999 rezultate për

gishtin

I futi gishtin në prapanicë kundërshtarit, lojtari francez e pëson rëndë (VIDEO) Xhoel Tomkins ylli i skuadrës franceze të regbisë, ka befasuar me veprimin e tij në fushë gjatë përplasjes me kundërshta
Plas mes grave në Kuvend: Mua gishtin mos ma ngri, se je dhe nënë! Ka pasur debat gjatë seancës së sotme plenare mes deputeteve në Kkuvend. Këtë herë gjakrat janë nxehur mes deputetes Rud
I tregoi gishtin e mesin kundërshtarëve, çfarë rrezikon Calabria? Gishti i mesit i ngritur drejt qiellit në fund të derbit, kur lojtarët e Milanit po përqafoheshin për të festuar fitoren
Gjermania ngre gishtin e mesit për ata që nuk mbajnë maskë Autoriteti i turizmit në Berlin ka nisur një fushatë reklamash që paraqet një grua të moshuar duke ngritur gishtin e mes
Bochard u ngriti shqiptarëve gishtin e mesit, kush pritet ta zëvendësojë Vincenzo Del Monaco është kreu i ri i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri i cili vjen në këtë detyrë pas largimit të gjerma
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Me foton dhe dedikimin romantik, Seldi zbulon papritur të dashurën (FOTO LAJM) Dy vite pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu duket se ka gjetur një dashuri të re. Ai ka zgjedhur ditën e lin
Si ta harrosh dikë që s'smund ta kesh, lexoje dhe vëri gishtin kokës Po, është e mundur dhe duhen thjesht disa ditë për të harruar çdo njeri që është i pamundur. Hidhini një sy! Ai perso
"Lamtumira" e gjyshe Irmës me gishtin e mesit të ngritur bëhet hit në internet Banorët e Sapadarolo, në provincën e Riminit të Italisë nuk do ta harrojnë lehtë Irma Filomena Nanni, 84 vjeç, e cila n
Vërini gishtin kokës, vala e dytë e koronavirusit është afër Me një çmim të lartë ne arritëm ta mbajnë nën kontroll kurbën e infeksionit me Sars-CoV-2. Por nëse tani nuk përpiqemi t
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Prokurori i Antimafias në Itali kthen gishtin nga Shqipëria: Strehon mafiozë italianë! Shpeshherë figura të rëndësishme të policsë në Itali kanë kthyer gishtin nga mafia shqiptare, e cila sipas tyre punon me
Epike: Katy Perry zbulon ekon e vogëlushes dhe i ka ngritur gishtin e mesit (VIDEO) Në muajin Mars këngëtarja e njohur Katy Perry dha lajmin e ëmbël të shtatzënisë përmes këngës "Never worn white". 35-vje
Me gishtin e vogël lart apo me të dyja duart, mënyra si mbani filxhanin tregon shumë për ju Mënyra si ju e mbani filxhanin, thotë më shumë nga sa ju e imagjinoni për personalitetin tuaj! Ju si e mbani filxhanin?
Aktori i humorit shpërthen ndaj Ramës e i nxjerr gishtin e mesit: Asnjë lek s'do jepet! (FOTO LAJM) Prej një muaji biznesi në Shqipëri është mbyllur. Më i goditur nga ky izolim është biznesi i vogël i cili pavarësisht se
Përhapja e koronavirusit, mjekët drejtojnë gishtin nga Champions Vazhdojnë të shtohen rastet e mjekëve që besojnë se ndeshjet e UEFA Champions League në muajin mars ishin si “bomba shpë
Gjithë lezet, Enca i nxjerr 2 milion ndjekësve gishtin e mesit (VIDEO) Ditët në karantinë e kanë kthyer Instagramin në një arenë sfidash. Dikush gatuan, dikush kërcen e dikush nxjerr gisht
Vajza vërini gishtin kokës, mos kini frikë të bëni këto gjëra në shtrat me partnerin tuaj Nëse e gjeni veten duke luftuar me pasiguri në dhomën e gjumit, mund të përfitoni nga puna në besimin tuaj në fusha të t
Zyrtarja bëhet virale, jep këshilla për koronavirusin por vetë lëpin gishtin LIVE (VIDEO) Një video është bërë virale në rrjet në këtë fluks të lajmeve për koronavirusin. Deklarata e një zyrtare e autoritete
I duhet të hapë celularin, burri ruan gishtin e këputur në frigorifer (FOTO LAJM) Një burrë 53-vjeçar, ka arritur që me gishtin e tij të këputur të hap telefonin e tij celular. E gjitha ndodhi pasi kish