999 rezultate për

gisht

Tri pika në trup të cilat zbusin dhembjen, ankthin dhe forcojnë imunitetin: Bëjini masazh çdo ditë He Gu – Lugina e bashkimit – LI 4 Këtë pikë mund ta gjeni midis gishtit të madh të dorës dhe gishtit tregues. Me gish
Aktori me origjinë shqiptare lë me "gisht në gojë" Ibrahimoviç, i merr gazetaren italiane (FOTO LAJM) A është një një lidhje aktori turk Can Yaman me gazetaren e njohur të sportit në Itali, Diletta Leotta? Ishte Anna Pett
Mos i injoroni kurrë, këto janë 3 arsyet pse ju ënjten gishtat e duarve Gishtat ënjten për një sërë arsyesh, disa të padëmshme, por ndonjëherë ënjta mund të paralajmërojë për gjendje më të rën
Zakoni juaj më i bezdisshëm, s'është dhe aq i dëmshëm sa mendonit Ka dy lloje njerëzish: ata që s'jetojnë dot pa kërcitur gishtat dhe grupi tjetër që nuk e duron dot këtë zakon tek lloji
I futi gishtin në prapanicë kundërshtarit, lojtari francez e pëson rëndë (VIDEO) Xhoel Tomkins ylli i skuadrës franceze të regbisë, ka befasuar me veprimin e tij në fushë gjatë përplasjes me kundërshta
A ka gisht Rama në krijimin e partisë së re? Përgjigjet Jozefina Topalli Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, e cila ka qenë numri 2 i PD është larguar nga kjo parti për shkak të Lulzm B
Gishtat lart, Kujtim Gjuzi u "vjedh" simbolin demokratëve (FOTO LAJM) Në një nga pushimet gjatë seancës, deputetët shrytëzojnë kohën për të shkëmbyer fjalë mes njëri-tjetrit, të tymosin ndon
Kapsolli i këputi gishtat! Rrëfehet Ina Nuka: Jam fejuar dhe bashkëjetoj me të! Të gjithë e mbajmë mend Ina Nukun efektiven e cila humbi dy gishta të dorës pasi u plagos në një nga protestat kundër qe
Plas mes grave në Kuvend: Mua gishtin mos ma ngri, se je dhe nënë! Ka pasur debat gjatë seancës së sotme plenare mes deputeteve në Kkuvend. Këtë herë gjakrat janë nxehur mes deputetes Rud
I tregoi gishtin e mesin kundërshtarëve, çfarë rrezikon Calabria? Gishti i mesit i ngritur drejt qiellit në fund të derbit, kur lojtarët e Milanit po përqafoheshin për të festuar fitoren
Gjermania ngre gishtin e mesit për ata që nuk mbajnë maskë Autoriteti i turizmit në Berlin ka nisur një fushatë reklamash që paraqet një grua të moshuar duke ngritur gishtin e mes
Bochard u ngriti shqiptarëve gishtin e mesit, kush pritet ta zëvendësojë Vincenzo Del Monaco është kreu i ri i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri i cili vjen në këtë detyrë pas largimit të gjerma
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Rrëfimi mes lotësh të Emina Cunmulajt: Dua t’i ngjaj mamit sa thoi i gishtit te këmbës (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Emina Cunmulaj ishte ftuar sot në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, teksa ka bërë një rrëfim si asn
Nga rënia një kategori më poshtë te bllokimi i merkatos, ja çfarë rrezikon Juventusi nëse ka gisht te çështja "Suarez" Fakti se ka qenë Juventusi që ka lënë takim për testin e gjuhës së Luis Suarezit, ndonëse më pas hoqi dorë nga lojtari,
Dogji të gjallë burrin dhe vjehrrën, burgim i përjetshëm për Hysnie Hoxhallarin dhe të dashurin e saj Prokuroria ka kërkuar burg përjetë për Hysnie Hoxhallarin dhe Kasëm Pirjasin, të akuzuar për vrasjen dhe djegien e Selki
Cilat janë shkaqet e duarve të fryra në mëngjes? Të zgjohesh me duart e fryra e të pyesësh veten: çfarë po më ndodh? Kjo situatë tipike mund të ndodhë, madje, shpesh na
E plagosën te gishtat e këmbës, kush është 45 vjeçari I plagosuri pasditen e sotme në Astir është identifikuar si Spartak Beqaraj 45 vjeç, i cili ka marrë plagë në gishtat e
Me foton dhe dedikimin romantik, Seldi zbulon papritur të dashurën (FOTO LAJM) Dy vite pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu duket se ka gjetur një dashuri të re. Ai ka zgjedhur ditën e lin
Si ta harrosh dikë që s'smund ta kesh, lexoje dhe vëri gishtin kokës Po, është e mundur dhe duhen thjesht disa ditë për të harruar çdo njeri që është i pamundur. Hidhini një sy! Ai perso