999 rezultate për

gianni

"Krizë familjare", fëmijët e Maradonës në sherr për trashëgiminë Trashëgimia e futbollit e Diego Armando Maradonës është e madhe, por ajo mund te kthehet në mollë sherri mes fëmijëve të
Bën namin në rrjet, kush është modelja për të cilën djemtë "lenë kokën" (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Bën namin në rrjet, kush është modelja për të cilën djemtë "lenë kokën" (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Në Instagram një modele e "kalibrit të lartë", kush është vajza e re e rrjetit (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Gianni De Biasi zyrtarisht trajner i Azerbajxhanit Gianni De Biasi rikthehet në krye të një përfaqësueseje futbolli. Ish-trajneri i Shqipërisë ka firmosur kontratën me Fed
De Biasi rrikthehet në punë, ja kombëtarja që ka marrë Gianni de Biasi do të marr drejtimin e Azerbajxhanit. Këtë e ka bërë të ditur të premten faqja zyrtare e Federatës së
Në Instagram një modele e "kalibrit të lartë", kush është vajza e re e rrjetit (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Bën namin në rrjet, kush është modelja për të cilën djemtë "lenë kokën" (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
De Biasi drejt Serie A, Torino e sheh si zëvendësuesin e Mazzarrit Ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi është pranë një aventure të re në Serie A. Skuadra e Torinos ësh
Fitoi titullin pas 26 vitesh, Infantino ka një mesazh special për Partizanin (FOTO LAJM) Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, ka dërguar një letër urimi për Presidentin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Ar
De Biasi i gatshëm të ulet në stolin e Veronës Pas 2 vitesh pushim, ish-trajneri i kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi është gati të rikthehet për të marrë drejtimi
E bujshme: Gianni de Biasi pranë Kombëtares së njohur Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare Gianni de Biasi është pranë rikthimit në detyrë si trajner. De Biasi pritet të ma
​Gianni Infantino, president i FIFA-s deri në vitin 2023 Gianni Infantino do të shërbejë si president i organit qeverisës të futbollit botëror, FIFA-s, për edhe katër vjet të tj
Gianni De Biasi i shkel syrin Shqipërisë Kombëtarja shqiptare po kalon një moment shumë të vështirë rezultatesh dhe jo vetëm. Teksa kuqezinjtë lanë pas një edici
Kjo është aventura e re e Gianni De Biasit Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, ka nisur aventurën e re… në ekranin e televizionit. Italiani do të
Trump takohet me Infantinon, u nxjerr karton të kuq mediave (VIDEO) Presidenti amerikan Donald Trump së fundmi ka pasur një takim me kreun e FIFA-s, Gianni Infantino, në Shtëpinë e Bardhë.
Gianni De Biasi tepër i zhgënjyer që nuk u emërua trajner i Polonisë Edhe pse De Biazi e kishte mohuar një ofertë për të qenë trajner i Polonisë, është ish-trajneri i Shqipërisë, që shprehe
Bosi i krimit që u vra sot në atentat mafioz në Athinë kishte lidhje me Shqipërinë Manolis Karagiannis 45 vjeç u vra në një atentat mafioz në orët e para të mëngjesit të sotëm në Athinë. Ky i fundit
Gianni De Biasi gromësin live, tifozët tallen keq me të (VIDEO) Ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi u bë protagonist në rrjetet sociale me veprimin e tij në pushimin e ndeshjes
Gianni Infantino ka edhe një propozim tjetër për merkaton e transferimeve Gianni Infantino, president i FIFA, ka bërë disa deklarata prë gazetën L'Equipe dhe ESPN rreth merkatove të transferimev