999 rezultate për

gimenez

Ylli që refuzoi Real Madridin Mbrojtësi i Atletiko Madrid, Jose Maria Gimenez mund të ishte transferuar te skuadra rivale e qytetit, Realin. Ka qenë v
Uruguaji më në fund kalon në avantazh ndaj Egjiptit (VIDEO) Uruguaji ka gjetur më në fund golin e avantazhit ndaj Egjiptit në "Yekaterinburg Stadium". Ai që ka shënuar është mb
Zyrtare: Gimenez rinovon kontratën me Atletico Madridin Atletico Madridi ka njoftuar se ka rinovuar me Jose Gimenez. Mbrojtësi nga Uruguai do vazhdojë të jetë pjesë e klubit
Pas leksionit nga Reali, Juventus përgatit revolucionin në mbrojtje Humbja me Realin e Madridit kaka detyruar drejtuesit e Juventusit,të reflektojnë për merkaton e verës do të bëjnë një re
Arsena fillon të mendojë për merkaton, piketon lojtarin e Atleticos Arsenalin dhe drejtuesit po reflektojnë për përforcimet e sezonit të ardhshëm, ku përparësi do t’i jepet mbrojtjes.
Gimenez vlerëson maksimalisht Messin Lionel Messi ishte vendimtar në ndeshjen e La Ligas, ku Barcelona fitoi minimalisht 1:0 ndaj Atletico Madridit, me golin
Arsene Wenger kërkon me ngulm mbrojtësin e Atletico Madrid Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger thuhet se po planifikon të të nënshkruaj me mbrojtësin e Atletico Madrid, Jose Maria
Zbulohet oferta e Interit në drejtim të Atletikos për Gimenez Mediat spanjolle kanë raportuar se Interi do të tentoj transferimin e mbrojtësit qendror që në afatin kalimtar të janari
Inter tani hyn në garë dhe për Gimenez Raportohet është Interi janë të interesuar seriozisht për mbrojtësin e Atletico Madridit, Jose Gimenez. Por, zikaltri
Ylli i Atletiko Madrid flet për të ardhmen Anglia është në mendjen e Jose Maria Gimenez të Atletico Madridit, i cili pranon se do të donte të luante në Premier Lea
Gimenez i Uruguait shënon autogolin e vitit ndaj Italisë (VIDEO) Italia ka fituar mbrëmë lehtësisht 3-0 ndaj Uruguajt në një ndeshje miqësore, e cila veç rezultatin solli dhe një autogo
Atletico – Leverkusen, ja formacionet zyrtare Atletico Madrid dhe Bayer Leverkusen kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre kthyes në kuadër të Ligës
Gimenez përgjak Neymarin (VIDEO) Neymar ka pësuar një ndërhyrje të ashpër nga lojtari i Atletiko Madridit Jose Gimenez, duke iu përgjakur këmba. Ndërh
Mineiro dhe Ronaldinho, kampionë të Amerikës së Jugut (VIDEO) Atletico Mineiro është kampione e Amerikës së Jugut. Formacioni brazilian në të cilin milizon edhe ylli Ronaldinho ka fi