999 rezultate për

gjahu

Vetëvritet e armë gjahu në banesë 59-vjeçari Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Recan, Elbasan, mbrëmjen e sotme. Policia njofton se një 59
U vetë-plagos me armë gjahu, humb jetën 37-vjeçari Një 37-vjeçar vetë-plagoset me armën e gjahut dhe për pasojë ka humbur jetën. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fs
Dolën në gjueti bashkë, shoku vret shokun me çifte Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër. Një i ri është vrarë me armë gjahu nga shoku i tij me të cilin kishte dalë për
"Ishte lakuriq", flet babai i 22 vjeçarit që mbeti i vrarë me armë gjahu në Bulqizë Një ngjaje e rëndë tronditi qytetin e Bulqizë, 22-vjeçari Elidon Basha mbeti i vrarë. Gjithçka nisi si gjueti mes Klodia
Ishin duke gjuajtur me armë gjahu, si u vra 22 vjeçari në Bulqizë Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Bulqizë ku mbeti i rarë me armë zjarri 22-vjeçari E.B. Mësohet se
Kujtim Gjuzi merr shenjestër me snajper, mbetet mister "gjahu" Kujtim Gjuzi nuk harron të tërheqë vëmendjne e publikut në jetën e tij të përditshme me veprime jo pak të çuditshme.
Vetëvritet me armë zjarri një burrë në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbremjen e kaluar në Sukth, ku një person i ka dhënë fund jetës duke përdorur armë zjarr
Kapet i "forti" i Gjirokastrës, thesari që iu gjet në Tavanin e shtëpisë (VIDEO) Policia e Gjirokastrës në bashkëpunim me "Shqiponjat", ka finalizuar operacionin policor i koduar "Arsenali". U arres
Lëvizte me armë pa leje, kapet 51 vjeçari në Lushnjë Një 51 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi mbante pa leje armë gjahu dhe armë të ftohta. Bëhet fjalë për
Habit matjani, udhëton me armë gjahu pa leje në makinë Në zbatim të planit të masave për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë, si dhe mbi bazën e informaci
Pronari e përdorte si armë gjahu, snajperi që vrau Kastriot Reçin u vodh në Kosovë Një vrasje mafioze ndodhi pak ditë më parë në Rrëshen, ku një person me snajper ekzekutoi në mes të qytetit biznesmenin
67 vjeçari në Mallakastër i jep fund jetës me armë gjahu Një tjetër rast vetëvrasjeje ka tronditur Shqipërinë këtë mëngjes. Sipas informacioneve, një 67-vjeçar është gjetur i
Biznesmeni i jep fund jetës në mes të lokalit në Korçë Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14.00, në lagjen Nr.9 të qytetit, ku shtetasi Viktor Bardhoshi, ka
EMRI/ Një armë gjahu përkrah kufomës, kush është viktima në Shkodër Një person është gjetur i pajetë në aksin rrugor Shkodër-Bushat, në zonën e Melgushës. Pranë trupit të viktimës është
Me armë gjahu dhe mes malit, si e festoi Putin ditëlindjen e 67 Me rastin e ditëlindjes së tij të 67, presidenti rus, Vladimir Putin ka publikuar imazhe të tij në Siberi ndërsa i lejon
Vetëplagoset me armë gjahu, dërgohet me urgjencë në spital i moshuari Një 79 vjeçar nga Gramshi është vetëplagosur me armë zjarri, ndërsa raportohet se ndodhet në gjendje të rendë. Kane q
34 vjeçari i merr jetën aksidentalisht babait me armë gjahu Policia italiane e ka arrestuar një burrë. Ai akuzohet për vrasje pasi e qëlloi me armë zjarri dhe e vrau babanë e vet g
Plagosi me armë gjahu 60 vjeçarin, arrestohet autori Zbardhet ngjarja e ndodhur në mbrëmje në fshatin Baz të Burrelit, ku u plagos me armë zjarri një shtetas Eshte arrest
Grabitet biznesmeni në Pogradec, maskat i marrin miliona Një biznesmen është grabitu gjatë orëve të para të ditës së sotme në Pogradec. Mësohet se bëhet fjalë për Valter Gor
Arrestohet 39-vjeçari në Korçë, qëlloi me çifte drejt banesës Qëllon me armë gjahu të cilën e mbante pa leje në drejtim të banesës së një shtetasi, arrestohet në flagrancë një 39-vje