999 rezultate për

giulio

SKANDALI / Inxhinieri bërthamor dhe motra përgjuan mbi 18 000 njerëz, pjesë e masonerisë (FOTO LAJM) Policia italiane ka zbuluar një grup që spiunonte policinë, institucione të ndryshme, administratën publike, sipërmarrës
Ancelotti: Unë fashist? Kam cituar Giulio Cesare-n "Çfarë fashizmi: "më shumë armiq, më shumë nder" e ka thënë për herë të parë Giulio Cesare kundër Galëve. Kush më kritik
Ndërron jetë Giulio Andreotti Ndërron jetë në moshën 94 -vjecare, ish-kryeministri italian, Giulio Andreotti, simbol i pushtetit demokristian dhe një
Për dialog diskutohet në shtator Bisedimet me Kosovën janë vendimtare për rrugën europiane të Serbisë. Ky është konstatimi që ka dalë nga takimet e Minis