999 rezultate për

gezon

Vajza e Hazirit sërish me poza provokuese (FOTO LAJM) Kënga Haziri kohën e fundit dukshëm ka shtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale. E bija e kryetarit të Gjilanit, në
Cancelo gëzon tifozët e Juventusit: Unë jam gati, Ronaldo do jetë në Amsterdam Joao Cancelo ka thënë se Cristiano Ronaldo do të jetë në skuadrën e Juves ndaj Ajaxit të mërkurën në Ligën e Kampionëve.
Hazard ironizon Tottenhamin: Ta gëzoni stadiumin Tottenham Hotspur ka inauguruar me pompozitet stadiumin e vet të ri këtë të mërkurë, në fitoren 2-0 arritur ndaj Crystal
Buffon përgëzon Juventusin, uron dhe Allegrin (FOTO LAJM) Gianluigi Buffon i dha fund aventurës të gjatë dhe të lavdishme me Juventusin, ku pengu i vetëm ishte që nuk fitoi dot C
Ambasadori amerikan përgëzon protestat kundër abuzimit seksual Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett është deklaruar lidhur me protestat që janë mba
Mos u gëzoni, a do të mendojë dikush për sektorin privat? Analisti Dukagjin Popovci ka deklaruar se nuk ka vend pr mburrje se kush është me meritori për ligjin e pagave, pasi hen
Gëzoni të vegjlit tuaj, s’i të bëni vetë tollumbaca me helium Ju mund t’i përgatisni vetë këto tullumbace së bashku me të vegjëlit tuaj dhe do shihni se sa shumë do të kënaqen. Përve
May përgëzon Maqedoninë Kryeministrja e Britanisë, Theresa May ka thënë se Marrëveshja e Prespës është një moment historik për Maqedoninë. “M
Pas dopietës kundër United, Shaqiri gëzon tifozët me një foto në Instagram (FOTO LAJM) Liverpooli ka mundur Manchester United mbrëmjen e djeshme me rezultat 3-1. Pretagonisti kryesor në këtë ndeshje pady
Ambasada Amerikane përgëzon Kuvendin për miratimin e ligjeve të Agjendës Evropiane Ambasada Amerikane ka vlerësuar lart rolin e Kuvendit të Kosovës për miratimin e pakos së ligjeve për Agjendën Evropiane
“Shumë urime djemve Dardanë”, Lorik Cana përgëzon futbollistët e Kosovës Triumfi i Kosovës 4-0 ndaj Azerbaxhanit në Stadiumin e ’’Fadil Vokri’’ por edhe sigurimi i fazës Play Off nga dardanët.
Mos iu gëzoni daljes së diellit, shira dhe borë na presin për disa ditë Pas reshjeve të shumta të dëborës në disa zona të vendit, sot ka dalë dielli, megjithatë kjo situatë nuk do të zgjasë sh
Fanella e Zidane në ankand, ja çmimi i kripur Kompania e ankandeve, “Coutau-Begarie” ka njoftuar se në datën 13 korrik do të dalë në ankand fanela e Zinedine Zidane q
Je e shëndoshë! Vajza u jep një super mësim agjencive të modelingut që e injoruan (FOTO LAJM) Të duash trupin tënd dhe të respektosh veten është një hap i madh dhe i sigurtë në jetën e të gjithëve. E këtë ka bër
Pele gëzon Mbappen me një dhuratë speciale Kylian Mbappe është shëndërruar në një nga lojtarët më të mirë në botë dhe gëzon respektin e të gjithëve. Madje shpe
Gjykata ndalon ish-presidentin të kandidojë në zgjedhje Gjykata elektorale e Brazilit mori vendimin që ish presidenti Luiz Inacio Lula da Silva të mos lejohet të kandidojë në f
Rita Ora gëzon shqiptarët, i dashuri i saj kërcen me flamurin kuqezi Rita Ora është një ndër këngëtaret më seksi shqiptare. Rita është një ndër të famshmet më të hapura me fansat e saj.
Aktori juaj i preferuar turk gëzon fansat, uron bajramin në gjuhën shqipe Ai është padyshim një prej aktorëve më të njohur jo vetëm në Turqi, por edhe në vendin tonë. Me rolet e tij ka rrëmbyer
Pence përgëzon Zaevin për marrëveshjen me Greqinë Nënpresidenti amerikan Mike Pence, ka uruar kryeministrin Zoran Zaev për marrëveshjen me Greqinë, me të cilën arriti të
Mos u gëzoni, sot pritet të ketë sërish reshje shiu Moti vijon të jetë i paqëndrueshëm edhe ditët në vijim. Të premten sërish priten reshje në pjesën e dytë të ditës.