999 rezultate për

giornale

Shifra marramendëse, sa do të paguhet Alketa Vejsiu në Sanremo (FOTO LAJM) Monica Belluci, Antonella Clerici, Sabrina Salerno, Giorgina Rodriguez e Alketa Vjesiu, janë disa prej figurave të njohu
Perez ndryshon mendje për Modriç, ja sa kërkon tani Kapiteni i Kroacisë, Luka Modriç është bërë objektivi kryesorë i "nerazzurrëve" të cilët nuk po heqin dorë për të marrë
“Il Giornale”: Shqiptarët po përdorin internetin për porositë e drogës Mediat italiane kanë shkruar sërish për trafikun e drogës në Shqipëri. Ky reagim ka ardhur pas kapjes së ditës së djeshm
Mafia shqiptare, kineze dhe rumune janë më të rrezikshmet Gazeta italiane "Giornale.it" ka shkruar një artikull në lidhje me mafiet më të rrezikshme që po qarkullojnë për momenti
"Il Giornale": Merkel si Hitleri (FOTO LAJM) Një gazetë italiane në pronësinë e ish-kryeministri Silvio Berlusconi krijoi polemika të mëdha, pasi publikoi një faqe t