999 rezultate për

gixhari

Olta Gixhari nuk i bindet mamasë, ja provat (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari e cila shquhet për format e kolme, nuk i bindet mamasë së saj se ajo nuk duhet të shqetësohet për l
Më në fund Arvizu takon Gixharin (FOTO LAJM) Më në fund ambasadorit Arvizu i është plotësuar dëshira dhe është takuar me aktoren Olta Gixhari. Ishte kjo një nga gjër
Gixhari shokohet nga Arvizu: Të më ftojë në SHBA (FOTO LAJM) Aktorja bukuroshe Olta Gixhari ka reaguar menjëherë pas deklaratës së ambasadorit Arvizu, duke theksuar se nuk e priste
Arvizu: Pishman që në 4 vjet s'takova dot Olta Gixharin (FOTO LAJM) Ambasadori amerikan në largim Aleksandër Arvizu, gjatë intervistës në "Top Story", ka rrëfyer edhe mbi momente të caktua
Olta Gixhari me armë? (FOTO LAJM) Nga një vajzë lozonjare e cila na shfaqet në fotot në rrjetet sociale, tashmë aktorja Olta Gixhari na del më e fortë, ma
Pse është mërzitur Olta Gixhari? (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari e cila vlerësohet edhe për format e kolme, me anë të fotove të ndryshme ka dëshmuar se ka kaluar nj
Pushimet e çmendura të Olta Gixharit (FOTO LAJM) Aktorja joshëse Olta Gixhari, nuk kursehet asnjëherë të pozojë, ndërsa komentuesit bëjnë shaka me të teksa ajo ndodhet m
Kush është sekreti i linjave të Olta Gixharit? (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari ndjehet krenare për format e saj të kolme, ndërsa duket se ka punuar fort dhe per tonifikimin e tru
Olta Gixhari provokon sërish (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari njihet për format e saj, ndërsa është komplimentuar jo vetëm nga miqtë, por dhe fansat e shumtë.
Çfarë pret nga ky muaj Olta Gixhari? Shumë aktorë, këngëtarë, mezi kanë pritur ardhjen e muajit korrik, kjo edhe për shkak të projekteve të tyre. Aktorja buk
Olta Gixhari, provokon në Instagram (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari, ka postuar disa foto në Instagram vërtet provokuese. Ajo ka ditur të provokojë, ndërsa ka dalë me
Fund xhirimeve, Olta Gixhari argëtohet me kolegët (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari vijon ende të jetë aktive me role të shumta, e ndërsa në fotot që ka postuar në Instagram, e shohim
Ndahen Olsi dhe Olta Gixhari Kronikë dashurie e një ndarjeje të paralajmëruar kjo e Olsi Mingomataj të “Big Brother 1” dhe aktores durrsake, Olta Gix
Olsi fut Olta Gixharin në familjen e tij Duket se lidhja e krijuar në “Dancing with the stars” mes Olsi Mingomatës dhe Olta Gixharit, ka marrë përmasa të reja. A