999 rezultate për

geta

"N’zemren e tina aty o Dafina", çfarë paralajmërimi ishte postimi i fundit i këngëtares? (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret më aktive gjatë pandemisë, por edhe më parë është pa dyshim Dafina Zeqiri. Ajo ka publikuar projekte
Një mami si Poni, këngëtarja e përkushtuar me mësimet e të birit (FOTO LAJM) Darkën duket se këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Poni e kalon duke u kujdesur për djalin e saj. Artistja k
Modelja refuzon këngëtarin: Ishte i shkurtër! Një vajzë bukuroshe që ka marrë pjesë në serialin “Love Island”, gjithashtu modele, ka treguar publikisht se si ka refuz
I erdhi në dyqan kur ishte shitëse, si u njoh këngëtarja shqiptare me Rihannën Bebe Rexha mund të mos e kishte menduar kurrë që ylli i muzikës, Rihanna, e cila ia behu papandehur në dyqanin ku ajo pu
E lidhur me këngëtarin e njohur? Reagon Era Istrefi (FOTO LAJM) Zërat se këngëtarja shqiptare Era Istrefi është në lidhje dashurie me këngëtarin Julian Perreta qarkullojnë prej kohësh.
4 vite pa asnjë projekt muzikor, këngëtarja shqiptare tregon arsyen e këtij vendimi (VIDEO) Ditën e sotme, në një lidhje me ‘Skype’ për Wake Up në Top Channel, ishte këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu. Rosel
Të gjithë po flasin për marrëdhënien e Era Istrefit me Julian Perreta, reagon këngëtaria (FOTO LAJM) Era Istrefi dhe Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashku. M
Krah dhëndrit, këngëtarja shqiptare duket kaq bukur nën fustanin e bardhë të nusëirsë (FOTO LAJM) Karantina për Joni Peci ka qenë e frytshme, i cili gjatë asaj periudhe ka krijuar koleksionin e fundit, frymëzuar pikëri
Këngëtarja shqiptare tregon si e ktheu mamanë e saj në myslimane Këngëtarja Çiljeta Xhilaga e ftuar në emisionin “E Diell” ka rrëfyer një histori të veçantë. Ajo është një nga pers
Genta Ismajli në pritje të ëmbël, dashuria me biznesmenin turk që e shkëputi nga muzika (FOTO LAJM) Një foto e vetme e këngëtares së njohur nga Kosova, Genta Ismajli, ka ngjallur një sërë reagimesh në rrjetet sociale. Aj
Pas aksidentit me makinë, Ermal Fejzullahu zbulon gjendjen shëndetësore (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme.
"Shtrati im akoma vetëm", Enca e vetmuar provokon ndjekësit (FOTO LAJM) Enca nëse diçka di të bëjë më së miri është të provokoj, qoftë me zhveshje apo edhe fjali të ndryshme. E, sot i ka bë
Olta Boka është shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar (FOTO LAJM) Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mi
Aksidentohet Ermal Fejzullahu (FOTO LAJM) Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadan
Genta Ismajli shtatzënë me partnerin turk? Këngëtarja tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli prej kohësh po shijon historinë e dashurisë me partnerin e saj tur
"Ova" e filimit të famshëm qenka fanse e Tunës, këngëtarja ka një premtim për të (FOTO LAJM) Filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix është “Mrekullia në qelinë nr.7”, i cili ka prekur zemrat e të gjithëve.
Gili feston ditëlindjen, nuk do ta besoni kurrë sa vjeç bën këngëtarja (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gili feston sot ditëlindjen. Ajo ka lindur më 21 Maj të 1966 dhe sot mbush plot 54 vjeç, vitet të
"Ishim shumë afër të transferonim Messin", presidenti i Getafes zbulon prapaskenat Presidenti i Getafes, Angel Torres ka thënë se klubi ishte shumë afër të transferonte yllin e Barcelonës, Lionel Messi n
Beatrix kujton dhimbjen që i ka shkaktuar mungesa e tij: Më ka marr malli (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, ka treguar me anë të disa postimeve se sot është një ditë e dhimbshme për të.
Djali i Adelina Tahirit është rritur, tani i bën surpriza mamit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj janë prindër të një djali, të quajtur Jon. Këngëtarja ka