999 rezultate për

gixhari

Olta Gixhari në një lidhje të re? Ja çfarë publikon aktorja (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari në një intervistë të fundit ka deklaruar se nuk është e dashuruar dhe as në një marrëdhëni
Zhveshja e Oltës tek Ermali, irritohen ndjekësit: Kjo është pornografi (FOTO & VIDEO) Pas suksesit në skenat hot në teatër me Arben Derhemin, Olta Gixhari shkaktoi zhurmë të shtunën e kaluar me zhveshjen sp
Del videoja/ Ja momenti që Olta Gixhari i kërkon Ermalit të mos e transmetojë (VIDEO) Aktorja Olta Gixhari ishte e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin”, duke provokuar me veprimet e saj. E ves
A është e dashuruar Olta Gixhari? Aktorja: Kam jetuar gjithmonë vetëm E ftuar mbrëmë në Xing me Ermal Mamaqin, Olta Gixhari ka folur mbi jetën e saj personale dhe profesionale. Gjatë int
Dalja e Oltës te “Xing me Ermali”/ Shpërthen Roza Lati, çfarë po ndodh mes dy bukurosheve? (FOTO LAJM) Mbrëmë te Ermal Mamaqi ka qenë e ftuar aktorja, Olta Gixhari dhe dalja e saj ka ngjallur shumë polemika. Pas përfund
“Çmendet” Olta Gixhari, zhvishet në sy të Ermal Mamaqit (VIDEO) Aktorja Olta Gixhari ishte e ftuara e mbrëmjes se sotme ne emisionin “Xing me Ermalin”. Ajo ka provokuar me veprimet e s
Zhvishet Olta Gixhari, kërcen mbi tavolinën e Mamaqit (VIDEO) Olta Gixhari do të jetë personazhi i radhës ftuar tek Ermal Mamaqi në "Xing me Ermalin". Aktorja bjonde duket se do
Olta Gixhari, puthje pasionante me Arben Derhemin...në rolin e një prostitute (FOTO LAJM) Shfaqja “Opera për tre grosh” me regji të Mehmet Xhelilit ka sjellë një puthje pasionante mes Arben Derhemit dhe Olta Gi
Buqeta me lule pa pusull pas çdo shfaqjeje për Olta Gixharin Aktorja e njohur Olta Gixhari është duke u angazhuar për të dhënë shfaqjen e saj me të re “Opera për 3 grosh”. E ftuar n
Olta Gixhari përgënjeshtron thashethemet: S'jam lidhur Pasi u përfol për një romancë të re të bukuroshes Olta Gixhari, ajo ka konfirmuar vetë përmes një postimi në rrjetin soc
Një tjetër histori dashurie për Olta Gixharin Aktorja e njohur Olta Gixhari ka qenë shpesh në vëmendjen mediaktike për shkak të historive të saj të dashurisë, për të
Olta Gixhari i jep fund lidhjes? Ende nuk e dimë se sa të vërteta janë zërat se mes Olta Gixharit dhe të dashurit të saj funksionon lidhja. Thashethemet
Puthja pasionante me Gixharin, ja si e komenton Indrit Çobani Puthja pasionante e Indrit Çobanit me Olta Gixharin, si Andrej me Natashën, në shfaqjen “Tri Motrat”, në Teatrin Kombëta
Ç'po ndodh me Olta Gixharin? Aktorja Olta Gixhari është pjesë e pashmangshme e rubrikave rozë për jetën e saj private. Historia e saj e dashurisë ësh
Gixhari e lidhur me një djalë 8 vite më të vogël? Një romancë e re për aktoren Olta Gixhari, për të cilën ka zëra se është lidhur me një djal më të ri në moshë. Ndonëse n
Cristiano Ronaldo i përgjigjet Olta Gixharit? (FOTO LAJM) Duket si koiçidencë, por nuk është çudi që ylli i futbollit Cristiano Ronaldo të ketë nuhatur ngacmimin e një prej femra
Olti Curri, si pasha mes Ilda Bejlerit dhe Olta Gixharit (FOTO LAJM) Olti Curri po kalon pushime mjaft të bukura dhe të këndshme në jug të Shqipërisë në praninë të dy bukurosheve të njohura
Olta Gixhari rrëfehet pse mbështet Grida Dumën Aktorja Olta Gixhari ka rrëfyer arsyen perse ka vendosur të mbështesë kandidaten e PD në garë për Durrësin, Grida Duma.
Ja nga kush ka varësi Olta Gixhari (FOTO LAJM) Olta Gixhari nuk i ka rezistuar dot tundimit ndaj alkoolit. Ajo është shfaqur në një lokal nate duke konsumuar një gotë
Olta Gixhari nuk kursen, ja blerja e fundit e luksit Aktorja Olta Gixhari e cila shquhet për format trupore, ka ndarë me miqtë në Instagram blerjen e saj të fundit, për të c