999 rezultate për

gixhari

Olta Gixhari publikon videon, por bie në sy fytyra e saj pa grim (FOTO LAJM) Olta Gixhari ka publikuar një video në Istastory ku shihej duke shijuar një kafe në shtëpinë e saj. Ajo që bie në sy
Olta Gixhari këndon '‘Pretty Women’' pa grim E sapo zgjuar nga gjumi, teksa rrufit kafen e mëngjesit, aktorja Olta Gixhari e nis ditën duke kënduar këngën e famshme
Olta Gixhari merr surprizën e bukur nga Sali Berisha (FOTO LAJM) Aktorja shumë e njohur dhe seksi Olta Gixhari, është surprizua shumë ditëne sotme pas një takimi të rastësishëm në aero
Olta Gixhari, aktorja më e bukur por që se do askush (FOTO LAJM) Olta Gixhari gjithnjë është deklaruar si një nga femrat më seksi dhe më të bukura të Shqipërisë. Por mesa duket ajo p
Olta Gixhari injorohet keq në Prishtinë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari prej disa ditësh ndodhet në Prishtinë ku është ftuar për të qenë pjesë në Ceremoninë e nda
Ja çfarë ndodh në dhomën e gjumit të Olta Gixharit (FOTO LAJM) Olta Gixhari momentalisht nuk është duke shijuar pushimet por është pjesë e jurisë që do të zgjedhë filmat më të mirë s
Gazetarja e njohur përplaset me Olta Gixharin: Sillesh si divë po s’ke punuar ndonjëherë në jetë! Teksa në spektalklin “ Në një javë” vajzat paskan patur një përplasje tashmë sherri mes tyre është bërë serioz. Detaj
Olta Gixhari Arbana Osmanit: Mos paragjyko (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari dhe moderatori i njohur Isli Islami kanë qenë partnerët e radhës në prezantimin e festivalit ‘P
Si është e mundur? Olta Gixhari në plazh del me... (FOTO LAJM) Olta Gixhari cilësohet si ato femra që i ka ‘alergji’ rrobat. Shpesh e shohim të provokojë me (zh)veshjet. Ajo ka su
Olta Gixhari sot ka marrë gjithë vemendjen (FOTO LAJM) Olta Gixhari është një nga vajzat me tipin me të hapur dhe që ia del të shkaktojë diskutime kudo që shkon dhe cfarë do q
Olta Gixhari voton, prezanton dhe babain (FOTO LAJM) Aktorja Olta Goxhari Ka qenë artistja e rradhës që ka votuar në këto zgjedhje parlamentare. Ajo ka shpërndarë në rr
Olta Gixhari nuk i le vend imagjinatës me këtë fustan (FOTO LAJM) Veç formave të saj bombastike, Olta Gixhari njihet edhe për ekspozimin e tyre sa herë kur i jepet rasti. E njëjta gj
Dieta e Olta Gixharit për të patur linja perfekte Olta Gixhari është një ndër personazhet e ekranit që kujdeset shumë për pamjen e saj, dhe kjo duket qartazi nga linjat e
Gruaja e Blendi Klosit mbush 35 vjeç, Olta Gixhari merr vëmëndjen Nora Klosi, bashkëshortja e deputetit socialist dhe ish-ministrit Blendi Klosi, ka mbushur 35 vjeç pak ditë më parë.
Olta Gixhari në gjykatë me vajzën e deputetit të PS (FOTO LAJM) Aktorja e njohur dhe shumë tërheqëse Olta Gixhari është përfshirë në një konflikt me vajzën e deputetit shqiptar Dashami
Puthje në buzë mes Olta Gixharit dhe Beatrix Ramosajt, Çani i injoron (VIDEO) Mbrëmja e sotme në spektaklin “Your Face Sounds Familiar” në TV klan ka nisur si asnjëherë më parë. Performanca e pa
Olta Gixhari kërkon ndihmë, ja çfarë i vjedhin (FOTO LAJM) Olta Gixhari ka kërkuar ndihmën e fansave natën e kalua rpasi i kanë vjedhur profilin e saj në Facebook. Aktorja e n
Olta Gixhari dëshiron të bëjë një vajzë, për të marrë dhëndër djalin e prezantueses (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Xhemi Shehu ka shpërndarë ditën e djeshme një foto me djalin e saj të madh, Martinin. Të shumta
Olta Gixhari e pranon: Jam e dashuruar me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) Olta Gixhari ka pranuar se është e dashuruar me një nga artistët e mëdhenj të skenës shqipare. Teksa spektakli “Your
Olta Gixhari në një lidhje të re? Ja çfarë publikon aktorja (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari në një intervistë të fundit ka deklaruar se nuk është e dashuruar dhe as në një marrëdhëni