999 rezultate për

gert

U gjet i vetëvarur në banesë, biznesmenit 37-vjeçar iu refuzua leje-qëndrimi në Shqipëri Më 30 korrik 2020, biznesmeni 37 vjeçar Eugert Lazaju gjet i pajetë në vilën e tij private në Farkë-Tiranë. I riu hum
Pas deklaratave të forta për Durrësin, Hygerta Sako rikthehet në qytetin e lindjes (FOTO LAJM) “Unë e kam braktisur, nuk shkoj në Durrës, sepse nuk gjej më asgjë nga ajo çfarë kam përjetuar dhe unë kam përjetuar fëm
Ish-banorja e "Big Brother" martohet në kohë pandemie, një nuse ndryshe (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino, është martuar me partnerin e saj, Florent Avdulahin. Gerta e ka bërë të di
PD ngre akuzën: Të dorëhiqet Manastirliu Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka kërkuar në rrjetet sociale dorëheqjen e ministres së Shëndetësisë Og
E ka ndarë mendjen, këtë verë Hygerta Sako po bën namin me bikini (FOTO LAJM) Ish- "Miss Albania 1995" si dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako shfaqet në formë shumë të mirë tek fotot e fundit qe
Me të dashurin në shtrat, ish-banorja e BB ndan momente intime (FOTO LAJM) Gerta Shino ka mbetur një nga vajzat më të komentuara në media e në rrjete sociale, që pas daljes nga reality shoë "Big
Të këput shpirtin: Fëmijët i sollën lule për ditëlindje, gruaja vdes në Infektiv Gjatë 24 orëve kanë humbur jetën 4 persona si pasojë e Covid-19 mes tyre edhe një 49-vjeçare për të cilën Ministrja Oger
Është ndarë? Ish-banorja e Big Brother jep përfundimisht përgjigjjen (FOTO LAJM) Gerta Shino prej kohësh duket se ka qenë në krizë në çift pasi shpesh hërë është përolur kohët e fundit në media për nda
"Miss i përjetshëm", ndjekësit të mahnitur nga format e Hygerta Sakos (FOTO LAJM) Ish- "Miss Albania 1995" si dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako shfaqet në formë shumë të mirë tek fotot e fundit qe
Nga palestra në plazh me bikini, Hygerta Sako bën namin me format trupore (FOTO LAJM) Ish- "Miss Albania 1995" si dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako shfaqet në formë shumë të mirë tek një foto që ka pub
Rikthim në izolim? Manastirliu zbulon skenarin më të keq Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në emisionin "Opinion" konfirmoi se vendi nuk do të kthehet pas në karant
Larg njëri-tjetrit prej kohësh, Gerta Shino i jep fund marrëdhënies me partnerin? (FOTO LAJM) Gerta Shino prej kohësh duket se ka qenë në krizë në çift pasi shpesh hërë është përolur kohët e fundit në media për nda
Vetëm me peshqir, Hygerta Sako rrëmben vëmendjen si asnjëherë (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit, Hygerta Sako, njihet si një person që është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shumë gjëra nga je
U takuan pas sherrit të bujshëm, Dasara tregon çfarë ndodhi me Gerta Shinon (VIDEO) Pak kohë më parë, u bë viral sherri virtual mes Dasara Karaiskaj dhe ish-banores së "Big Brother Albania", Gerta Shino.
Miss Shqipëria 1995, si e kujton Hygerta Sako këtë ditë të veçantë (FOTO LAJM) Hygerta Sako është kthyer pas në kohë me postimin e fundit në rrjetet sociale. Moderatorja ka ndarë me ndjekësit mom
''Një ditë e mohon zjarrin dhe të nesërmen e quan incident'', ish-deputeti i PD ka 5 pyetje për Manastirliun Ish-deputeti i partisë Demokratike, Bardh Spahia i ka drejtuar disa pyetje ministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Socia
Hygerta Sako publikon videon e rrallë të viteve më parë: Më gënjente mendja (VIDEO) Hygerta Sako ështëka publikuar mbrëmjen e djeshme një video të 16 viteve më parë duke surprizuar veten dhe ndjekësit.
"Të të provoj", Hygerta Sako replika me ndjekësin e fiksuar pas moderatores (FOTO LAJM) I joshur nga bukuria e moderatores dhe gazetares Hygerta Sakos, një komentues e ka konsideruar atë si “superpjeshkë”.
Ogerta Manastirliu zbulon kush e drejton Komitetin e Ekspertëve "Komiteti i ekspertëve drejtohet nga zëvendësministrja e e Shëndetësisë, profesoreshë Mira Rakacolli..." Ministrja e
Hygerta Sako revoltohet me masat e koronavirusit: Thua se kemi rroga të larta shumë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e RTSH-së, Hygerta Sako duket se nuk i ka pritur mjaft mirë shtrëngimin e masave për të parandaluar