999 rezultate për

gironas

Barcelona barazon rezultatin ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka vënë barazpeshën në "Camp Nou" ndaj Gironas. Ai që ka shënuar këtë herë është Gerard Pique në minutën e
Messi i pandalshëm, Barcelona në avantazh ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Gironas në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është "pleshti", Lionel Messi në minutë
E konfirmon La Liga​, ndeshja mes Barcelonës dhe Gironës do të luhet në Miami Këtë javë, La Liga bëri të ditur se ndeshja mes Gironas dhe Barcelonës do të jetë ndeshja e parë e cila do të zhvillohet
Kjo është renditja me gola në La Liga pas katër "petllave" të Ronaldos mbrëmë Ronaldo ka shkuar në 22 gola pas katër golave të shënuar mbrëmë ndaj Gironas duke iu afruar ndjeshëm Messit. Ylli por
Reali festival golash ndaj Gironash, shkëlqen Cristiano Ronaldo (VIDEO) Real Madridi ka shkatërruar sonte Gironan në "Santiago Bernabeu" me shifrat e përgjithshme 6-3, ndeshje e vlefshme për j
Cristiano Ronaldo shënon "hat-trick" ndaj Gironas (VIDEO) Real Madrid nuk po ngopet së shënuari sonte ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu". Cristiano Ronaldo ka shënuar golin
Real Madrid shënon edhe golin e tretë ndaj Gironas (VIDEO) Real Madridi ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu". Këtë herë është Lucas Vazquez që rea
Super Ronaldo, i jep përsëri avantazhin Reali ndaj Gironas (VIDEO) Real Madrid ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu". Është sërish ai që shënoi golin e par
Ronaldo kalon në avantazh Realin ndaj Gironas (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në epërsi ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu". Goli është shënuat nga portugezi, Cristiano Ron
Luis Suarez kompleton hat-trickun ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e gjashtë ndaj Gironas në "Camp Nou". Sulmuesi uruguaian ka kompletuar hat-trickun n
Barcelona nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e pestë ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona duket e pangopur ndaj Gironas ku ka shënuar edhe golin e pestë në "Camp Nou". Ai që ka shënuar golin është
Barcelona e papërmbajtshme, shënon edhe golin e katërt ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Gironas në "Camp Nou". Një super aksion nga Blaugranasit, me stilin e
Super Messi, shënon gol fantastik ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Gironas në "Camp Nou". Përsëri është ai, Lionel messi duke shënuar edhe
Barcelona përmbys rezultatin ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka përmbysur rezultatin ndaj Gironas në "Camp Nou". Autori i golit është argjentinasi, Leo Messi në minutë
Barcelona i kundërpërgjigjet Gironas (VIDEO) Barcelona i është kundërpërgjigjet skuadrës së Gironas duke shënuar golin e barazimit në "Camp Nou". Autori i golit
Skuadra e Barcelonës kundër Gironas Barcelona do të përballen në derbin e tyre të parë katalanas kundër Girona në "Camp Nou" pa katër lojtarë; Yerry Mina, P
Dënim tjetër për Ronaldon ? I gjuan lojtarit të Gironas në shpullë (FOTO LAJM) Si të mos mjaftonte humbja poshtëruese në fushën e Gironas, problemet tek shtëpia e Realit duket se nuk mbarojnë ende.
Gironas i mjaftojnë dy aksione ndaj mbretërorëve të Madridit Real Madrid ka pësuar dhe një tjetër goditje në garën për të fituar La Ligan. Një Real dominant në mesin e fushës por me
Formacioni zyrtar i Realit kundër Gironas Girona dhe Real Madridi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga. Gjiganti madril
Talenti i Gironas zbulon se çfarë i tha Messi dhe pse nuk e ndërroi fanellën me të por me Ter Stegen Barcelona fitoi ndaj Gironas me rezultat 0-3, kjo me dy autogola nga vendasit dhe një nga Luis Suarez. Lionel Messi n