999 rezultate për

gigi

Gigi Buffon zbulon pikën e dobët të PSG para ndeshjes me Unitedin Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Champions League. Portieri ita
Sepse në fakt, Gigi Hadid nuk quhet fare kështu (FOTO LAJM) Gigi njihet si një nga modelet më të njohura dhe më të suksesshme në botë momentalisht. Ajo njihet në gjithë botën s
Një nuse seksi si Gigi Hadid (FOTO LAJM) Gigi Hadid ka pushtuar sfilatën e Moschino SS19 gjatë Javës së Modës në Milano. Supermodelja është shafqur në pasar
Buffon më në fund i bashkohet PSG (VIDEO) Legjenda e portë së Juventus, Gigi Buffon më në fund ka mbërritur në Paris për tu bërë pjesë e skuadrës së PSG. Mbrë
Nuk duruan dot larg njëri-tjetrit! Bashkohet çifti Zayn-Gigi (FOTO LAJM) Ish anëtari i grupit “One Dorection” Zayn Malik dhe modelja Gigi Hadid janë kthyer më në fund bashkë, duke iu dhënë kësh
Gigi dhe Zayn sërish në krahët e njëri-tjetrit?! Pak javë më parë ata shokuan publikun dhe fansat kur lajmëruan nëpërmjet dy deklaratave online se lidhjes së tyre i kish
Juventinët të trishtuar për Buffonin, motivohen të fitojnë vetëm për të “Ne jemi të qartë, flasim për Gigi Buffon, i cili pas humbjes kundër Napolit na ka karikuar të gjithëve, duke na kërkuar
Zayn një këngë për Gigin: “Doja ta dashuroja përjetë” Gjatë një interviste për Ryan Seacrest, këngëtari i famshëm ka pranuar publikisht se kënga e tij e re i kushtohet ish të
Legjenda e Juventusit uron Casillasin për rekordin që arriti mbrëmë Kapiteni i Juventusit dhe i Italisë, Gianluigi Buffon përgëzon Iker Casillasin, pasi portieri i Portos bëri 1000 paraqit
Gigi Hadid mall për Zayn Malik? Disa javë më parë zyrtarizuan ndarjen e tyre pas dy vitesh lidhje. Por duket se Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë ndarë miq
Pas ndarjes, Gigi Hadid nuk heq dorë nga Zayn Malik Ata u ndanë pak kohë më parë duke skatuar trishtim te të gjithë fansat. Edhe pse u shprehën se në fakt janë ndarë si
Gigi Di Biagio shikon shenja të mira në humbjen 2-0 kundër Argjentinës Trajneri i përkohshëm i të kaltërve, Gigi Di Biagio është i zhgënjyer me humbjen ndaj 2-0 kudnër Aegjentinës pasi sipas
Gigi Di Biagio i kthen shpinën fjalëve të Raiolës, përgatit historinë e re të Italisë Gigi Di Biagio ka dalë në konferencën e zakonshme për shtyp në vigjilje të takimit me Argjentinën, i shoqëruar nga kapit
Lewis Hamilton në lidhje me Gigi Hadid?! Vetëm pak ditë më parë zyrtarizuan ndarjen e tyre, pas një periudhe dy vjeçare, por duket se asnjëri nga të dy nuk është
Ndarja nga Zayn, Gigi Hadid shfaqet në krahët e të dashurit të ri Gigi Hadid dhe Zayn Malik e publikuan ndarjen e tyre pak ditë më parë në profilin e tyre në Twitter. Lidhja 2- vjeçare e
Gigi Hadid pas ndarjes me Zayn, shfaqet e buzëqeshur Vetëm pak ditë më parë bënë publike ndarjen e tyre, pas dy vitesh së bashku. Bëhet fjalë për supermodelen Gigi Hadid dhe
Pas dy vitesh lidhje, ndahet çifti i famshëm Këngëtari Zayn Malik dhe modelja e njohur Gigi Hadid vendosën që të ndahen pas dy vjetësh e 4 muajsh bashkë. Ishte ve
Ndahet çifti i preferuar i të gjithëve, Zayn dhe Gigi Hadid i japin fund lidhjes Një ndër çiftet më të të përfolur në Hollywood sapo kanë bërë publike ndarjen e tyre. Bëhet fjalë për supermodelen me fa
Njihuni me motrat e mëdhaja të Gigit dhe Bellës, dy yje (FOTO LAJM) Gigi dhe Bella Hadid mund të jenë dy nga modelet më të famshme në botë, por ato kanë edhe dy motra fashioniste që bëjnë
Buffon nuk është i divorcuar me Kombëtaren, ja kur do ta veshë sërish fanellën Më 23 mars në Manchester, në miqësoren mes Italisë dhe Argjentinës, në portën e të kaltërve do të jetë sërish Gigi Buffo