armë gjahu Ditën e sotme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Gramsh ku një i moshuar ka vrarë veten më armë zjarri. Policia bën m
Tragjedi në Gramsh, i moshuari vret veten me armë gjahu Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Gramsh ku një i moshuar është vetëvrarë me armë gjahu. "Mesditën e sotme në lag
Armë zjarri pa leje në Tiranë? Skandali se sa lehtë mund të blihen Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes mënyrën si mund të pajisesh me armë gjahu pa pasur asnjë dokument. Madje, pa kal
Shokohet Fieri, vajza 17 vjeçare vetëplagoset me çifte Një vajzë vetëm 17 vjec ka tentuar të vrasë veten sot me një armë gjahu që ishte në emër të babit të saj. Ngjarja ka