999 rezultate për

getafe

Humbi ndaj Getafes, këto janë fjalët e Ronald Koeman Udhëtimi në Madrid nuk shkoi më së miri për skuadrën e Ronald Koeman, e cila u mposht 1:0 nga Getafe. Pas ndeshjes, d
Barcelona nuk përfiton nga humbja e Raalit, mposhtet nga Getafe (VIDEO) Barcelona ka pësuar humbjen e parë këtë sezon në La Liga. Me rezultatin minimal 1:0, Barcelona ka parë veten të lësho
Befasohet Barcelona, Getafe kalon në avantazh (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura në barazim pa gola. Getafe ka arritur të befasojë Barcelonën në të dytën. Vendasi
E shtuna, një ditë e mbushur me derbi në ligat kryesore evropiane Pas pauzës për shkak të ndeshjeve ndërkombëtare, nesër dhe pasnesër rikthehen ndeshjet nga kampionatet kryesore evropian
Interi mposht "pastër" Getafen dhe vazhdon rrugëtimin në Europa League (VIDEO) Inter ka siguruar kalimin tutje në Ligën e Evropës, pasi mposhti 2:0 Getafen në sfidën e zhvilluar në stadiumin e Schalk
Interi edhe më pranë kualifikimit, shënon golin e dytë ndaj Getafe (VIDEO) Pas penalltisë së humbur nga Getafe në minutën e 70' Interi shënon të dytin më të sapofuturi në lojë Eriksen, i cili dë
EUROPA LEAGUE/ Këto janë rezultatet e 45 minutave të para mes Inter - Getafe dhe United - LASK Janë mbyllur 45 minutat e para në 2 ndeshjet e dyta të ditës së sotme në Eurppa Legue mes Inter - Getafe dhe Man.United
Interi zhbllokon rezultatin përballë Getafes (VIDEO) Interi ka arritur t zhbllokoj rezultatin prball Getafe, ndeshje e vlefshme pr cerek finale t Europa Lague. Ësht Luka
Merveille zyrtarisht i Osijek, Tirana pret miliona lekë nga Getafe Merveille Ndockyt është zyrtarisht pjesë e Osijek. Klubi kroat e kishte marrë nga Getafe në huazim me të drejtë blerje d
Formacionet zyrtare: Real Madrid-Getafe, "Los Blancos" duan të mbajnë kreun Reali i Madridi do të luajë në orën 22:00 në shtëpi ndaj Getafes. Los Blancos duan vetëm fitoren për të mbajtur kreun
"Është e bukur që po u shkaktojmë probleme klubeve më të pasura se ne", Getafe në Champions Getafe është duke synuar ta prishë rendin e klubeve të mëdha në futbollin e Spanjës, e të kualifikohet për Ligën e Kampi
"Ishim shumë afër të transferonim Messin", presidenti i Getafes zbulon prapaskenat Presidenti i Getafes, Angel Torres ka thënë se klubi ishte shumë afër të transferonte yllin e Barcelonës, Lionel Messi n
Bare tansferohet te klubi i La Liga që synon Champions? Keidi Bare mund të mendojë qetësisht për të ardhmen e tij, pasi mesfushori i përfaqësueses shqiptare po bëhet gati të he
Barcelona triumfon me vështirësi ndaj Getafes (VIDEO) Barcelona fiton por nuk bind. Katalanasit mposhtën me rezultatin 2-1 skuadrën e Getafes në ndeshjen e vlefshme për javën
Barcelona - Getafe, formacionet zyrtare: Manaj e nis nga stoli (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet e ndeshjes mes Barcelonës dhe Getafes, e vlefshme për javën e 24-të në La Liga. Katalanasi
Barcelona prezanton fanellën e Rey Manaj para ndeshjes me Getafen (VIDEO) Barcelona dhe Getafe do të përballen kundër njëra tjetrës nga ora 16:00 në kuadër të Ligës spanjolle. E për këtë ndes
Barcelona - Getafe, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Barcelona është gati të luaj sonte në "Camp Nou" ndeshjen e javës së 24 të La Ligas. Katalanasit nuk janë duke kaluar
Manaj përfishihet në listën ndaj Getafes, Bare i bën urimin special (FOTO LAJM) Lajmi sensacional që Rey Manaj është grumbulluar me ekipin A të Barcelonës ka gëzuar pa masë opinion sportiv në shqipëri
ZYRTARE/ Setien grumbullon Manajn për ndeshjen ndaj Getafes Barcelona ka grumbulluar për herë të parë Rei Manajn në ekipin e parë. Klubi katalanas ka publikuar listën me lojtarët e
Edhe pse po "ngroh" stolin, ylli i Realit refuzon huazimin te Getafe Getafe është interesuar për huazimin e yllit të Real, Diaz, por lojtari duket se ka qenë kundër një lëvizje të tillë.