999 rezultate për

getafes

Morata tregon ekipin ku do ta përfundojë karrierën Alvaro Morata ka deklaruar se Atletico Madrid do të jetë gjithmonë ekipi i tij i preferuar, por se ai dëshiron që karrie
Humbi ndaj Getafes, këto janë fjalët e Ronald Koeman Udhëtimi në Madrid nuk shkoi më së miri për skuadrën e Ronald Koeman, e cila u mposht 1:0 nga Getafe. Pas ndeshjes, d
Interi zhbllokon rezultatin përballë Getafes (VIDEO) Interi ka arritur t zhbllokoj rezultatin prball Getafe, ndeshje e vlefshme pr cerek finale t Europa Lague. Ësht Luka
"Ishim shumë afër të transferonim Messin", presidenti i Getafes zbulon prapaskenat Presidenti i Getafes, Angel Torres ka thënë se klubi ishte shumë afër të transferonte yllin e Barcelonës, Lionel Messi n
Barcelona triumfon me vështirësi ndaj Getafes (VIDEO) Barcelona fiton por nuk bind. Katalanasit mposhtën me rezultatin 2-1 skuadrën e Getafes në ndeshjen e vlefshme për javën
Manaj përfishihet në listën ndaj Getafes, Bare i bën urimin special (FOTO LAJM) Lajmi sensacional që Rey Manaj është grumbulluar me ekipin A të Barcelonës ka gëzuar pa masë opinion sportiv në shqipëri
ZYRTARE/ Setien grumbullon Manajn për ndeshjen ndaj Getafes Barcelona ka grumbulluar për herë të parë Rei Manajn në ekipin e parë. Klubi katalanas ka publikuar listën me lojtarët e
Reali dyfishon rezultatin përballë Getafes (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të Realit pas një goli aksidental të Varane, "galaktikët" kanë gjetu
Reali kalon në epërsi ndaj Getafes (VIDEO) Real Madridi është duke luajtuar një transfertë të vështirë ndaj Getafe. Madrilën arritën të kalojnë në epërsi në mi
Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Getafes (VIDEO) Barcelona ka zhbllokuar më në fund rezultatin përballë Levantes. Është Suarez i cili tundi rrjetën 3 minuta nga mbyl
Getafe – Barcelona, startojnë Suarez, Griezmann dhe Perez Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Getafes dhe Barcelonës. Në mungesë të Lionel Messit, Ansu Fati dhe
E bleu për 6 milion euro, lojtari i Getafes ka qënë ndërtues dhe shofer kamioni Transferimi më i ri Getafes, Enric Callego është 31 vjeç. Ai më parë kishte punuar si instalues i ajrit të kondicionuar,
Atletico Madrid e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Getafes (VIDEO) Atletico e Madridit e ka mbyllur pjesën e parë në avanatzh 2- ndaj Getafes. "Los Colchoneros" e nisën mjaft mirë takimin
Momenti prekës i Leo Messit pas ndeshjes ndaj Getafes Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, e bëri një paraqitje mbresëlënëse gjatë ndeshjes së mbrëmshme kundër Getafe
Cortez e çmendur pas Messit, shikoni si e quan pleshtin pas fitores ndaj Getafes (FOTO LAJM) Suzy Cortez njihet si një fanse e çmendur e Barcelonës dhe sidomos e Leo Mesit. Bukuroshja që u bë e famshme pasi fi
Barcelona dyfishon rezultatin ndaj Getafes (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Getafes në "Coliseum Alfonso Perez". Ai që ka shënuar këtë herë sulmuesi
Barcelona kalon në avantazh ndaj Getafes (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Getafes në stadiumin "Coliseum Alfonso Perez". Ai që ka shënuar golin është sul
Real Madrid shënon edhe golin e dytë ndaj Getafes (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Getafes në "Santiago Bernabeu". Autori i golit është ylli portugez, Cr
Barcelona - Getafe, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Barcelona ka barazuar pa gola 0-0 ndaj Getafes në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të La Ligas. Skuadra e Ernest
Barcelona harron të shënojë ndaj Getafes, barazon pa gola në Camp Nou (VIDEO) Barcelona nuk ka shkuar më shumë se një barazim pa gola në "Camp Nou" ndaj Getafes, ndeshje e vlefshme për javën e 23-të