999 rezultate për

getinjo

Stresi dhe Getinjo së shpejti do publikojnë bashkëpunimin (VIDEO) Reperët kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim. Stresi dhe Getinjo sapo kanë paralajmëruar këtë informacion për fan
Përfundon në spital, çfarë ndodhi me Getinjon? (FOTO LAJM) Nuk e dimë ç’ka ndodhur, por reperi shumë i dashur për publikun shqipar, Getinjo, ka përfunduar në spital. Ai ka mera
Bukuroshen brune e ka vetëm shoqe? Por pse Getinjo po paralajmëron dasmë (FOTO LAJM) Disa javë më parë, Mozzik dhe Getinjo lançuan këngën e tyre të re të titulluar “El Chapo”. Menjëherë pas publikimit, kën
Shifra marramendëse, Mozzik dhe Getinjo shpenzojnë mijëra euro për veshjen në klipin e ri (FOTO LAJM) Vëllezërit Mozzik dhe Getinjo janë ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar. Ata janë bashkuar sërish dhe kanë
"Zemra ime", Getinjo prezantoi publikisht të dashurën bukuroshe? (FOTO LAJM) Tre ditë më parë, Mozzik dhe Getinjo lançuan këngën e tyre të re të titulluar “El Chapo”. Menjëherë pas publikimit, k
Mijëra euro veshja, Getinjo nuk pyet për çmimet (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, mundohet që gjithmonë të paraqitet me stil dhe i kuruar në detaje para publikut. Duke
"S'duhet të ekzistojë asnjë lëvizje", Getinjo reagon i revoltuar nga situata e Covid-19 (FOTO LAJM) Situata nga Covid-19 në Shqipëri dhe Kosovë është përkeqësuar dhe për pasojë janë ndërmarrë disa masa shtrënguese për të
Mozzik dhe Getinjo i bashkohen protestës së Labit (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, ka kundërshtuar masat e reja antiCOVID-19 dhe për ditën e nesërme paralajmëroi sëris
I ka prishur marrëdhëniet me Mozzik? Tayna reagon në ditëlindjen e reperit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Mozzik feston 25 vjetorin e lindjes. Urimin e parë e ka marrë nga i vëllai i tij, Getinjo i cili ka zgjedh
Telefonatë me Kylie Jenner, si qëndron e vërteta e videos së Getinjos (VIDEO) Kylie Jenner është një ndër personazhet më të ndjekur e të komentuar në mbarë botën dhe nuk ka një person të vetëm në ko
Shumë të ngjashëm, Getinjo ndan foton nga fëmijëria me Mozzik (FOTO LAJM) Reperi i njohur Getinjo është kthyer pas në kohë dhe ka ndarë një kujtim nga fëmijëria me vëllain e tij, Mozik dhe nënën
Në një lidhje me bukuroshen shqiptare, Getinjo sapo e konfirmoi? (FOTO LAJM) Getinjo është rikthyer në muzikë së fundmi me projektin e tij më të ri “P9”. Megjithatë së fundmi vëmendjen e ka rrë
Feston ditëlindjen, s'ju a merr mendja sa vjeç mbush sot Getinjo (FOTO LAJM) Reperi i njohur Getinjo feston këtë të shtunë ditëlindjen. Ai ka mbushur 29-vjeç dhe në ditën e tij të veçantë ka marrë
Me flokët gërsheta, Getinjo ndryshon look dhe nuk njihet (FOTO LAJM) Reperi Getinjo që prej periudhës së karantinës ka vendosur që ti lëjë flokët e gjata dhe tashmë pasi i janë rritur mjaft
Getinjo shkrin së qeshuri fansat, s'do ta besoni çfarë i ka bërë karantina pamjes së reperit (FOTO LAJM) Karantina i ka bërë të gjithë personazhet e njohur të krijojnë një sërë ‘look-esh’ në shtëpit gjatë qëndrimit në të. Ata
"Zhduket" Getinjo: Për disa arsye personale (FOTO LAJM) Getinjo duket se nuk po gjen qetësi dhe pasi u rikthye në muzikë ai ka vendosur të marrë një vendim tjetër. Së fund
Video me modelen bëri bujë, Getinjo rrëfen për herë të parë pse i preku të pasmet (VIDEO) Pak kohë më parë bëri bujë në rrjet një video ku reperi i njohur Getinjo shfaqej shumë pranë me modelen superseksi shqip
Zbulohet romanca e re e Kejvina Kthjellës me reperin e famshëm (FOTO LAJM) Ish-velina e Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella, u përfol për një lidhje me reperin Sever Saraqi, por flitet se në fakt ësht
Kaq ndryshe, Mozzik dhe Getinjo publikojnë foto të 6 vite më parë me një mesazh (FOTO LAJM) Mozzik dhe Getinjo rrallë sjellin bashkëpunime, por diçka është e sigurt: ata janë të pandarë në çdo hap që hedhin për s
"Marilyn Monroe", as Getinjo nuk i rezistoi fotos së fundit të Kejvinës (FOTO LAJM) Kejvina është një ndër modolet më të përfolura në median rozë por edhe në Instagram ka me mijra ndjkës të cilët i surpri