999 rezultate për

getinjo

"S'duhet të ekzistojë asnjë lëvizje", Getinjo reagon i revoltuar nga situata e Covid-19 (FOTO LAJM) Situata nga Covid-19 në Shqipëri dhe Kosovë është përkeqësuar dhe për pasojë janë ndërmarrë disa masa shtrënguese për të
Mozzik dhe Getinjo i bashkohen protestës së Labit (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, ka kundërshtuar masat e reja antiCOVID-19 dhe për ditën e nesërme paralajmëroi sëris
I ka prishur marrëdhëniet me Mozzik? Tayna reagon në ditëlindjen e reperit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Mozzik feston 25 vjetorin e lindjes. Urimin e parë e ka marrë nga i vëllai i tij, Getinjo i cili ka zgjedh
Telefonatë me Kylie Jenner, si qëndron e vërteta e videos së Getinjos (VIDEO) Kylie Jenner është një ndër personazhet më të ndjekur e të komentuar në mbarë botën dhe nuk ka një person të vetëm në ko
Shumë të ngjashëm, Getinjo ndan foton nga fëmijëria me Mozzik (FOTO LAJM) Reperi i njohur Getinjo është kthyer pas në kohë dhe ka ndarë një kujtim nga fëmijëria me vëllain e tij, Mozik dhe nënën
Në një lidhje me bukuroshen shqiptare, Getinjo sapo e konfirmoi? (FOTO LAJM) Getinjo është rikthyer në muzikë së fundmi me projektin e tij më të ri “P9”. Megjithatë së fundmi vëmendjen e ka rrë
Feston ditëlindjen, s'ju a merr mendja sa vjeç mbush sot Getinjo (FOTO LAJM) Reperi i njohur Getinjo feston këtë të shtunë ditëlindjen. Ai ka mbushur 29-vjeç dhe në ditën e tij të veçantë ka marrë
Me flokët gërsheta, Getinjo ndryshon look dhe nuk njihet (FOTO LAJM) Reperi Getinjo që prej periudhës së karantinës ka vendosur që ti lëjë flokët e gjata dhe tashmë pasi i janë rritur mjaft
Getinjo shkrin së qeshuri fansat, s'do ta besoni çfarë i ka bërë karantina pamjes së reperit (FOTO LAJM) Karantina i ka bërë të gjithë personazhet e njohur të krijojnë një sërë ‘look-esh’ në shtëpit gjatë qëndrimit në të. Ata
"Zhduket" Getinjo: Për disa arsye personale (FOTO LAJM) Getinjo duket se nuk po gjen qetësi dhe pasi u rikthye në muzikë ai ka vendosur të marrë një vendim tjetër. Së fund
Video me modelen bëri bujë, Getinjo rrëfen për herë të parë pse i preku të pasmet (VIDEO) Pak kohë më parë bëri bujë në rrjet një video ku reperi i njohur Getinjo shfaqej shumë pranë me modelen superseksi shqip
Zbulohet romanca e re e Kejvina Kthjellës me reperin e famshëm (FOTO LAJM) Ish-velina e Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella, u përfol për një lidhje me reperin Sever Saraqi, por flitet se në fakt ësht
Kaq ndryshe, Mozzik dhe Getinjo publikojnë foto të 6 vite më parë me një mesazh (FOTO LAJM) Mozzik dhe Getinjo rrallë sjellin bashkëpunime, por diçka është e sigurt: ata janë të pandarë në çdo hap që hedhin për s
"Marilyn Monroe", as Getinjo nuk i rezistoi fotos së fundit të Kejvinës (FOTO LAJM) Kejvina është një ndër modolet më të përfolura në median rozë por edhe në Instagram ka me mijra ndjkës të cilët i surpri
Plas sherri mes Bleros, Labit dhe Getinjos: Merru pak me muzikë! Këngëtarët Blero Muharremi, Labinot Tahiri dhe Getinjo janë përfshirë në një debat publik. Gjithçka nisi pas një deklara
Në një lidhje? Aktorja 18-vjeçare fërkohet publikisht me Getinjon (VIDEO) Serena Sula, vetëm 18-vjeç, është një nga modelet e njohura në Shqipëri, dhe tashmë edhe pjesë e filmit të Ermal Mamaqit
Thanë që u bë i famshëm falë tyre, Fero iu kthehet Mozzikut dhe Getinjos (VIDEO) Reperi Fero ishte së fundmi i ftuar në emisionin "Mirage" ku ka dhënë një rrëfim ekskluziv. Ai ka zbuluar të reja rreth
Dikur prishën marrëdhëniet, Rina Balaj bën gjestin e papritur për Mozzik dhe Getinjon (VIDEO) Pas largimit nga labeli "On Records", në rrjet qarkulloi lajmi se Rina Balaj dhe dy vëllezërit, Mozzik dhe Getinjo, i ki
Treshja Mozzik, Loredana dhe Getinjo? Reperja sapo u zëvëndësua (FOTO LAJM) Prej gati dy vitesh Mozzik dhe Loredana ishin bashkë në çdo koncert të tyre. Në foton që lajmëronin koncertet ishim m
Pas një mungese të gjatë Getinjo i rikthehet muzikës, reperi risjell këngën e njohur (VIDEO) Javë më parë Getinjo na habiti të gjithëve pas një deklarate të papritur që bëri në Instagram. Reperi njoftoi se do t