999 rezultate për

gezim

Përshëndetja mallëngjyese e Milik: Kam qarë nga gëzimi për ty, nuk do të harroj kurrë (VIDEO) Ka nisur zyrtarisht aventura e re për Arek Milik, i cili ka dashur të përshëndesë Napoli-n me një video mallëngjyese të
Nuk mundi të kishte një fëmijë të saj, historia e mësues do t'ju përlotë Historia rrënqethëse e mësueses Lumturi Merzheku, aktualisht në pension, bëri bashkë 6 ish-nxënësit e saj për t’i dhurua
Arsenali mposhti bindshëm WBA, Arteta nuk e fsheh gëzimin Menaxheri i Arsenal, Mikel Arteta, ka komplimentuar lojën e shfaqur nga ekipi i tij, të cilët arritën fitore të thellë n
Mbappe-Haaland te Barcelona? Laporta: Ka një shkak pse nuk flas për ta Joan Laporta është një nga kandidatët për postin e presidentit të Barcelonës. Zgjedhjet do të bëhen në 24 janar, teksa 5
E konfirmon babai i lojtarit, Hysaj largohet nga Napoli Elseid Hysaj është bërë një çështje që nuk po përfundon kurrë te Napoli. Ndërrimi i trajnerit, nga Ançeloti te Gatuz
Si ta zbukurojmë tavolinën për festa? Ja disa ide te bukura nga te cilat mund te merrni frymëzim dhe te zbukuroni bukur tavolinën për festa për te pritur miqt
Nuk zgjat shumë gëzimi i Kosovës, barazon Sllovenia (VIDEO) Sllovenia ka arritur të barazojë rezultatin përballë Kosovës. Vetëm pesë minuta pasi shënoi Kosova, sllovenët arritën
Dua Lipa e përkëdheli në shqip, reagimi i djalit të Vesa Lumës nuk duhet humbur (VIDEO) Ditën e djeshme bëri xhiron e rrjetit një video e vogëlushit të Vesa Lumës dhe Big Bastës, Lianit. Ai është befasuar
Ylli i Bayernit "fluturon" nga gëzimi kur shikon që Drake i ka bërë "follow" në Instagram (VIDEO) Ylli i Bayern Munchen, Alphonso Davies pasi fitoj Ligën e Kampionëve, ka marrë një tjetër lajm të mirë. Super ylli i
"Kur u bëre ti moj morracake", kush ishte Gëzim Kulufi që shau në sy Parashqevi Simakun Tirana e viteve ’80 kishte argëtime që sot nuk mund të quhen të tilla. Ishin disa personazhe që i njihte mëhalla dhe kry
"Alo, Gëzimin e kanë vrarë": Drekuan së bashku dhe pastaj miku e vrau, detaje nga masakra Zbardhen detaje nga ngjarja ku 57-vjeçari u gjet i vrarë brenda mjetit të tij në aksin rrugor rural Polican-Suhë ditën e
Plas sherri në makinë, pasagjeri vret shoferin dhe arratiset Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër. Pas një sherri në makinën ku po udhëtonin, pasagjeri ka qëlluar shoferin
Momenti dramatik, shpërthimi në Beirut i ndërpret çiftit gëzimin e dasmës (VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pasditen e së martës në kryeqytetin e Libanit. Për pasojë të paktën 30 persona kanë
HOROSKOPI/ Përgatituni për një ditë plot gëzim dhe paqe, surpriza që ju pret Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financ
Për herë të parë, Ilva Tare publikon foto nga gëzimi familjar (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur, Ilva Tare për herë të parë ka publukuar një foto ku shfaqet mes dy fëmijëve dhe bashkëshortit të saj
HOROSKOPI/ Përgatituni për një ditë plot gëzim dhe paqe, surpriza që ju pret Dashi Duket se orbitat e planetëve janë shumë pozitive për ju, që do të thotë se pritet një ditë e favorshme në shumë a
Momente gëzimi, vallëzimi tipik i Jurgen Klopp në festën e titullit të Liverpooli Jurgen Klopp pasi u shpall kampion, në deklaratën e tij të parë tha se ishte shumë i emocionuar. Ky ishte titulli i p
Flet biznesmeni i njohur që u tentua të ekzekutohej në Bulqizë: Më kërkojnë para ose jetën Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në Bulqizë. Neës 24 bën me dije se të shtënat me armë kanë qenë në ajër dh
Kush është "i forti" Gëzim Haroku të cilit ju kap arsenal armësh Ditën e sotme policia e Ttiranës ka sekuestruar një arsenal armësh brenda në një banesë në zonën e Yzberishtit. Mëso
E morën dallgët, reagon për herë të parë Vittorio Sgarbi: Ishte pagëzim shqiptar! (VIDEO) Pas incidentit në jug të Shqipërisë ku për pak e morën dallgët ka reaguar për herë të parë Vittorio Sgarbi. "Cdo gjë