999 rezultate për

gishtat

Gishtat në hundë mund të kthehen në rrezik serioz Nuk është vetëm turp që të kruash hundën. Ka një arsye shëndetësore shumë serioze përse nuk duhet ta bëni një veprim të
I thyen gishtat? Danieli shfaqet me dorë të fashuar në Gjykatë (FOTO & VIDEO) Akuzohet se hodhi kapsollën kundër efektives, Daniel Drobaj shfaqet me dorë të thyer në Gjykatë Daniel Dobraj, është
Familjarët e 18-vjeçarit të dyshuar: Policia i theu gishtat djalit Familjarët e 18- vjeçarit Daniel Dobraj që akuzohet se është personi që ka hedhur kapsollën në drejtim të efektives Ina
Flet babai i polices së plagosur, kjo është gjendja e saj Gashi Nuka, babai i efektives së policisë, Ina Nuka, që humbi dy gishtat e dorës nga protesta e dhunshme dje para Kuvend
Na kanë fut në çark, kurse ata majmen duke na bërë të vritemi me njeri-tjetrin (FOTO LAJM) Pamjet e polices që humbi gishtat sot për shkak të një shashke të hedhur nga protestuesit gjatë proteës së banorëve të U
Pjesë e "Shqiponjave", kjo është efektivja e policisë që humbi katër gishtat (VIDEO) Një efektive policie ka mbetur e plagosur rëndë gjatë protestës së banorëve të Unazës së Re para Parlamentit. Mësohe
Ky është momenti kur efektivja e policisë humb gishtat (VIDEO) Të paktën 12 punonjës policie po marrin trajtim mjekësor në spitalin e Traumës, pasi mbeten të plagosur nga protesta e b
Qeshni me lot, mësoni pse gishtat janë drejtuar nga Pacolli Behgjet Pacolli përveç si presidenti i AKR-së, njihet edhe si shqiptari më i krimbur në para. Pasuria e tij është marram
Kërkoi ndjesë publike pasi djali ngriti gishtat, Majko sot bëri atë që s'pritej! (FOTO LAJM) Të gjithëve u kujtohet incidenti i pak muajve më parë ku djali i Pandeli Majkos përshëndeti me dy gishtat lart. Pas
Për çdolloj dhimbjeje, masazhoni gishtat tuaj sipas këtyre rregullave Provoni metodën magjike japoneze kundër dhembjeve. Çdo gisht në dorë është i lidhur me organin e caktuar, mjaftojnë 6
Kjo kartmonedhë ka acaruar shumë shqiptarët në Zvicër Kohët e fundit, Banka Kombëtare e Zvicrës ka publikuar pamjen e re të bankënotës së re 200-frangëshe të Zvicrës dhe menj
A e dini përse unaza e fejesës vendoset në gishtin e tretë Qysh nga kohërat e Egjiptit të lashtë, njerëzit e kanë vendosur unazën e martesës në gishtin e tretë të dorës. Sot, n
A e dini pse janë ndryshe këto shkronja në tastierë? Në qoftë se sikoni mirë tastierën do ta shihni se butonat "F" dhe "J" e kanë një shenjë ekstra që dallohet kur i prekni.
Zgjidh pëllmbën tënde dhe kupto çfarë tregon për ty A e dini se linjat në pëllëmbën e dorës lidhen me fatin tuaj? Edhe skeptikët më të mëdhenj e kanë të pamundur të mohojn
Përse rrudhen gishtat kur qëndrojmë gjatë në ujë Disa njerëz i duan banjat e gjata. Sikur të mos kenë obligime, dushi apo banjo e tyre nuk do të mbaroi kurrë. E, një gjë
Më thuaj shputën e këmbës, të të them çfarë tipi je dhe çfarë këpucësh të veshësh E dije? Jo të gjitha këmbët janë njësoj, format e shputave të këmbëve kategorizohen në tri lloje: greke, romake, ose egj
Gjermania po humbet ndaj Meksikës, Sane: I kam gishtat e kryqëzuar Mesfushori i Mançester Sitit, Lori Sane u la jashtë nga trajneri Joakin Lëv. Zgjedhja e tekniku gjerman bëri bujë të mad
Detajet misterioze të tastierës tuaj që me shumë mundësi nuk i dinit Të gjithë i përdorim tastierat në përditshmëri, por shumë nga ne kanë probleme me të shkruarin shkruajmë shpejt. Shi
Çfarë ndodhi me gishtat e këmbës të modeles së njohur? (FOTO LAJM) Ndërsa këtë vite ajo po shkon drejt martesës dhe janë vetëm ditë që e ndajnë nga momenti më i rëndësishëm për të. Po
Shumë pak i dinë, shpjegimet për detajet e vogla në tastierën tuaj Të gjithë i përdorim tastierat në përditshmëri, por shumë nga ne kanë probleme me të shkruarin shkruajmë shpejt. Shi