999 rezultate për

gilardino

Një tjetër kampion bote varë "këpucët në gozhdë" Kampioni i Botës në vitin 2006, së fundmi i ka dhënë lamtumirën futbollit. Bëhet fjalë për, Alberto Gilardino i cili
Inter, ja emrat për janarin (FOTO LAJM) Ecuria e dobët në kampionat dhe dëmtimet e shumta kanë detyruar drejtuesit e Interit që të mendojnë mirë se çfarë do të
Milan-Genoa, formacionet e mundshme Pas një pauze dy-javore për shkak të ndeshjeve të kombëtareve rikthehet në fushë Milani i Allegrit. Tekniku livornez, që
Italia fiton me golin e Gilardinos (VIDEO) Italia kaloi me vuajtje 1-0 Bullgarinë, në ndeshjen e Grupit B për kualifikimet në Botërorin Brazil 2014. Me golin që
Itali-Bullgari, formacionet e mundshme Italia pret sot në mbrëmje Bullgarinë në ndeshjen e rradhës vlefshme për Grupin B të Eleminatoreve të "Brazil 2014". Ces
Merkato, 10 më të përfolurit në Serie A (FOTO LAJM) Edhe pas transferimeve të bujshme dhe të shtrenjta që janë bërë deri tani si: Cavani, Falcao, Neymar, Thiago Alcantara,
Napoli, 124,5 milionë për tu shpenzuar (FOTO LAJM) Edhe pasi ka bërë për vete spanjollin Raul Albiol dhe futbollistë të tjerë Napoli nuk ka ndërmend të ndalet me kaq në me
Dëmtohet Balotelli, mungon në ndeshjen Spanjë-Itali Mario Balotelli do ta ndjekë gjysëmfinalen e Kupës së Konfederatave ndaj Spanjës nga pankina. Sulmuesi i Milanit ka një
Kohë për surfistë, Axurrët sfidojnë dallgët (FOTO LAJM) Pavarësisht klimës më të përshtatshme për një garë surf se sa për plazh, futbollistët e Italisë kanë sfiduar dallgët e O
Serie A, orët e fundit të merkatos (FOTO LAJM) Ndërsa mbeten edhe pak ditë nga përfundimi i merkatos, klubet e mëdha të Serisë A po përgatisin goditjet e tyre në merka
Ditët e fundit të merkatos për "big-ët" të Serie A Ndërsa mbeten edhe pak ditë nga përfundimi i merkatos, klubet e mëdha të Serisë A po përgatisin goditjet e tyre në merka
Gilardino pranë Inter? Inter vazhdon të punojë në merkato dhe në ditët e fundit të saj mund të ketë afrime dhe largime të reja. Zikaltrit këmbë
Inter, Gilardino zëvëndësues i Militos Thashethemet e merkatos kanë propozuar gjatë orëve të fundit një pistë të re, e cila lidh Interin me ish-milanistin Albe
Shqiptari zevendeson Gilardinon Fiorentina ka ndërmend të shesë sulmuesin italian, Alberto Gilardino. Për këtë, drejtuesit e klubit italian kanë filluar
Genoa-Gilardino, në mbrëmje vjen firma në kontratë Sky Sport e konfirmon: sot në mbrëmje drejtuesit e Genoa dhe Alberto Gilardino do të hedhin firmat mbi kontratën e re që
Pagliuca: Prisni dhe do të shihni Pazzinin e vërtetë Ish-portieri i Italisë dhe Inter Gianluca Pagliuca nëpërmjet Radio Rosa ka folur rreth gjëndjes së dy bomberave italianë
Liverpool insiston për Alberto Gilardino Liverpool nuk heq dorë nga Alberto Gilardino. Përveç agjentit të lojtarit që për Calciomercato.it tha: " I vetmi mendim
Në janar Gilardino në Liverpul? Vazhdojnë zërat e merkatos për sulmuesin e Italisë dhe Fiorentinës, Alberto Gilardino. Sulmuesi viola është nën vëzhgimi
Gilardino mungon pesë-gjashtë javë Sulmuesi i Fiorentinës Alberto Gilardino do të mungon deri në gjashtë javë pas lëndimit të gjurit të majtë që pësoi në p
Gilardino i lumtur tek Fiorentina Sulmuesi i Fiorentinës Alberto Gilardino thotë se ai është shumë i lumtur që ka qëndruar te skuadra 'Viol' pas një vere