999 rezultate për

gishtat

Qeshni me lot, mësoni pse gishtat janë drejtuar nga Pacolli Behgjet Pacolli përveç si presidenti i AKR-së, njihet edhe si shqiptari më i krimbur në para. Pasuria e tij është marram
Kërkoi ndjesë publike pasi djali ngriti gishtat, Majko sot bëri atë që s'pritej! (FOTO LAJM) Të gjithëve u kujtohet incidenti i pak muajve më parë ku djali i Pandeli Majkos përshëndeti me dy gishtat lart. Pas
Për çdolloj dhimbjeje, masazhoni gishtat tuaj sipas këtyre rregullave Provoni metodën magjike japoneze kundër dhembjeve. Çdo gisht në dorë është i lidhur me organin e caktuar, mjaftojnë 6
Kjo kartmonedhë ka acaruar shumë shqiptarët në Zvicër Kohët e fundit, Banka Kombëtare e Zvicrës ka publikuar pamjen e re të bankënotës së re 200-frangëshe të Zvicrës dhe menj
A e dini përse unaza e fejesës vendoset në gishtin e tretë Qysh nga kohërat e Egjiptit të lashtë, njerëzit e kanë vendosur unazën e martesës në gishtin e tretë të dorës. Sot, n
A e dini pse janë ndryshe këto shkronja në tastierë? Në qoftë se sikoni mirë tastierën do ta shihni se butonat "F" dhe "J" e kanë një shenjë ekstra që dallohet kur i prekni.
Zgjidh pëllmbën tënde dhe kupto çfarë tregon për ty A e dini se linjat në pëllëmbën e dorës lidhen me fatin tuaj? Edhe skeptikët më të mëdhenj e kanë të pamundur të mohojn
Përse rrudhen gishtat kur qëndrojmë gjatë në ujë Disa njerëz i duan banjat e gjata. Sikur të mos kenë obligime, dushi apo banjo e tyre nuk do të mbaroi kurrë. E, një gjë
Më thuaj shputën e këmbës, të të them çfarë tipi je dhe çfarë këpucësh të veshësh E dije? Jo të gjitha këmbët janë njësoj, format e shputave të këmbëve kategorizohen në tri lloje: greke, romake, ose egj
Gjermania po humbet ndaj Meksikës, Sane: I kam gishtat e kryqëzuar Mesfushori i Mançester Sitit, Lori Sane u la jashtë nga trajneri Joakin Lëv. Zgjedhja e tekniku gjerman bëri bujë të mad
Detajet misterioze të tastierës tuaj që me shumë mundësi nuk i dinit Të gjithë i përdorim tastierat në përditshmëri, por shumë nga ne kanë probleme me të shkruarin shkruajmë shpejt. Shi
Çfarë ndodhi me gishtat e këmbës të modeles së njohur? (FOTO LAJM) Ndërsa këtë vite ajo po shkon drejt martesës dhe janë vetëm ditë që e ndajnë nga momenti më i rëndësishëm për të. Po
Shumë pak i dinë, shpjegimet për detajet e vogla në tastierën tuaj Të gjithë i përdorim tastierat në përditshmëri, por shumë nga ne kanë probleme me të shkruarin shkruajmë shpejt. Shi
Kjo është arsyeja përse foshnja juaj mban të mbështjellur gishtat e dorës suaj Një nga gjërat e para që bënë i porsalinduri juaj është mbështjellja e gishtave të tij/saj të vegjël në duart tuaja.
Shkencëtarët: Ja pse kërcasin gishtat Shkencëtarët kanë rikthyer vëmendjen e tyre në një hulumtim i cili befason cdo herë njerëzit – fenomeni i kërcitjes së g
Njëri ka thyer gishtat dhe tjetri është zhdukur, ky është klubi që ka mbetur pa portier Ndonjëherë duket sikur portieri i dytë dhe i tretë në një ekip futbolli nuk janë shumë të dobishëm, pasi portieri i parë
Humbi dy gishtat duke montuar mina në celular, arrestohet pronari i dyqanit Policia ka vënë në pranga shtetasin Gentian Hoxha në Tiranë, pronar i dyqanit ku ndodhi shpërthimi me eksploziv. Sipa
Xhesika Ndoji shpërthen ndaj akuzave për "photoshop" (FOTO LAJM) Xhesika Ndoji është emri më i komentuar në tregun muzikor, por edhe propozimet që ka marrë nga njerëz të rëndësishëm.
Ç'formë i ke gishtat e këmbës? Ja çfarë thonë për personalitetin tënd Askush nuk ka shumë dëshirë të flasë për këmbët apo gishtat e këmbës, megjithatë forma e tyre mund të tregojë shumë për
Gishtat e çuditshëm të Kate bëjnë xhiron e rrjeteve sociale! (FOTO LAJM) Si një nga gratë më të fotografuara në botë, çdo veshje dhe aksesor e dukeshës së Kembrixhit komentohet pafund nga njerë