999 rezultate për

gerta

Tashmë e divorcuar, del fotoja nuse e moderatores shqiptare Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Dhjetra dhi në majë të malit, çfarë bëhet sot me Gertën që përloti shqiptarët (FOTO LAJM) Të gjithë e kujtojmë vajzën mirditore Gerta Loku e cila përloti Kuvendin e Shqipërisë dhe shqiptarët mbarë. Pas atij
Pas divorcit të bujshëm, Hygerta tregon tatuazhet në zonën intime Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Në shtrat me partnerin, këngëtarja shqiptare tregon si e përjetoi tërmetin Këngëtarja e njohur shqiptare Gerta Mahmutaj është ftuar në Një kat Më Lart ku ka treguar se në momentin kur ndodhi tërm
Ofendime dhe të shara mes gazetares dhe ish-banores: Copë injoranteje (FOTO LAJM) Një video që ka qarkulluar së fundmi në rrjete sociale ku shfaqet Roza Lati dhe Dasara Karaiskaj gjatë një interviste du
I plasi aorta në mësim, historia e dhimbshme e 18-vjeçares në Vlorë Pak ditë më parë një 18-vjeçare në Vlorë humbi jetën në mënyrë të papritur teksa ishte në orën e mësimit. Pavarësish
Një tjetër ish-banore e “Big Brother” prezanton djalin e posalindur (FOTO LAJM) Ka qenë vetë Gerta Matohiti, e cila e ka bërë të ditur lajmin duke postuar një foto me barkun e rrumbullakosur krah të c
Eugent Bushpepa jep lajmin e bukur para Eurovizionit Dashuria mes tyre lindi në lokalin ku këngëtari i muzikës rrok këndonte. Andia Ҫakshiri është gjysma më e mirë
Takaj i drejtohet me ironi Hygerta Sakos: Rivalët tanë janë ata që të flasin ty në vesh Ardjan Takaj ka qenë ironik dhe deri diku i ashpër me Hygerta Sakon pak më parë në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH.
Gerta Gixhari flet për raportet me motrës e saj Oltën Olta dhe Gerta, dy motra që shpesh kanë qenë në qender të vemendjes. Por raportet me motwr me motwr si janw? E ftuar
Habit moderatoja shqiptare: ''Tifozët kërkuan të më zhvishnin'' Moderatorja bukuroshe e sportit, Hygerta Sako, ishte e ftuar në emisionin ''Pasdite në Top Channel''. Moderatorja shqipt
Gazetaret sportive flasin për vështirësit në këtë profesion: Na paragjykojnë se nuk marrim vesh Ato janë ndër gazetaret më të mira të sportit të cilat prej vitesh janë prezentë “në fushën e blertë” për të transmetuar
Moderatorja shqiptare rrëfen episodin horror të jetës së saj: I dashuri më dhunonte Moderatorja e njohur Gerta Heta ka qenë gjithmonë një tip i qeshur, shumë optimist dhe popullor. Por e ftuar në “Okta
Gerta Heta rrëfën përiudhën më të vështirë të jetës së saj E njohur si prezantuese në radio dhe televizion, këngëtare, kryeredaktore dhe autore programesh, Gerta Heta ka qenë e ft
Pas divorcit, moderatorja shqiptare tregon se çfarë do më shumë (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Aktorja shqiptare e “Fast and Furious”: Sa u pagova për 1 muaj Erigerta Deda, vajza nga Mirdita, është pjesë e filmit të fundit “Fast and Furious” bashkë me dy aktorë të tjerë shqipta
Kush është aktorja nga Mirdita që do të luajë në “The fate of the Furious” Në serinë e re të Fast and Furious interpreton dhe një vajzë nga Mirdita. Erigerta Deda është pjesë e filmit bashkë m
Hygerta Sako bën gati surprizën e radhës, është ajo që po mendojmë? Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Pendohet Stresi, tërheq mbrapsht ofendimet për Hygerta Sakon? Do të mjaftonte vetëm një deklaratë e moderatores Hygerta Sako, për të ndezur debatet virtuale mes Stresit. “Nuk dëgjoj
I përmendi dashnorët Hygerta Sakos, Stresi pendohet Një deklaratë e moderatores se njohur Hygerta Sako në emisionin “Thumb” ka bërë xhiron në mediat shqiptare. Moderator