999 rezultate për

geti

Vetëvaret në kasollen e bagëtive, e gjejnë familjarët të pajetë Pamje të rënda kanë qenë ato, kur familjarët kanë gjetur të vetëvarur në kasollen e bagëtive, 39-vjeçarin. Ngjarja ka
Njihuni me lopët e pabesa Sipas policisë, një fermer i cili humbi jetën teksa po ushqente bagëtitë e tij, dyshohet të jetë marrë nëpër këmbë nga v
Bie zjarr në hangar, digjen bagëtitë me gjithë bar Një zjarr i rënë në një hangar, ka djegur disa bagëti dhe dengje me bar. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Polenë, Korçë.
Humb jetën në mënyrë tragjike bariu korçar Një bari ka humbur jetën teksa kulloste bagëtitë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Qënckë të Maliqit në vendin e quajtur
I vunë lejlekut GPS, shkencëtarëve iu vjen fatura 2 300 euro disa muaj më pas Një grup shkencëtarësh polak vendosen të ndjekin rrugëtimin e lejlekëve që qendronin në vendin e tyre, të cilët largohes
Nuk iu dha ndihma e parë, ndërron jetë pasagjeri në tragetin Bari-Durrës Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durresit. Sipas informacioneve një person rreth 52 vjeç ka
Po kulloste bagëtitë, goditet nga rrufeja 47 vjeçari në Pukë Një tjetër i plagosur na rrufeja për këtë muaj është regjistruar në Shqipëëri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Malain
Po kulloste bagëtitë, ky është 22-vjeçari që u godit për vdekje nga rrufeja Ditën e djeshme moti i keq i mori jetën një të riu vetëm 22 vjeç. Viktima është 22 vjeçari nga Lazarati, i identifi
Kalaja e Tiranës kthehet në zonë pedonale, më shumë mundësi për turizëm dhe argëtim Pas Sheshit “Skënderbej” dhe Pazarit të Ri, Tirana do ketë një tjetër hapësirë pedonale, e cila pritet të shndërrohet në
Haradinaj: SHBA na qëndroi përkrah, në rrugëtimin tonë historik ​Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se “SHBA na qëndroi përkrah Kosovës në rrugëtimin historik.
Majk dhe Geti kanë blerë klikimet? Luana i nxjerr zbuluar (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Majk dhe Getto Geasy publikuan këngën e tyre më të re "Paris Milano", e cila pritet të shndërrohet në nj
E dashura e Mozzik nxjerr xhelozinë, kërcënon vajzën ruse Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në
Mbytja e tragetit me mbi 190 pasagjerë, arrestohet kapiteni Policia indoneziane ka arrestuar kapitenin e tragetit që u mbyt të hënë në liqenin Toba në ishullin Sumatra të Indonezis
I vunë lejlekut GPS, shkencëtarëve u vjen fatura 2 300 euro disa muaj më pas Një grup shkencëtarësh polak vendosen të ndjekin rrugëtimin e lejlekëve që qendronin në vendin e tyre, të cilët largohes
Baby G pajtohet me Getinjon dhe ky urim e vërteton (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar Getinjo feston sot ditëlindjen e tij të 28-të. Mes urimeve të shumta ai ka marrë një urim speci
E rëndë në Përmet, 14-vjeçari var veten në kasollen e bagëtive Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Këlcyrë. Mësohet se një fëmijë 14-vjeçar ësht
Getinjo prezanton nënën e tij (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, largimi i Mozzik dhe Getinjos nga “On Records” u përfol shumë për nga mënyra sesi ndodhën ngjarjet.
Historia prekëse e portierit të Iranit, nga kullotës bagëtish në Botëror Portieri i Iranit ka një histori mahnistse për tu traguar. Alireza Beiranvand, i përket një familje barinjësh që lëvi
Zjarri në parkun më të madh të argëtimit në Gjermani kërcënoi 25.000 vizitorë Ajo që duhej të ishte një fundjavë argëtuese ka rrezikuar që të kthehet në një tragjedi për mijëra vizitorët e parkut “E
Bëhuni gati! Geti dhe Flori do të sjellin bashkëpunimin e ri sot Janë padyshim dy nga emrat më të mirë të muzikës shqiptare dhe vite më parë kanë realizuar 2 bashkëpunime sëbashku. S