999 rezultate për

gezim

Babai nga gëzimi bën tatuazh emrin e djalit, më pas kupton se nuk ishte i tij Ai ishte aq i lumtur që ishte një baba që vendosi të bënte tatuazh emrin e djalit të tij në shpinë: “Benjamin”. Një m
Vdes macja e famshme e internetit që solli gezim në gjithë botën (FOTO LAJM) Macja Grumphy ishte një nga macet më të famshme të internetit dhe numëronte mbi 2 milion ndjekës në Instagram. Grum
Eljo hyn në Kuvend, Orinda dhe Turi nuk përmbahen nga gëzimi (FOTO LAJM) Dy deputetë të Partisë Socialiste kanë dorëzuar mandatin duke i dhënë mundësinë vëllait të Turjan Hyskës, Eljo Hyskës të
Funeral e më pas dasëm, të dyja në një ditë për të shmangur shpenzimet Një nuse ka shkaktuar zemërim tek miqtë e saj pasi kërkoi që të bashkonte ceremoninë mortore të tezes me dasmën e saj.
Chelsea në finale, Drogba shpërthen nga gëzimi (VIDEO) Chelsea siguroi finalen e Europa League ditën e djeshme pas fitores me 11-metërsha ndaj Eintracht Frakfurtit. Por gjy
Noizy fluturon nga gëzimi, Rihana mund të ketë dëgjuar emrin e tij (VIDEO) Noizy padyshim që është një nga reperat më të suksesshëm në Shqipëri. Por edhe pse fama e tij është ndërkombëtarizuar
Giorgina lot gëzimi në golin e tretë të Ronaldos Georgina Rodriguez nuk ka mundur t’i ndalë lotët e gëzimit kur partneri i saj, Cristiano Ronaldo, e kompletoi het-trikun
Njihuni me djalin që plot gëzim çon viçin te veterineri (VIDEO) Johnny Courtney nga County Kerry e Irlandës, e ka futur viçin brenda një makine të vogël, për ta dërguar te veterineri.
Prekëse, shqiptari viziton skulpturën e tij që i kishin bërë kur ishte refugjat lufte (FOTO LAJM) Gëzimi këtë të premte pas shumë tentimeve të tij për të vizituar statujën e tij të vendosur në qytetin suedez, Vasterasi
Tifozat shpërthejnë në gëzim, Salah bën super gol (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Wolves në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë. Mohamed Salah shënoi një gol
Obama bëhet Babagjysh (FOTO LAJM) Ndonëse ishte vite më parë president i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, zgjedh që të jetë argëtues edhe më tej dhe t
I bëjnë surprizën e madhe, burri qan me dënesë si fëmijë (VIDEO) Një burrë është surprizuar në mënyrën më të bukur në mundshme. Ai kishte vite pa i parë nënën dhe vëllain e tij, pasi
Sot është një ditë gëzimi për tërë botën Më 11 nëntor të vitit 1918, Gjermania nënshkruan një marrëveshje për armëpushim me aleatët në një vagon treni në pyllin
Shkatërrohet banda kriminale në Itali, kush është pronari shqiptar i klubit të futbollit që u arrestua Policia italiane ka shkatërruar një grup kriminal duke vënë në pranga 22 persona në Brescia dhe Bergamo. Sipas asaj
Punëtori u varros në beton, kush janë përgjegjësit që u arrestuan në Elbasan Nji incident i frikshëm ka ndodhur dje në Elbasan në një fabrikë çimentoje, ku për pasojë humbi jetën një punëtor dhe u
Noizy del në dritaren e furgonit, fëmijët e shkollës shkulin flokët nga gëzimi (VIDEO) Ministria e Arsimit ka futur në kurrikulën shkollore këngëtarin Rigels Rajku i njohur ndryshe edhe emrin e artit "Noizy"
Aktori i humorit bëhet baba për herë të parë Ai u rikthye në vëmëndje të mediave me deklaratat e forta për audicionet e fillimit në Portokalli por tashmë ai ka një l
Zhdukja e dy burrave në Shkodër, gruaja rrëfen telefonatën misterioze Zhdukje misterioze konsiderohet ajo e Gëzim Hysajt dhe nipit të tij Agron Molla në Shkodër. Bashkëshortja e Gëzimit,
Një grua nga gëzimi gjuan me armë në Vushtrri Të mërkurën në rrugën “Selatin Gërgjaliu” në Vushtrri është arrestuar një grua e cila dyshohet të ketë shtënë me armë zj
Gëzimi i kushton burg pejanit Gjykata Themelore në Pejë e ka shpallur fajtor të akuzuarin për shkaktim të rrezikut të përgjithshëm dhe armëmbajtje pa