999 rezultate për

gironas

Barcelona përmbys rezultatin ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka përmbysur rezultatin ndaj Gironas në "Camp Nou". Autori i golit është argjentinasi, Leo Messi në minutë
Barcelona i kundërpërgjigjet Gironas (VIDEO) Barcelona i është kundërpërgjigjet skuadrës së Gironas duke shënuar golin e barazimit në "Camp Nou". Autori i golit
Skuadra e Barcelonës kundër Gironas Barcelona do të përballen në derbin e tyre të parë katalanas kundër Girona në "Camp Nou" pa katër lojtarë; Yerry Mina, P
Dënim tjetër për Ronaldon ? I gjuan lojtarit të Gironas në shpullë (FOTO LAJM) Si të mos mjaftonte humbja poshtëruese në fushën e Gironas, problemet tek shtëpia e Realit duket se nuk mbarojnë ende.
Gironas i mjaftojnë dy aksione ndaj mbretërorëve të Madridit Real Madrid ka pësuar dhe një tjetër goditje në garën për të fituar La Ligan. Një Real dominant në mesin e fushës por me
Formacioni zyrtar i Realit kundër Gironas Girona dhe Real Madridi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga. Gjiganti madril
Talenti i Gironas zbulon se çfarë i tha Messi dhe pse nuk e ndërroi fanellën me të por me Ter Stegen Barcelona fitoi ndaj Gironas me rezultat 0-3, kjo me dy autogola nga vendasit dhe një nga Luis Suarez. Lionel Messi n
Barcelona fiton me rezultat 3-0 naj Gironas (VIDEO) Barcelona ka shënuar fitoren e radhës në kampionat, duke fituar në udhëtim te Girona me rezultat 3-0. Skuadra e Ernes