999 rezultate për

gianluca

Pranë zyrtarizimit, Nainggolan te Cagliari Radja Nainggolan është afër rikthimit te Cagliari. Sot (e martë) ka pasur një takim mes dy klubeve për të gjetur një
Gianluca Di Marzio: Bisedimet po përparojnë, Cavani afër rikthimit në Serie A Inter është në negociata intensive me sulmuesin e PSG, Edinson Cavani, pretendon një burim i mirë informuar i ekspertit
I lidhur me 25 vjeçaren, multimilioneri 52 vjeçar: Do të bëhemi prindër (FOTO LAJM) Përmes një postimi në Instagram, multimilioneri italian Gianluca Vacchi ka dhënë lajmin e bukur se do të bëhet baba për
E konifirmon Gianluca di Marzio, Rrahmani kërkohet nga Interi Një ndër lojtarët kryesor të Hellas Veronas padyshim është Amir Rrahmani. Loja e tij fantastike ka rënë në sytë e sku
Përmbytjet në Venezia, ylli i italisë mbështet banorët Menjëherë pas ndeshjes me Bosnjën një delegacion i Kombëtares Italiane ka udhëtuar drejt Venezias, për t’u solidarizuar
De Rossi “tradhton” Romën, mbetet në Serie A Tifozëve të Romës me siguri nuk do t’u pëlqejë ky lajm, por në shenjë hakmarrjeje edhe ndaj drejtuesve të klubit verdhek
Finalja angleze iu besohet italianëve Dy skuadrat angleze Chelsea dhe Arsenal do të përballen në mes vete në finalen e Europa Ligës që zhvillohet në Baku të A
Sampdoria nxirret në shitje, pritet ta blejë Gianluca Vialli Serie A mund të humbasë një nga presidentët e saj më karizmatikë që shquhet për deklratat e tij dhe ironitë e shfrenuara
Prokuroria e Katanias merr vendimin për "Habilajt", për kë kërkohen 18 vite burg Prokuroria e Katanias duket se do ti shkojë deri në fund çështjes "Habilaj". Së funmdi mësohet se kjo Prokurori, ka
I mbijetuari i Genovas: Ndenja 4 orë i varur me rripin e sigurisë Ka qëndruar në ajër për 4 orë, brenda furgonit, i varur me rripin e sigurisë dhe u shpëtua më pas nga një zjarrfikës. Kj
"Rodriguez përsëri do të zgjidhte Milanin" Ricardo Rodriguez pavarësisht vështirësive, thotë se edhe në këtë gjendje do ta zgjidhte Milanin Gianluca Di Domenico
Joe Hart vendos për të ardhmen Portieri britanik Joe Hart u largua me bujë të madhe nga Manchester City pas konflikteve të njëpasnjëshme me trajnerin s
Ish-mjeku i Juventusit pjesë e Kombëtares shqiptare Trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi, vjen me disa ndryshime jo vetëm në listën e lojtarëve por edhe në staf, kjo në p
Wolfsburg në epërsi, realizon golin e dytë Wolfsburgu me anë të një penalltie është në epërsi kundër Real Madridit në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampi
Migjen Basha rikthehet në Itali Gazetari i mirënjohur i merkatos, Gianluca Di Marzio njofton në sajtin e tij se mesfushori i Kombëtares shqiptare ka arr
Migjen Basha drejt rikthimit në Itali Migjen Basha ka vendosur që t'i japë fund aventurës në Zvicër, e cila nuk ka zgjatur më shumë se 6 muaj. Pas një aventur
Inter, agjenti i Lavezzit zbarkon në Milano Mendjen te Europa League, por jo vetëm. Inter përgatitet për ndeshjen e kthimit kundër Celtic, por ndërkohë sheh edhe ng
Bayern Munchen, dy rinovime për Guardiolën Faqja zyrtare e Bayern Munchen ka kominikuar zyrtarisht rinovimin e kontratës me portierin Tom Starke deri në fund të vi
Guarin: Nëse mundim Romën jemi shëruar plotësisht Për kolumbianin Fredy Guarin, fitorja kundër Dnipros, ndonëse me inferioritet numerik, tregon përgjigjen e fortë që ka d
Inter, Real Madrid rikthehet për Kovaçiç Mateo Kovaçiç dhe Mauro Icardi, dy yjet e Interit që vazhdojnë diskutimet përsa i përket rinovimit të kontratave. por dë