999 rezultate për

gixhari

Me kë ka shkuar Olta Gixhari në Spanjë? (FOTO LAJM) Olta Gixhari shquhet për natyrën e saj rebele, të sinqertë dhe provokuese. Këtë herë Olta ka zgjedhur të arratiset në
Olta Gixhari hap krahët dhe nxjerr recipetat (FOTO LAJM) Aktorja e njohur nga Shqipëria, Olta Gixhari është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo ka arritur ti rezistoj
Dalin fotot nga koha kur Olta Gixhari rrihte djemtë (FOTO LAJM) Olta Gixhari shquhet për natyrën e saj rebele, të sinqertë dhe provokuese. Por kush e dinte se ajo nuk paska qenë gji
Aktorja shqiptare e thotë hapur: E urrej barazinë gjinore, po shkatërrohet familja Aktorja e njohur Olta Gixhari folur hapur dhe ka deklaruar se e urren barazinë gjinore, pasi sipas saj nuk ka një barazi
Olta Gixhari kundër të gjithëve: E urrej barazinë gjinore! Në një kohë kur të gjithë në Shqipërinë shqiptare po luftojnë të bëjnë cmos për të arritur barazinë gjinore, aktorja Olt
Hodhi foton krah aktorit turk, por Olta Gixhari e fshiu menjëherë Aktorët turq janë kthyer tashmë në të preferuarit e publikut shqiptar dhe sidomos femrave e me siguri të gjitha do donin
Olta Gixhari mori 12 mijë euro nga ministri grek! Reagon për herë të parë aktorja (FOTO LAJM) Aktorja e famshme shqiptare, Olta Gixhari është një ndër emrat të cilët figurojnë në listën e atyre që u paguan me shuma
E lidhur me Nik Xhelilajn? Olta Gixhari i sqaron të gjithë Aktorja seksi Olta Gixhari e ka treguar gjithnjë lidhjen mjaft të afërt që ka patur me kolegun e saj dhe mikun Nik Xheli
Rikthehet fuqishëm Olta Gixhari, më provokuese se asnjëherë Olta Gixhari është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar dhe një ndër personazhet më të komentuar në medi
Olta Gixhari merr furçën dhe lyen vetë shtëpinë (VIDEO) Olta Gixhari është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar dhe një ndër personazhet më të komentuar në medi
Olta Gixhari gati për filmin e radhës (FOTO LAJM) Olta Gixhari, aktore që prej vitesh ka siguruar role të rëndësishme. Në postimin e fundit ajo shfaqet duke regjistrua
Njihuni me mamin e Olta Gixharit, duken si binjake (FOTO LAJM) Olta Gixhari mbetet një nga vajzat e shoëbizit më seksi e cila tërheq gjithnjë vëmendjen në çdo dalje publike, apo foto
Olta Gixhari shfaqet plot mister (FOTO LAJM) Aktorja bukuroshe, Olta Gixhari është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Krahas talentit ajo shquhet edhe bu
U përfolën se janë në një lidhje, Olta Gixhari uron Nik Xhelilaj për ditëlindje Aktorja seksi Olta Gixhari e ka treguar gjithnjë lidhjen mjaft të afërt që ka patur me kolegun e saj dhe mikun Nik Xheli
Njihuni me mamin e Olta Gixharit, duken si dy pika uji (FOTO LAJM) Olta Gixhari mbetet një nga vajzat e shoëbizit më seksi e cila tërheq gjithnjë vëmendjen në çdo dalje publike, apo foto
Gerta Gixhari flet për raportet me motrës e saj Oltën Olta dhe Gerta, dy motra që shpesh kanë qenë në qender të vemendjes. Por raportet me motwr me motwr si janw? E ftuar
''Të dua'', kujt i drejtohet Olta Gixhari (FOTO LAJM) Jeta private e Olta Gixharit është një nga më të për folurat në media. Aktorja e njohur ka pushtuar shpesh vëmendjen
Kolegia e akuzoi se ishte vlerësuar më shumë se ç'duhet, përgjigjet Olta Gixhari Olta Gixhari, aktore që prej vitesh ka siguruar role të rëndësishme në filma dhe teatër padyshim ka fituar zemrën e një
Fotina e '‘Portokallisë'’ thumbon Olta Gixharin Aktorja e ‘'Portokallisë'’ Delina Zhupa duket se ka thumbuar paksa aktoren Olta Gixhari duke e quajtur atë të mbivlerësu
Olta Gixhari, aktorja që nuk “honepset” dot nga kolegët Aktorja e humorit Delinda Zhupa ishte e ftuar në spektaklin “Shiko kush Luan” dhe u vendos përballë aktorit Genti Hazizi