999 rezultate për

gigabajt

Telefoni i parë me 512GB memorie mund të vijë nga Huawei Huawei mund të jetë prodhuesi i parë për të nisur një smartphone me 512GB memorie. Kjo është nga një hyrje e rregulla
Asus paralajmëron rivalin e tabletëve të Apple dhe Samsung (VIDEO) Asus së fundmi ka projektuar tabletin më të ri i cili pritet të jetë dhe rivali kryesor i tabletit të Samsungut, Galaxy
HTC gati për modelin më të ri të Nexus-it HTC së fundmi ka bërë të ditur se do të sjellë në treg dy telefona të rinj Nexus për Google-in. Njëri nga këta smartfona
ZTE prezanton modelin e ri nubia Z11 (FOTO LAJM) ZTE ka prezantuar zyrtarisht smartfonin nubia Z11. ZTE nubia Z11 vjen me specifika shumë më të fuqishme, për dallim nga
Samsung Galaxy J3 Pro me ekran 5 inç (FOTO LAJM) Samsung zyrtarizon telefonin e ri të quajtur Samsung Galaxy J3 Pro. I listuar në uebfaqen zyrtare të kësaj kompanie kor
LG prezanton telefonin Stylus 2 Plus (FOTO LAJM) LG Stylus 2 Plus është modeli më i ri që vjen në treg, i cili ka ekranin 5.7-inç Full HD me rezolucion 1920x1080 pixels.
Asusi me tablet të ri Asus së fundmi është duke u përgatitur për lançimin e tabletit të ri Zenpad Z8. Pajisja e re është e fuqizuar nga proces
Motorola ka gati modelet Moto G4 dhe G4 Plus (FOTO LAJM) Motorola pritet që me 17 maj të prezantojë smartfonin e saj Moto G4 (i gjeneratës së katërt) dhe Moto G4 Plus. Këto janë
Prezantohet zyrtarisht HTC 10 (FOTO LAJM) Kompania HTC prezanton zyrtarisht smartfonin e saj të shumëpritur, për të cilin është përfolur shumë, modelin HTC 10. HT
Ja si duket HTC 10 (VIDEO) HTC ka prezantuar një promo të modelit 10 nesër. Përmes videos ne do të shikojmë jë dizajn prej alumini që përbën HTC 10
Galaxy Note 6 rezistent ndaj ujit Galaxy Note 6, është telefoni më i fundit nga Samsung që pritet të dalë në treg. Ai do të vijë me 6 gigabajt RAM memorie
HTC 10 prezantohet nesër (FOTO LAJM) HTC tashmë ka gati modelin më të ru të telefonit HTC 10, i cili do të hidhet në treg për të gjithë përdoruesit. Sipas fo
MediaPad T2 10.0 Pro tableti më i ri nga Huawei (FOTO LAJM) MediaPad T2 10.0 Pro mësohet se od të jetë tableti më i ri i cili do të dalë në treg nga Huawei. Tableti i ri karakteriz
Galaxy A9 Pro telefoni më i ri në treg (FOTO LAJM) Galaxy A9 Pro është telefoni më i ri i hedhur në treg nga komapnia më e madhe teknologjike Samsung. A9 Proështë një tele
Huawei P9 me ekran 5.2 inç (FOTO LAJM) P9 është telefoini më i ri i paralajmëruar nga Huawei por akoma nuk është zyrtarizuar. Huawei P9 raportohet se do të vij
HTC 10 me ekran 5.1 inç HTC duket se së fundmi ka bërë publikë detajet e fundit në lidhje me modelin më të fundit HTC 10. Sipas llogarisë @evlea
Galaxy J7 modeli më i ri nga Samsung (FOTO LAJM) Samsung së fundmi ka prezantuar modelin më të ri që pritet të dalë në treg Galaxy J7 2016. Sipas disa informacioneve më
ZTE po punon për smarfonin e ri ZTE A2017 (FOTO LAJM) ZTE po punon për të sjellë në treg smartfonin më të fuqishëm. Sipas ëebfaqes GFXBench, kjo pajisje vjen me emrin ZTE A20
Huawei prezanton P9 (FOTO LAJM) P9 është modeli më i ri i telefonit të sjellë në treg nga Huawei, është përfolur shumë dhe është shfaqur në fotografi të
Samsung prezanton telefonin më të dobët (FOTO LAJM) Galaxy J1 Mini është telefoni më i ri i prezantuar nga Samsung, i cili vjen me sistemin operativ Android 5.1 Lollipop, e