999 rezultate për

giroud

Reali ka huazuar dy sulmues, Giroud i vetë-ofrohet "galaktikëve" Sulmuesi i Chelseas, Olivier Giroud i është ofruar klubit të madh spanjoll, Real Madrid. Francezi dëshiron të largohe
Juventusi ka shfaqur interes për të, Giroud: Dua të fitoj trofe me Chelsean Sulmuesi i Chelseas, Olivier Giroud ka siguruar se nuk do transferohet këtë muaj të Juventusi. Sulmuesi cilësohej si
E konfirmon Pirlo, Giroud në objektivat e klubit Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka folur pas fitores 4-1 te cilën e arriti Juve kundër Udinese në kuadër të xiros së
West Ham sfidon gjagandët italian për Oliver Giroud Jo vetëm skuadrat e mëdha italiane ‘ia kanë vënë syrin’, Olivier Giroud. Pas Milanit, Interit dhe Juventusit, për sulmue
Marseille nuk e lë të qetë Interin, futet në garë për Giroud Olympique Marseille futet mes Interit dhe Oliver Giroud. Sulmuesi francez vazhdon të mbetet objektivi kryesor i zikaltër
Lampard flet pas fitores me Sevillan: Giroud është i pabesueshëm Chelsea arriti të siguronte një fitore spektakolare ndaj Sevillas në Championa League. Sulmuesi francez, Giroud ishte
Giroud e ka ndarë mendjen, në janar ikën nga Chelsea Për Olivier Giroud tashmë projektohet e ardhmja larg Chelseat. Ashtu siç e këshilloi edhe trajneri i Francës, Deschamps,
Giroud sheshon polemikat me Benzema, kjo është deklarata e çuditshme Olivier Giroud është kthyer të flasë për Karim Benzema pasi është folur gjatë për një marrëdhënie të tensionuar midis dy
Rënditja: Oliver Giroud kalon Michel Platinin në renditjen e golashënuesve (FOTO LAJM) Oliver Giroud ka kaluar Michel Platinin në renditjen e golashënuessve më të mirë në historinë e kombëtares franceze.
E kërkoi Juve? Reagon francezi Sulmuesi i Chelsea, Oliver Giroud, u mendua se ishte afër Juventusit, por sulmuesi francez ka hedhur gjithçka poshtë. Ai
Chelsea bleu Timo Werner, reagon Giroud: Nuk kam frikë Tashmë, Oliver Giroud do të përballet me një konkurrencë të fortë në sulm te Chelsea. "Blutë e Londrës" transferuan në k
Vetëm 6 minuta lojë, Chelsea në avantazh (VIDEO) Chelsea i kanë mjaftuar vetëm 6 minuta për të kaluar në avantazh ndaj Crystal Palace me golin e Giroud. /albeu.com/
ZYRTARE/ Giroud rinovon kontratën me Chelsea Tani është zyrtare. Olivier Giroud do të qëndroje te Chelsea edhe sezonin e ardhshëm. Pasi emri i tij u lidh me skuad
"Lufta" mes Giroud dhe Benzema, Griezmann mban anën e këtij lojtari Antoine Griezmann ka zgjedhur kryesisht të marrë rrugën e mesme midis përplasjes mes Olivier Giroud dhe Karim Benzema, p
Pas krahasimit që bëri Benzema, reagon Giroud: Jam kampion bote Vazhdon "lufta e fjalëve" mes dy sulmuesve francezë, Olivier Giroud dhe Karim Benzema. Ky i fundit nisi këtë shkëndij
E krahasoi me një karting, Benzema me shaka: Po thoja të vërtetën Karim Benzema tha se ai "thjesht tha të vërtetën" për bashkëkombësin francez Olivier Giroud. Sulmuesi i Real Madridit
Benzema nuk ia përton Giroud: Mos krahasoni një Formula 1 me një Karting Olivier Giroud mund të ketë udhëhequr vijën e sulmit pasi Franca fitoi Kupën e Botës 2018 në Rusi, por Karim Benzema nuk
Giroud del hapur: Interi ishte prioriteti im Oliver Giroud vazhdon të tregojë detaje interesante rreth merkatos së Janarit, ku ai ishte një prej emrave më të lakuar
Giroud del hapur: Bëra gjithçka për tu larguar nga Chelsea Giroud ishte një nga emrat më të lakuar gjatë merkatos së janarit, vetë francezi ka zbuluar disa detaje. Ylli france
Dalin formacionet zyrtare, Chelsea-Bayern Chelsea pret në shtëpi në ndeshjen e parë të Champions Bayern. Lampard dhe Hans-Dieter Flick janë mundur të hedhin në